reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Styczeń 2012

reklama
Jeszcze chyba nigdy nie odkurzałam tak dokładnie :-D Oczywiście regulowałam moc ssania, co dawało różne dźwięki wychodzące z odkurzacza :-p

Towarzystwo się przebudziło i ich uświadomiłam o godzinie 11:26, że check out jest o 11, ale w sumie to mogą się wynieść do 12, bo o 12:10 ja muszę wyjść. Pewnie bardziej pomyśleli o tym, że ja im coś każę zrobić, niż o tym ,żeby mi podziękować, że jestem tak miła i im pozwoliłam tą godzinę dłużej zostać. Mają 20 minut na ewakuację.
A dopadłam ich jak dwóch chłopaków o 11:26 schodziło po śniadanie do sklepu. Ja im mówię jaka jest sytuacja a ci do mnie, że jak się dziewczyny ogarną to wyjdą. Bezczelni. Poszli na górę przekazać informacje i podejrzewam, że ta niunia, co wyżej broda jak czoło, jest wielce niepocieszona.

No, ale na pocieszenie dodam, że się tym nie przejmuję, bo za godzinę mam usg na które zamierzam zdążyć :)
 
Witam się poniedziałkowo i niestety u mnie mgliście.Dziś już mam internet, ale nie dam rady Was nadrobić-heheh.Życzę spokojnego dnia.Zabrałam się za pranie ciuszków, które moja mama kupiła dla maleństwa.I czekam na przesyłki z allegro,troszkę poszalałam z zakupami w zeszłym tygodniu:-D.
 
Witajcie, u nas tak samo mgliście i chłodno. Nie dawno wstałam, P. w pracy a ja właśnie sprzątnełam w pokoju i powinnam iść w kuchni podłogę umyć.. ale z racji tego że jutro mają nam wymieniać kaloryfery w pokoju i założyć nowy w kuchni to i tak będzie brudno przez kucie więc chyba daruje sobie.
Jutro czeka mnie wizyta u lekarza i wkońcu rozwikłam swoje pytanie czy za znieczulenie się płaci, bo znajoma mówi że 150zł (w innym mieście chcą) a z tego co ja pamiętam jak moja siostra rodziła kilka lat temu nic nie płaciła za znieczulenie u nas w mieście i teraz mam dylemat!!

Miłego dnia ;)
 
I ja sie melduje na posterunku...Czy ktos za mna tesknił:-)

Witam Was koitki wszystkie i kazdego z osobna.

Weeked moge nazwac za udany z małymi szczegolkami ale ogolnie było ok.Nawet moge Wam swkrucie opowiedziec ale to by był b.długi post i nie wiem czy chce Wam sie go potem czytac.
Zgłaszac sie kto by chciał długiego posta czytac to napisze:-)
Moj M poszedł do pracy i znow sama ale mam juz zorganizowane zajecia i mam nadzieje ze dzisiejszy dzien szybko minie...

Krocze mnie boli od wczoraj tak jak by ktos mnie zgwałcił...Nie boli strasznie ze musze brac tab od bolu ale czuje dyskofort
 
Ostatnia edycja:
Fazerkam-napisalas, ze u Ciebie strasznie zimno... hmmm ciekawe ;) Chyba nie zimniej niz u mnie haha

niby jest teraz 9 stopni ale jest bardzo wietrznie... i trzeba wziąć pod uwagę to że różnica tem. w lato a w zimę jest ogromna bo ok 35stopni.. także uwierz że śmiało mogę stwierdzić że tem. odczuwalna jest porównywalna do tej w Polsce.. :/

wyniki odebrałam...
krzywa cukrowa 75gr:
0' - 82
60' - 145
120' - 152

tam gdzie odbierałam wyniki babiczka powiedziała że ok... ale muszę zaraz zadzwonić do gina.. ciekawe co on powie.. oby wszystko było dobrze!
 
Cześć Dziewczyny :)

My położyliśmy się o piątej (Sons of Anarchy ;)), a od dziewiątej co chwile coś nas budzi (telefony do P.). W końcu wstałam i zjadam pomarańcze... Ale jestem zła i niedospana.

Gosia - ja bym ich obudziła o 10:30 :p
 
reklama
Witam :-)

A ja tak sobie nic nie robie od rana. Skoczylam na zakupy do sklepu, rozpakowalam, kupilam gazetke "Mamo to ja" - troche przegladnelam. Musze jeszcze glowe umyc, potem korepetycje.

A na 17.45 do okulisty. Ma mi zrobic wszystkie badania i okreslic czy jest wskazanie do cc. Mam nadzieje, ze mi da :-)

Potem znow korepetycje.

A wieczorem Maz mi obiecal zrobic pyszne omlety na kolacje :-) Juz sie nie moge doczekac. I zaplanowal wieczor we dwoje- romantyczny ;-)

A ogolnie to leniwa dzis jestem... :-)

Niki- jak przyjdzie paczka, to wstawiaj fotki :-)

Gosia- no tacy sa teraz ludzie.. Znam podobne historie, bo moi Tesciowie prowadza agroturystyke i to co nieraz opowiadaja to przechodzi ludzkie pojecie :-)

Milego dnia! :-)
 
Do góry