reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Styczeń 2012

Witam, dzisiaj sobie poleniuchowałam troszkę. Zresztą moją małą też chyba dopadł "leniuszek", bo taka spokojna od rana była. Za to teraz daje o sobie znać.
Strzyga trzymaj się dzielnie i wracaj szybko!

A wiesz coś w tym może być, bo ja też nie mam tkanki tłuszczowej ale lekarz kazał polegiwać dużo i nie głaskać brzucha.

Mi też lekarze w szpitalu zalecali dużo odpoczynku i żeby nie głaskać brzucha. Chociaż czasem jak czuję kopniaczki, to tak trudno się powstrzymać :-)
 
reklama
cześć dziewczyny:D ledwo co Was nadrobiłam:D:D

ja czekam na pana kuriera, popijam kawkę i wcinam pączka z jabłkiem....wytrzymałam ponad tydzień bez niego:p więc i tak jestem dumna:p:p ale muszę wrócić do pilnowania wagi, bo w poniedziałek wizyta...;/;/;/
u nas na obiad dziś devolaye (mam jeszcze pomrożone, ziemniaki i sałatka z pomidorów):D swoją drogą wczoraj miałam na nie jakąś jazdę, bo zjadłam ich z kilogram....:szok: a najśmieszniejsze, że wcale mi nie smakowały, ale miałam jakąś potrzebę ich zjedzenia:D:D

dziewczyny...biedne jesteście z tym twardniejącym brzuchem i ogólnie dolegliwościami...ale już niedługo:) damy radę:D:D:D
 
Ja chcialam kupić wozek dla 2jki ale widze, ze Nikodem juz nie chce siedzieć. Wozek tylko do galerii słuzy. Ta platforma mi się podoba ale boje sie, ze Nikos nie bedzie stał na niej. Bo on z tych co musi wszystko sam i ma swoje szlaki:-D

Dziecko mi padło. Aniol dzisiaj Aniol! Wczoraj dał mi w dupsko nieźle. Ale dzien pzed mial zaległe szczepienie na ta nieszczesna odrę i moze przez to taki rozdrazniony był i kiepsko jadl na szczescie bez gorączki.


Mam placki ziemniaczane ktoras reflektuje??

mnie sie nic nie chce. A na 17 jedziemy auta zawiezc na wymianę opon. Musze umyć glowe i ogarnac 15000 porozwalanych kredek.

luknelam na przybornik i mam

waciki
patycckzi do uszu
szczotka grzebyk
linomag, ustela kremik do cialka, bephanten
gaziki
Marimer,
2x mydełka
mała oliwka
Frida cos jeszcze bo jakos mi mało
 
Mami mam nadzieję, że Ci przejdzie.
Strzyga trzymaj się ciepło i nie denerwuj się przede wszystkim.
Ja odkurzyłam i pomyłam podłogę i już mam dosyć. Anastazja też czekam na kuriera...zamówiliśmy łóżeczko z pościelą i myślałam, że wczoraj już dojdzie ale nie było. Dziś napisałam maila do firmy, czy wysłali. Niby mieli mieć te łóżeczka od 17 ale kobietka pisała, że mają być wcześniej i w poniedziałek może już wyślą.
Z tym wiekiem co do zajścia w ciążę to ja za rok będę miała 30stkę i wydaje mi się, że to późno na pierwsze dziecko. Wydaje mi się, że ze względu na wiek, powinnam wiedzieć co i jak robić, jak się zachować a ja czuję się jak nastolatka, która nie wie co zrobi jak coś będzie nie tak.

Marcia pewnie nie jedna z nas się reflektuje na placki. Jak ja robię to, żeby Mój M. się najadł to obieram i trę te ziemniaki ze 2h chyba. Potem to podjadam w trakcie smażenia. Lubie takie chrupkie.
Dziś mam zapiekankę, bo wczoraj dużo zrobiłam. Znikam, bo na allegro muszę pozamawiać parę rzeczy. Spokojnego dnia.
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:
Zastanawiac zaczeło mnie dlaczego mowia Wam aby nie glaskac brzucha?
Ja zawsze zasypiam glaszczac brzuch :happy:, i jak malenstwo się wierci tez go glaskam.
 
podobno głaskanie brzucha wywołuje skurcze, nie wiem ile w tym prawdy ale mojej mamy zajoma jak przychodzi do nas to zawsze mi tak mówi, ale ja i P. od czasu do czasu i tak masujemy maluszka w brzuszku ;) a tak codziennie to trzymamy po prostu rękę ;)
 
Na którym boku najlepiej i w ogóle.I mi pan doktor powiedział, że te młode mamy to teraz tyle czytają, że niedługo mądrzejsze od lekarzy będą-uśmiał się i powiedział że mam spać jak będzie mi wygodnie.
:-D:-D takie oczywiste nie? a my se tak życie umiemy skomplikować :-D

i ja nie rozumiem czemu brzucha nie można głaskać?
ach juz odpowiedz padła.
no to chyba strasznie namiętnie te brzucho głaskać było by trzeba. ja tam swe smyram co jakiś czas.
 
reklama
trochę to dziwne jest z tym głaskaniem, ale nie wyobrażam sobie tego żeby nie móc głaskać więc robię to od początku i nie miałam (odpukać) żadnych skurczy ;)
 
Do góry