reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Styczeń 2012

reklama
Marciaa oszczędzaj się i dużo leż, wszystko będzie dobrze :tak: I bierz no-spę jak bardzo brzuszek boli.
Gośka możesz wziąć paracetamol. Ja zawsze nacieram jeszcze bolące miejsce Amolem, potem zimny okład na czoło i śpię. i też zawsze wymiotują przy bólu głowy.
Pozdrawiam
 
czesc :)
dziękuję wszytskim za miłe przyjęcie :)
piszecie o opłatach za znieczulenie i ja tak własnie sobie pomyślałam, co by zrobili, jakby zażyczyć sobie rachunku za tą "usługę". jest wg prawa bezpłatna więc chyba nie mogą na to rachunku wystawic.... ciekawe jaka by była reakcja...
 
widzę, że u większości z Was pogoda kiepska...musze Was dobić i powiedziec, że u mnie cieplutko, słoneczko świeci, więc i nastawienie do życia od razu lepsze jak pogoda dopisuje;-)
 
Hej kochane:)
Marciaa nie stresuj się będzie dobrze no przecież nie może być inaczej.... :) głowa do góry:)

Ja też mam wizytę we wtorek i kusi mnie żeby coś po tej wizycie jak wszystko będzie dobrze kupić pierwszą rzecz maluchowi:)
U mnie deszczowo... trawy nie da się kosić... zarosnę w tej trawie...
 
u mnie jest tak gorąco że jak sobie pomyślę że mam wyjść z domku to mi się słabo robi na samą myśl... chciałam mojemu mężowi naleśniki zrobić bo on uwielbia tym bardziej że baaardzo sobie dzisiaj na nie zasłużył :-D
 
reklama
hej
u nas zachmurzone niebo jest ale na szczescie nie pada. ja sie spelnilam w kurodomowaniu. 3 pralki poprane, obiad zrobimy, dziec odpoczywa :)
czyli chwilka na kawke i bb :)
hejka
bylam u gina i wrocilam po 22.
Wiec z dzidzią ok. Zrobił szybkie usgtylko czy serce widać i nic się nie odkleja. Dostalam kolejne dwie luteiny. Nie wie skad to wszystko sie dzieje...jednak normalne to nie jest. Być może mam gdzieś mi się kosmówka odkleja minimalnie i tego nie widać na USG. Nic nie można zrobić. Myśleć pozytywnie no i dalej matka natura zadecyduje. W sumie to srednio sie uspokoiłam.
och biedna ty. uczy sie cierpliwosci to wszystko na pewno. strasznie ci wspolczuje. a tym bardziej ze nikt nie wie tak naprawde jaka jest przyczyna
bedzie dobrze. badz dobrej mysli!!!

Wczoraj czytałam wywiad z panią Kopacz. Za znieczulenia się nie powinno płacić. Płaci tego kto nie zna prawa. Można się ubiegać od NFZ potem zwrot kasy za znieczulenie :)
to ja juz jakis czas temu wlasnie slyszalam. no tylko ciekawe jak to jest. bo z tego co ja slyszalam to trzeba zazadac od szpitala wystawienia rachunku za te znieczulenie. a oni na pewno beda chetni. ja to pewnie najpierw bym urodzila a pozniej zaczela z nimi wojowac.

Pytałam mojej lekarki, jak w szpitalu, gdzie chcę rodzić, podchodzą do tematu znieczulenia i odpowiedziała, że podają jeśli anestezjolog jest dostępny i jeśli akcja porodowa jest już w tempie.
no wlasnie tak to u nas jest z ta dostepnoscia.
chodz wlasnie slyszalam ze czasem znieczulenie powoduje zatrzymanie akcji porodowej.
ja nie bralam znieczulenia przy pierwszym porodzie, ale teraz rozwarzam taka ewentualnosc, chodz mam nadzieje ze akcja porodowa bedzie tak szybka ze nie bedzie kiedy go podac :)

widzę że w Polsce zaczyna się to samo dziać co tutaj... próbują zdzierać kasę od ludzi :szok: nie dajcie się! bo zrobi się tak jak tutaj! legalne tzw. łapówki :baffled:
ostanio ogladalam kabaret i wlasnie bylo ze prosciej by bylo nam wszystkim polakom mowic zamiast zlotowki - lapowki :)))

Dziewczyny tak mnie strasznie boli głowa. Od wczoraj. Boje się brać cokolwiek - myślicie, że apap mogę wziąc?
apap mozna brac.
 
Do góry