reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Styczeń 2012

reklama
Witajcie. U mnie trochę lepiej. Przez pierwszy tydzień było ciężko, praktycznie pół dnia byłąm przy małym. Odkąd przeniosłam go do innego mniejszego pokoju, jest dużo lepiej, dużo więcej śpi. Było mu po prostu za zimno w te mrozy. Poza tym każdą wolną chwilę spędzam z drugim synkiem. Na razie jest OK.
Jutro chcemy iść na ppierwszą wizytę do lekarza. Zobaczymy co nam powie ciekawego.
 
Ja rownież sie witam :)
dzis od rana Amelka jest u babci, żebym mogła sobie ogarnąć spokojnie mieszkanie i trochę odpocząć :) posprzątalam, nastawilam pranie, pózniej muszę poprasowac, ale już tęsknię za tym moim szkrabem :)
w nocy były pobudkki co 2 godziny niestety, i ogolnie strasznie niewyspana chodzę ostatnio, ale to napewno jak my wszystkie ;)
milego dnia !!
 
Cześć! Mój Mikolaj coś dzisiaj gorzej śpi, normalnie po karmieniu ma z 1,5 godz. aktywności i robi się śpiący a dzisiaj jak go kladlam to się budził co 15 min. jak nie sam to Mati mu pomagał, no normalnie... W końcu jak Mati zasnął po 13 to na razie śpią, choć Mikołajowi musiałam smoczka parę razy dać. Chyba będzie mniej spał w dzień...

Jutro Mati jedzie na parę godzin do dziadków to liczę że trochę posprzątam bo z dwójką to nawet się nie zabieram, poza odkurzaniem bo i jeden i drugi lubi:-)
 
hej dziewczyny:) strasznie nic mi sie nie chce nawet na bb napisac owszem poczytam was ale jak juz mam cos napisac to juz gorzej.
u mnie mala grzeczna tylko kolki ma od 20 do 23 ;/co mnie przeraża.
spi ladnie jak zasnie po 23 tospi do 5 6 rano a dzisiaj rekord bo spala az do 7 rano zjadla 80 i zasnela do 10 pozniej zjadla 60zwymmiotowala dojadla 30 i spala do 13
czasami zdarzy jej sie nie spac od 12 do 14 ale to rzadko.

no i ma problem z kupka nie moze jej robic meczy sie placze napina a kupki nie ma;/;/ a jak juz jej pomoge to jezeli tak to moge nazwac idzie woda z kupa jest rzadka izielonkawa niewiem czy mam sie martwic dodam ze czesto ma temp 37,4
mam sie martwic?

czy juz wszystkie aktywne stycznioweczki urodzily?
bo moze nie jestem na biezaco:)


ah dla zaineresowanych po dwoch tygodniach powtorzylam test ciazowy tzn wczoraj robilam no i wyszla jedna mocna krecha ale druga ledwie wioczna trzeba sie naprawde przyjrzec ale w pitek ide do poloznej i zobaczymy poprosze o skierowanie na beta hcg bo tutaj mozna o takie prosic:)


a i mam jeszcze pytanko dla dziewczyn po cc czy nadal krwawicie albo po ilu przestalyscie?
bo ja nadal krwawie albo to juz okres i teraz niewiem;/

wszystkim milych dzionkow i grzecznych dzieci:)
i moja niunia powoli zaczyna gaworzy czasami jej sie zdarzy ze mna porozmawiac:):)

i jeszcze jesdno pytanko bo moja tesciowa wymyslila zeby obciac malej wloski jak bedzie starsza ale mi sie to jakos nie widzi zeby obcinac co wy nato?
 
No wlasnie przylaczam sie do pytania Mami:
Dziewczyny po cc, czy jeszcze krwawicie lub macie jakas wydzieline?
Ja juz dawno nie krwawie (krwawilam tylko ok. 1,5tygodnia), ale do teraz mam troche takiej zoltawo-brazowej wydzieliny i musze uzywac wkladek.
 
Melisa:) ja w zasadzie od kilku dni używam tylko wkładek, bo tylko plamię, a jestem niecałe 2 tygodnie po...

Mami..czekam w takim razie na wynik bety i trzymam kciuki:):):) a po co teściowa włosy chce obcinać?:baffled:

a mój Hanulek śpi, a ja uczę się na piątkowy egzamin u wariata...;/
 
no wlasnie u mnie od porodu minelo sporo czasu a ja wciaz krwawie najpierw byla krew potem brazowa wydzielina a teraz znowu krwawie i nie wiem co sie dzieje.
Anastazja to milej nauki i trzymaj kciuki ze to nie ciaza:) achce obciac zeby sie wzmocnily i byly grubsze.
 
reklama
Do góry