reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Styczeń 2013 :))

reklama
Hehe trzecie trzecie :D ale tym razem wpadka :p fakt przyierzałam sie bo jednak chciałam jeszcze raz byc mamusią ale nieco później no ale natura sama zadecydowała kiedy :D
 
czarni narazie nie chce pisać, mam nadzieje ze mnie tutaj nikt nie dojrzy haha, jeszcze w pracy nikt nie wie i narazie nie chce rozpowiadać, zreszta trzeba czekac do potwierdzenia usg..... ale jak napisze SB to sie skapniesz?:-)
patrysiu to teraz chyba juz liczysz na dziewczynke co??

czarni a do jakiego gina bedziesz chodzic?
 
Czesc dziewczyny
Można dołączyć - narazie niesmialo;-)
Dzis na tescie dwie wyraźnie krechy..
Ahhh jeszcze jestem w szoku..
 
Witam wszystkie nowe przyszle mamusie...

Ja dzisiaj zgon - muli mnie jak cholerka, po prostu doła przez to łapię strasznego, nie jestem w stanie się ogarnąć......:)


Marzenixx strasznie Ci kobietko gratuluję pamiętam Cię z sierpnióweczek, tak mi wtedy bylo przykro, smutno........teraz musi być dobrze...dbaj o siebie....
 
Dzieki dziewczyny..
Narazie jestem w szoku.. :-DNie wiem czy sie smiac czy plakac..:-) Ahh
 
reklama
Noo dziewczyny, ja z Tymkiem byłam w bliźniaczej ciąży, ale się wchłonął jeden maluch! Teraz się boję, ale wierzę, że tym razem jeden, silny maluch jest. :-D Z Tymkiem to ja się w ogóle dowiedziałam 10 dni przed planowaną @, miałam bardzo duże stężenie HCG :D Podejrzenia o bliźniaczej były, kiedy beta nagle przystopowała, nie chciała rosnąć, a potem bum, z 700 jednostej na 18tysięcy. :-D Strasznie się cieszę, że nie jestem jedyną mamą niemowlaka w ciąży!

Witajcie mamusie :happy:

W ogóle to się zakręciłam, każdy kalkulator podaję mi inną datę porodu: 2,3,4,5 styczeń. :p To się jakoś liczyło po "domowemu" też, ale nie pamiętam. :p
5 stycznia ma urodizny mój tata, fajny prezent byłby, nawet jeśli wpisany tylko w kartę ciąży ;-)
 
Ostatnia edycja:
Do góry