reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Styczeń 2013 :))

ja też dziś zaliczyłam obiadek u tesciowej ale mam mega zrypany humor i z checia bym sie ze wszystkimi kłóciła....
dziewczyny powiedzcie mi wiem ze to głupie ale macie już brzszki? wczoraj podzieliłam sie zdjeciem z moimi staraczkami i jak na połowe 5 tygodnia mam wielki
dodam że jestem szczuplutka wiec ten brzuszek jeszcze bardziej rzuca sie w oczy
 
reklama
czarni nam tez pokaz fotke a co:-p
mi wystaje bardziej niz w pierwszej ciążya to dlatego ze poprostu skóre mam wyciągniętą... mimo iz tez jestem szczupła i zaczełam ta ciąże z waga o 4 kg mniejszą niż poprzednią to i tak mam większy brzuch....
 
DSC097132.jpg

proszę bardzo :)
no ja tą ciąze zaczynam z wagą większą bo z Oliwia ważyłam 47kg a teraz 51
 
Goko, i moje samopoczucie podobne do Twojego. Ostatnio trzymało mnie do 10tc, a ból brzucha do 12tc. Mam nadzieję, że szybko Ci minie!

Ty tak masz mniejszą różnicę wieku między chłopcami! U nas będzie 15 miesięcy jak wszystko dobrze pójdzie. I dzięki, pocieszyłaś mnie :)

Czarni, mnie też wywaliło brzuch, ale z Tymkiem miałam tak samo, przez wzdęcia. 3 dni przed robieniem testu fotografowałam swój brzuch, byłam dumna, ze wróciłam do figury sprzed ciąży hehe. ;)

Ja zaczynam z Wagą 4kg mniejszą niż z Tymkiem.
 
no gdybym ja to mogła zwalić na wzdęcia.... to było by dobrze :-D:tak:
bedę chodzic jak ciężarówka :-p:-D
albo jak to mój mąż mówi kombiaki :-D;-)
 
Czarni ja mogę wiec zganiam. :D Fajny brzuszek :)
Z poprzedniej ciąży mam duużo zdjęć brzucha w danych tygodniach, będzie porównanie. :)

Komu już mówiłyście o ciąży?
 
witam wszystkie stycznióweczki.

ja dzisiaj ujrzałam 2 krechy i jeśli wszystko dobrze pójdzie będzie to nasz czwarty maluszek. Wszystko byłoby super gdyby nie fakt że 22.05 mam mieć zabieg laparoskopowy usunięcia woreczka żółciowego, mam kamienie i straszne bóle, od 2 tygodni jestem na ścisłej diecie i faszeruję się tabletkami przeciwbólowymi.
W zeszłym miesiącu nam się nie udało a w tym cyklu zupełnie się nie staraliśmy, wręcz nawet uważaliśmy;-)
no i teraz radość miesza się ze strachem...
będe musiała szybko popędzić do gina żeby mi coś doradził.
 
reklama
no ja z pierwszej też mam sporo :)
rodzina jeszcze nie wie dowiedzą sie po wizycie u lekarza
wiedzą tylko najbliżsi przyjaciele czyli 4 pary :)
Potrójna_mama gratulacje a za razem współczuje bo teraz zabieg nie jest mozliwy a tym bardziej że dnieta co w naszym odmiennym stanie to nie bardzo skontaktuj sie z lekarzem i to jak najszybciej
 
Do góry