reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Styczeń 2013 :))

Dziewczyny, a jak się czujecie? Bo ja to jakoś tak nie mam siły na nic. Może nie do przesady, ale zrobię coś, przejdę się i najchętniej bym poleżała, brzuch mnie też tak ciągnie jakoś... a tu tyle rzeczy do zrobienia:szok: i córcia ciągnie do zabawy:happy:
 
reklama
Justek i mnie ciągnie brzuch jak na okres, z małym bolał mnie do 12 tygodnia.
A samopoczucie podobne do Twojego... w skrócie to ciągle mi słabo, boli głowa i spać bym mogła cały czas.

Jak z wizytami u lekarza? Ja chce czekać do tygodnia kiedy serduszko bedzie i mam dylemat czy isć w ten czy w przyszłuy czwartek.
 
milusia milo mi ze mnie pamietasz mimo iz tak krotko tam zagoscilam, nie zostalam mama sierpniowa 2010 ale udało sie byc mama sierpniowa 2011 :)) teraz super ze spotykamy sie znowu, oby tym razem szczesliwie ;-)
gizmowa ja zamierzam isc okolo7-8 tc do gina.... ale zobaczymy jeszcze....

justa ja sie czuje ok, tzn spac mi sie cce i zmeczona jestem ciagle, ale wiem ze to tez napewno dlatego ze musze sie synkiem zajmowac i troche brakuje mi odpoczynku :tak:
 
Na samopoczucie nie narzekam. Jedynie kiedy zapomnę zjeść to zaczyna mnie mdlić i głowa boleć. Zresztą mdłości mogłyby mnie ominąć:-)
Też zaczekałabym z wizytą do 7 tygodnia - w poprzedniej ciąży byłam w 6t4d i pięknie serduszko biło. Niestety potrzebuję L4 więc idę w poniedziałek.
 
Giznowa gdzieś na początku dałam linka na kalkulator albo dokładniej kółko ginekologiczne i mi z moich wyliczeń i z niego wychodzi taka sama data 1 stycznia okaże sie co tam lekarz wymyśli :-D
Ja miałam zamiar iść w połowie 7 tygodnia ale raz że tyle nie wytrzymam a dwa że chce mieć wizyty w parzyste tygodnie więc pójdę teraz w czwartek by mieć już potwierdzenie i spokój
Z objawów senność cały czas ziewam i bym leżała jadła siusiala i piła sok pomidorowy ;-)
 
czarni ty bys pila sok pomidorowy a ja znowu pikantne-im bardziej tym lepiej:-).dzisiaj na kolacje wciagnelam prawie 100 gr.gorgonzoli pikantnej a do tego pomidorki z czosnkiem i duzzzzzzzzzzzzzzo soli.a ja za sola nie przepadam.i do kibelka to tak jak ty na okraglo latam i wiecznie zmeczona jestem.
do lekarza to pojde zarejestrowac sie dopiero w poniedzialek i pozniej trzeba swoje odczekac.
 
Słone tak i to dużo nawet. Bez ciąży :-D ostrego nie mogę wogóle więc nawet w ciąży mi sie to nie zmieni i kawa kofeina to moje życie teraz ograniczan do minimum ale czasami jest ciężko
 
:-) zawsze jest możliwość urodzenia 5 :-)
Na pewno masz większą szansę niż ja bo mi wychodzi 1 stycznia a mój mąż ma 30 tyle to nie dociagne :-D:-D
 
reklama
1 styczeń to kapitalna data. :-D
Jak myślicie, dla dzieci lepiej początek czy koniec roku?

Tymka serduszko słyszałam w 7t2d, tak byłam u lekarza. Teraz mam opcję być w 6t0d albo w 7t0d ;)
 
Do góry