reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Styczeń 2012

co do karuzeli mi zależy na takiej zebu miała ładne,normalne dźwięki. większość ma takich sztucznych ze słuchać się nie da. te fishera ma właśnie "normalne" melodie. jedyne co mi się nie podoba to kolory ale to uszyje im kubraczki kolorowe;-)

a ja dziś w szkole rodzenia dostałam takie obrazki czarno białe które pobudzają wzrok niemowląt:-)
 
reklama
Dzień dobry ...
jakoś dziś nie miałam chęci na BB nadrabiać póki co też przepraszam, ale mi się nie chce :)
więc witam się popołudniowo i znikam .... może jutro będzie mi się chciało bardziej ... :)
 
Witam mamusie :)
Wiem że rzadko się udzielam ale tak jakoś mi to nie wychodzi, no ale tym musze sie z Wami podzielić bo już mam dość.. byłam dzisiaj na wizycie u lekarza i jutro znowu musze się stawić w szpitalu na założenie szwu.. szyjka mi się skraca i mam rozwarcie dlatego muszę mieć ten szew.. ja myślałam że to będzie 1 dniowy zabieg 5 min i do domu, najlepiej w gabinecie a tu okazało się że to jest normalny zabieg operacyjny no i zaś badania, zabieg i nie wiadomo kiedy wyjdę....:((( tylko niewiem co ze znieczuleniem bo z tego wszystkiego się nie zapytałam, ale chyba nie mogę mieć znieczulenia?? no a zaś bez niczego będę mieć taki zabieg? szlag mnie trafia.. z dzidzią wszystko w porządku ale jak i tak się boję jak to wszystko będzie wyglądało :-(
 
Witam mamusie :)
Wiem że rzadko się udzielam ale tak jakoś mi to nie wychodzi, no ale tym musze sie z Wami podzielić bo już mam dość.. byłam dzisiaj na wizycie u lekarza i jutro znowu musze się stawić w szpitalu na założenie szwu.. szyjka mi się skraca i mam rozwarcie dlatego muszę mieć ten szew.. ja myślałam że to będzie 1 dniowy zabieg 5 min i do domu, najlepiej w gabinecie a tu okazało się że to jest normalny zabieg operacyjny no i zaś badania, zabieg i nie wiadomo kiedy wyjdę....:((( tylko niewiem co ze znieczuleniem bo z tego wszystkiego się nie zapytałam, ale chyba nie mogę mieć znieczulenia?? no a zaś bez niczego będę mieć taki zabieg? szlag mnie trafia.. z dzidzią wszystko w porządku ale jak i tak się boję jak to wszystko będzie wyglądało :-(

Trzymajcie się mocno! Wszystko będzie dobrze :)
 
reklama
Do góry