reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Styczeń 2012

reklama
WOW ale teraz jest czytania!!!!! Ja juz wysprzatalam w domu, teraz wybieram sie do sklepu....
mamuska ja tez puchne, brzuch mam jak w 6 miesiacu, a wcale duzo nie jem... wczoraj mialam slaby dzien, mdlilo i wymioty, a dzisiaj tylko zmecznie wielkie.....
asteria moja corka do 3roku zycia nie mowila nic, tylko jeczala w swoim jezyku :) ale jak zeczela mowic to do dzisiaj sie nie zamyka - a ma 13 lat ;))) a syn mowil pelnymi zdaniami jak mial 1,5 roku, wiec to na prawde indywidualna sprawa i nic sie nie martw!!!!
Witam kolejne nowe stycznioweczki i gratuluje fasolek!!!!
 
Bliźnięta to dobry pomysł, wbrew pozorom jeden stres. :)
Kurczę, nie mogę się pozbyć myślenia co zrobię jeśli znowu...
Mam 8-letnią córkę, poroniłam dwukrotnie, teraz to już głównie się boję, ale staram się myśleć pozytywnie :)
Ania.
 
ja z chlopcami zaszlam za pierwszym razem
teraz staralismy sie ok roku
ale to daltego ze plany byly na dziewczynke
wiec starania byly ok 4-3 dni przed owulka
i jakos rok nie zaskakiwalo
az teraz sie udalo
i test pozytywny wyszedl nam w 7 rocznice slubu
 
Pola: ja pracować chcę ile się da. Nie przysługuje mi L4 ani macierzyński :-( Ale jestem w trakcie otwierania firmy i jak mi się uda, to będę mogła też- praktycznie do porodu, a potem miesiąc po narodzinach maleństwa. Oby się udało :-)

Kurczaczek: witaj i trzymam kciuki, żeby ta szczepionka nie zaszkodziła! Będzie dobrze.

Gladiolus:również witam i zazdroszczę, że tak szybciutko badania i usg. Mnie już nosi, żeby też mieć :baffled:

Mamuśka: ja jem tak gigantyczne ilości, że nie wiem gdzie to się mieści. Brzuch wzdęty na pół kilometra :szok:

W ogóle to może macie jakieś pomysły na ten wzdęty brzuszek? Ja zaczęłam jeść płatki z błonnikiem i liczę na to, że coś pomoże...

A poza tym zrobił mi się ropniaczek w dole brzucha :-( Nigdy nie miałam problemów ze skórą... Mam nadzieję, że więcej mnie nie wysypie. Ale na szczęście na twarzy spokój ;-) A jak u was ze skórą?
 
A mnie właśnie trochę na czole wysypało, a normalnie nie mam problemów ze skórą.
Właśnie wrócilismy ze spacerku, Mati zjadł zupkę, teraz czekam na oznaki spania (Matiego oczywiscie:-D) Coraz ładniej sam się bawi, to pocieszające... Trzy miesiące temu nie siadłabym przy nim do kompa
 
hej
witam wszystkie nowe styczniowki
u nas wszystko ok.
chyba jutro pojadę te wyniki robić. bo co ja będę tak odkładać to i odkładać jak i tak to mnie nie ominie.
tylko muszę sie przejść do apteki po pojemniczek na siuśki ;-)
a objawy typu mdłości minęły jak na dzień dzisiejszy. zostały cycuchy i przyszły zaparcia :-(
 
marys to Ja chętnie sie zamieniam sie z Tobą ja Ci dam mdłości a TY mi dasz zaparcia :p

Ja tez nie mialam problemów z cerą a teraz coś wyskoczy od czasu do czasu !!!
Beatka będzie córa, zobaczysz :) nie ma innego wyjścia :p
Gladiolus ciązę mnogą szybko sie wykrywa, na pewno do 10 juz sie to wie !!!!

O ludzie, czy ciąza musi być taka męcząca??? senność, mdłości, brak siły itd, kiedy sie to skonczy :wściekła/y:
 
reklama
mamuśki ogromne gratulacje!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Jako mamuska styczniowa 2009 i 2011 czuje sie z wami zwiazana i zycze cudnownych chwil w ciazy i jeszcze cudowniejszego rozwiazania w styczniu 2012
 
Do góry