reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Styczeń 2012

jutro z rana pewnie nie zdążę więc już dzisiaj życzę wszystkim udanych, spokojnych i pełnych wrażeń wakacji! :-)
dbajcie i uważajcie na siebie Brzuszatki! ;-)
 
reklama
O matko co to za cisz??
Czy tylko ja nie urlopuję i oglądam TV cały dzień??

Chce już poniedziałek :) Idę na zakupy patchworkowe bo nawet igły nei mam hehe
 
Gośka nie tylko Ty oglądasz TV cały dzień, ja również mam tak samo, w ogóle dzisiaj jakąś depreche mam ehhh;/

a co do ruchów to ja jeszcze nie czuję i nie mogę się doczekać kiedy poczuję mojego Bąbelka;)

też już bym musiała zacząć stosować jakiś krem na rozstępy, bo nie chcę żeby mi wyszły, ale czasami to nawet krem nie pomoże i jak będą miały być to i tak będą...

pozdrawiam wszystkie domowniczki.
 
witajcie:)

u nas pada i zimno strasznie : obecnie 10 stopni :(

a mnie kręgosłup strasznie bolał i miałam nieciekawą nockę... ale dzięki fantastycznej pogodzie można nadrobić sen drzemką w ciągu dnia :-)

ja też ostatnio z telewizorem za pan brat niestety:(
 
dzien dobry :) ja dopiero wstalam.... pogoda okropna leje i zimno...... no i dzien spedzimy napewno przy tv..... nic tylko goraca czekolada i film :p

co dzis dziewczyny robicie na obiadek??
ja dzis robie roladki z kluseczkami i czerwona kapustka cos mnie na gotowanie wzielo :)
 
ja kurczaka, tzn kotlety, ziemniaki i mizeria. Prosto i pysznie. Tylko mi sie nie chce robic i mama nadzieje ze małżonek nie zapomniał o tym, ze obiecał mnie wyręczyć.
Ale w nocy się strasznie najadł i narazie chyba nie chce o jedzeniu myśleć.

I zaraz chyba pojadę do Biedronki po jabłka bo tam są najlepsze :)
 
A ja wycisnęłam soczek z marchwi i popijam...

A na obiadek mamy pieczonego kurczaczka, ziemniaczki i mizerię...

A jabłka z biedronki też uwielbiam i wcinam naprzemian z nektarynkami :-)
 
Ale dzisiaj kurczakowo :):) Ja szczerze mówiąc nie wiem co ugotuje :/ Chyba namówię swojego czy może pójdziemy na miasto coś zjeść, ehhh w Szczecinie też pada i nie mam ochoty stać w kuchnii .....
 
Witam się i ja:-)
Ze znajomymi byliśmy umówieni na spacer z dziećmi w takim dużym parku, ale że pogoda wybitnie nie spacerowa to chyba posiedzimy u nas, właśnie mąż pojechał po ciasto.
A na obiad dzisiaj udziec z indyka w sosie, ziemniaczki a co do surowki, to jeszcze pomyslę:-) Na szczęście udziec już zrobiony... ale jeszcze mieszkanie trzeba ogarnąć.
 
reklama
my siedzimy w domu, dziecię jest na weekend u babci i jest nuuudno. nie ma gdzie wyjść :/ a w biedronce w ogóle owoce i warzywa są dobre bo tam mają taką zasadę, że wszystko czego sam by pracownik nie kupił leci do kosza:D
 
Do góry