reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Styczeń 2013 :))

No datę mam kosmiczna :-D sylwester wybuchowy ;-)
Ja będę czekać jak dziecko będzie chciało samo wybierze kiedy będzie chciało
Mam koleżankę która też miała na 1 stycznia i tak bardzo zależało jej by nasze dzieci były z jednego roku że wywołała poród 28 grudnia
 
reklama
To grzeczne dziecko ma. :-D Nam zależało na 14 października (miałam na 26 termin) z pewnych powodów i pyk, udało się. :-D Moja znajoma urodziła 1 stycznia, od razu po sylwestrze do szpitala. :-D
 
Witajcie kobietki,
ja zdycham, no zdycham na maksa....jak byłam w ciązy z Wiktorkiem to nie miałam tak wcześnie aż takich objawów, czuję się jak na totalnym kacu, jedzenie bleeeeeee, zapachy bleeeeee, słabo mi strasznie...

Justek no już wiesz jak ja się czuję z opisu wyżej..brzuszek o dziwo w ogóle mi się nie spina...tylko nudnooooo

Gizmowa jeżeli nic niepokojącego się nie dzieje to poczekaj jeszcze troszkę.....fasoleczka będzie większa, serduszko będzie mocno biło...

Marzenixx bardzo mocno za to zaciskam kciukaski...

Maamcia mnie mdli jak nie zjem, jak zjem, Boziu nie daję rady...


Agatka, Czarni - mnie odrzuca na mięso....jejku bleeeeeee
,
Czarni my mamy chyba tę samą opcję, albo sylwester, albo 1 styczeń:D, Twój termin to według OM czy owulacji?
 
milusia83 mówi się, że każda ciąża jest inna, może to złe samopoczucie minie prędzej i później będzie lepiej?

W ciąży z Antosiem wiedziałam dokładnie, które nasze "zabawy" :zawstydzona/y: były skuteczne, wiedziałam dokładnie co do godziny kiedy miałam owulację - byłam po laparoskopii i miałam monitoring cyklu. Termin porodu też oczywiście sobie wybrałam:-D ale synek miał to w nosie i było jak na filmach - kochanie, wody mi odchodzą, itd.:rofl2:
A teraz przyznaję się, że tak to nas zaskoczyło, że... nie pamiętam dokładnej daty miesiączki...:szok::zawstydzona/y::-( Z dwojga złego z powodu pracy mojego męża zaliczyliśmy tylko jedną akcję i czułam kiedy była owulacja więc łatwo określić co i jak:-) Zobaczymy co lekarz powie.
 
Ostatnia edycja:
Hej dziewczyny

Ja tez sie czuje fatalnie.. Tak mnie mdli, ze szok.. tak samo jak w pierwszej ciazy z Lenka:crazy: jak bedzie tak dalej to chyba umre.. Najgorzej wstac.. A jutro trzeba core do przedszkola zaprowadzic - ciekawe czy dam rade;-)
 
Acześć dziewczyny ja to wczoraj byłam do dupy całe popołudnie w łużku bo mi z głowie sie kręciło i byłam strasznie słaba.
1stycznia wychodzi z miesiączki i tak mam na suwaczku a co do owu też powinno mi wyjść 1 ale mi sie wydaje że przesunela sie o 2 bądź 3 dni
Będę u lekarza to wyjdzie
 
hej;-)

Mi wychodzi 9-11 styczeń, wcale nie pogniewam sie jak przenosze do 17 i urodze w moje urodziny :-D

My dzis do teściowej na obiadek, dziwnie tak będziemy udawać ze wszystko po staremu hehe, ale chcemy powiedziec dopiero po usg jak wszystko bedzie ok:tak:

buziaki ;-)
 
hej dziewczyny.... kolejny dzień jestem do d.... mam jakąś masakrę... brak mocy... nie wiem co się dzieje bo w dwóch poprzednich ciążach nic takiego mi się nie działo.... no i ciągle mam jakieś głupie czarne myśli..... :-(

co do dziewczyn z małymi dziećmi to u mnie między chłopcami jest 13,5 miesiąca różnicy i powiem Wam, że wszystko jest do ogarnięcia.... wg mnie masakra była dopiero jak byli w wieku 3-4 bo wtedy zaczęły się między nimi spory i takie tam.... a wcześniej rewelacja :-) więc niczym się nie martwcie bo będzie dobrze :-)

przeczytałam to co naskrobałyście i czy dobrze widziałam, że grzanka do nas dołączyła?????????????????????????????????? SUPER :-)
 
Dziewczynki kochane! Dopiero co znalazłam ten wątek:) Życzę Wam cudownych, bezproblemowych, radosnych 9 miesięcy i szczęśliwych rozwiązań! Ja rok temu dowiedziałam sie, że zostanę mamą, a 7 stycznia 2012 urodziłam moje największe szczęście- Kacperka! Jako Styczniówka 2012 serdecznie Wam gratuluję, już niedługo utulicie swoje słodkie bobaski:) Pozdrawiam!
 
reklama
Jak wam dzień mija?? Pewnie sie obijacie na maksa hehe:-D
Ja juz po obiadku u tesciow, w biedronce zakupilam przepyszne truskawki i wcinam sobie:-)

A tak wogole to jestem mega senna, nawet u tesciowej przysnełam na 15 minut :baffled:
 
Do góry