reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Styczeń 2012

witam brzuchatki:)
ale naskrobalyscie:-)
ale nie mam siły nadrabiać wybaczcie.
z tegoo tez powodu zaniedbałam swoj obowiazek udzielania sie na forum:-(
nie miałam na nic siły i leżałam ciągle:(

Myślę ze juz bedzie lepiej.
w dodatku huśtawki nastroju mnie mecza biedny K.:-(


milego dnia :-)
 
reklama
https://www.babyboom.pl/forum/members/rmonka-37756.htmlrmonka witaj!! w ktorym tygodniu ciazy jestes?

Z maleństwem wszystko ok, tętno 142, rusza sie i ładnie rośnie. USG trochę kosztowało ale spokój o maleństwo bezcenny. :-)
super wiesci.

ja mam chwilke dla siebie, to weszlam na bb.
chlopaki pojechali gdzies jakies samochody ogladac dla szwagra. mnie to w ogole nie interesuje wiec sie bycze :)
dzis piatek i mialam nie jesc mieska ale nie wytrzymalam, musialam chodz jedna kanapke z kielbaska zjesc. caly dzien chodzilam glodna i podjadalam to ogorek, to pomidorek itp a teraz zjadlam kanapke i spokuj.
u mnie maluch tez szaleje, tylko bardziej niz jego kopniaki czuje swoj napinajacy sie brzuch. gdzies on sie tam gniecie. pewnie spodobaly mu sie cukierki karmelkowe co wlasnie zjadlam :)
 
reklama
Do góry