reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Styczeń 2012

Strzyga cc bo mala jest ulozona posladkowo ale juz sie przyzwyczailam do tej mysli ijakos teraz sobie nie wyorazam sn i sie nawet nie boje cc :D ale zobaczymy jak nadejdzie ten dzien to pewnie strach mnie obleci i to niezleznajac mie:D

Witajcie kobitki...

Mami nie jestes sama ja tez chyba bede miała cc bo nasz Remik jeszcze tez sie nie odwrucił z tym ze ja mam jeszcze jedno usg kontrolne 28 grudnia i w tedy podejma decyzje co i jak....Była jeszcze opcja ze beda prubowac dzidzie obrucic ale wszystkiego dowiem sie na wizycie
 
reklama
Przeszłam się do sklepu i mój zakupoholik obudził się jak stałam w kolejce;-) Ma chyba senny dzień, bo czekolada na chwilę go poruszyła:) lekko pokazał rączkę/ stópkę i cisza;)

Napewno ma jakiś spokojnieszy dzień, ważne, że dał znać o sobie:tak:Mój mały po czekoladzie też od razu zaczyna się ruszać, chyba lubi słodkie po mamusi;-)


Bakalia ja już sama się zastnawiam czy nie zacząć słodkości które są na święta:-DMam nadzieję, że czekolada smakowała;-)
 
jak to ja i moje "zachcianki" otworzyłam czekoladę, zjadłam dwa kawałki i już mi się odechciało ;D
tymczasem internet zaczął szwankować, więc wykorzystałam to i sprzątnęłam w kuchni i pokoju, wstawiłam pralkę z dzieciowymi rzeczami (o dziwo znalazłam kilka sztuk nie wypranych) więc połączyłam z naszymi ręcznikami i się pierze, potem ciuchy P. trzeba wstawić żeby po świętach miał czyste do pracy (ale to po 16.00 aż wróci i je ściągnie ;D)
Przy myciu podłogi mopem miałam uczucie jakby Radzio pchał swoją piękną główkę.. bo aż mnie rozpierało w miednicy!

A i co najlepsze! Jeśli dziś albo jutro szef nie da P. premii świątecznej to do 30 stycznia zostajemy z 10zł w portfelu - ekstra!

Strzyga album piękny, chyba zażyczę sobie taki na chrzciny małego ;)
 
bakalia - to nieciekawie z tymi pieniedzmi.. nie mozna zapytac szefa co z premią?

ja zjadłam wlasnie obiad, ziemniaczki z sosem i salatką, i leze na lozku, czuje sie wiiieeelka :-p
 
Strzyga ja też sobie wymarzyłam taki album ! :) jest świetny !
Bakalia to nieciekawie z $ ;/
Ja nie wyrabiam psychicznie ! Jadłam obiad i po prostu łzy mi leciały, ciekły jak woda z kranu. Najpierw próbowałam światełka rozplątać na choinkę i tak mi nie wychodziło, że rozwaliłam je o ścianę ! ;/ I korki wysadziłam w mieszkaniu. Pobiegłam po nowe. Kiedy się uspokoiłam to zaczęłam sprzątać kuchnię, miałam śledzie zrobić, brzuch mnie rozbolał i zaczęłam tak szlochać, ryczeć, że nie mogę się uspokoić !:crazy: Kur** co się ze mną dzieje !?:baffled:
D. znowu jak wejdzie do domu i zobaczy co ja z pokojem zrobiłam, to chyba już mu nerwy puszczą:baffled: On kiedyś nie wytrzyma ze mną !
 
Witam, ja wpadłam tylko na moment. Byłam dziś na Izbie Przyjęć na KTG- tętno małej znów wzrosło, :no:zrobili szybkie USG - niby ok.:confused: Jutro znów kotrolne KTG może małej się poprawi, jak nie to pewnie znów mnie położą na patologię. Ja dziś też bez humoru, nie mam siły stać i chodzić, więc siedzę lub leżę.:crazy:
Fiona, Mami - moja mała obróciła się dopiero na przełomie 36 i 37 tygodnia tak więc nie traćcie nadziei. :rofl2:

Pozdrowionka.
 
Ostatnia edycja:
My po obiedzie, o 20.00 dziś trzeba jechać po siostrę P. bo przyjeżdża na święta być może my z P. po nią pojedziemy ale to się jeszcze zobaczy.. jutro rano jadę do rodziców, żeby pomóc troszkę w przygotowaniach do Wigilii, także o przed 6.00 pobudka.. bo mi pociągi wszystkie wycofali które były o normalnych porach.
Gabryś ja trzymam się myśli, że on im jutro da jakieś pieniądze. Bo co do pytania się to ich szef jest taki, że lepiej nie pokazywać mu że jest się od niego zależnym..
Justyś współczuje tej mieszanki nastrojów! Może poczekaj aż wróci D. i pomoże ci uporać się z choinką itd ;)
 
reklama
Do góry