reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Styczeń 2013 :))

reklama
Muuum dzieki, hmm no to nie wiem bo u mnie dziala, ale ja dalam linka z mojego facebooka, to moze go cos blokuje, albo sie jeszcze nie zaladowal dobrze :confused:
 
Witajcie
Ja dopiero zawitałam do domku..
Byliśmy dzisiaj z moim na koncercie kolęd u nas w kościele.. i tak super śpiewali że nasza alusia wywijała w brzuszku :-D w sumie to raczej taki koncert Gospel był więc wesoło było :-D
Co do samopoczucia to nawet szkoda gadać - nogi mam tak spuchnięte że wyglądają jak serdelki :-D:-D:-D ruszyć się ledwo mogę a buty to tylko jedne już mam bo w resztę się nie mieszczę..

muum to be to nie wstyd - u mnie dość często taka zachcianka jest :-D ja dzisiaj postawiłam na koktajl z truskawek :-D
aninek super ten filmik ;-) miło się go będzie oglądać za kilka lat :-D
malinka ja też już mam dość ciągłych pytań czy już urodziłam - no kurde skoro mam jeszcze brzuch i spaceruję sama a nie z wózkiem to znaczy że CHYBA jeszcze raczej NIE urodziłam :-D

Ja własnie zasiadłam przed tv.. chwilkę odpocznę a później spać ;-)
miłej nocki stycznióweczki ;-)
 
aninek filmik świetny z brzuszkiem...aż się wzruszyłam :tak:

Kobietki ja też nie wiem co z sobą począć...dzisiaj jedynie byliśmy na spacerze z naszym psiakiem pare razy, a tak cały dzień w domku, bo strasznie sypał śnieg i była chlapa, bo temperatura na plusie.
Jutro wybieram się do szpitala po odbiór wyników badań mojego GBS na paciorkowca...zobaczymy jak tam wyniczek się ma.
W środę na KTG poraz pierwszy do szpitala i potem wytrwać trzeba do soboty, bo od godz. 17 zleci się babiniec u mnie w domku i mamy z MARCELKIEM Baby Shower...także do 13stego nie mogę się wykluć !!!
Najlepiej wolałabym żeby malutki był donoszony i w terminie urodzony - byłabym najspokojniejsza :-);-):tak::-D:happy: a ostatnio coś nam ucichły kolejne rozwiązania. Teraz to chyba we wtorek Magda_z_uk najszybciej ma zaplanowane CC.
Zobaczymy co nam nowy tydzień przyniesie, za dawkę wrażeń.
Buziaki i miłego wieczorka kobietki i do juterka.
 
reklama
caroline to wam mala muzykantka rośnie;-) A co do pytań to mnie poprostu rozwalają takie głupie pytania, a w ogóle to wkurza mnie to że nikt juz ze mną na inne tematy nie rozmawia:cool: Jak kobitka, to zaraz historie o ciąży, porodzie i dzieciach a jak facet to żarty jak to mam szybko jechać na porodówkę żeby oni mogli opijać...:sorry:masakra i jeszcze myślą że to zabawne:confused2: jakby to oni mieli wyciskać z d... arbuza to by im się żarcików odechciało;-)
aninek moja też niby wariuje non stop ale pod kamerę jak na złość jest spokój od razu i to samo jest jak tatuś rękę przyłoży do brzuszka;-)
bilka podziwiam, że masz jeszcze siły imprezki organizować:tak: ja już ani fizycznie ani psychicznie nie dałabym rady:-( trzymam kciuki żebyś wytrwała do 13 w dobrej formie;-) tzn przynajmniej do 13-go a najlepiej do terminu:-D
 
Do góry