reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Styczeń 2012

ja też kilka ciuszków takich z "dodatkami" kupiłam jak pójdziemy w gości albo gosci do Baartusia musi ładnie wygladać;-)a na codzien body, półspiochy, spiochy etc
 
reklama
cześć dziewczyny!:)

nie mam siły Was nadrobić, bo wróciłam niedawno z zajęć i padam..te uczelniane ławki mnie dobiją...od jutra zabieram poduszkę...;/;/
ja do 9 października kupię wózek:D wciąż nie wiem jaki, ale chyba x-lander wygra:D:D:D teraz mają 15% zniżki w sklepie, więc będę mogła nowiutki kupić za 1340 zł:D no i do tego dodatki:) więc dwa koła wydam:p ale w końcu trzeba się za to zabrać:p może za jednym razem kupimy już też całą wyprawkę:)
 
Witajcie kobitki ja juz po wizycie i wypoczeta zakupki tez zrobione moze ktoras chciała by zobaczyc?

Pani doktor powiedziała ze moje L4 bedzie trwało juz do porodu bo za duzo jest ryzyko zebym poszła jeszcze do pracy bo co chwile mam skurcze wiec woli zebym siedziała w domku.Po za tym jest wszystko ok badanie krwi ok nic nie wynalezli mocz tak samo...Wszystko co ma byc zamkniete jest zamkniete wiec wizyta mineła bez zastrzezen.Mam duzo wypoczywac i sie szczedzac i wrazie skurczow brac tableteczki ktore mi przepisała.W przyszłym tyg mam badanie krwi specjalistyczne do sprawdzenia jest cukier i cos tam jeszcze juz nie pamietam....

Moj maluszek dzisz bawił sie z Pania doktor w chowanego bo jak chciała sprawdzic jak bije serduszko to co chwile sie chował a jak juz znalazła to tylko na kilka sekund i znow go nei było ale sie nasmialismy powiedziała oj ty łobuzie jak juz przyjdziesz na swiat to ja sobie z Toba porozmawiam
laugh.gif
 
Anastazzja to do wyrka i wypocznij... a co do wózka to już nie myśl o innych, bo jak widzę jara Cię tylko i wyłącznie xlander i jak kupisz inny to będziesz żałować :)

Fiona
najważniejsze, że dzidzia zdrowo rośnie... Na L4 odpoczniesz i co najważniejsze nie będziesz się tak stresować, jak niekiedy w pracy.
 
Anastazzja to do wyrka i wypocznij... a co do wózka to już nie myśl o innych, bo jak widzę jara Cię tylko i wyłącznie xlander i jak kupisz inny to będziesz żałować :)

Fiona
najważniejsze, że dzidzia zdrowo rośnie... Na L4 odpoczniesz i co najważniejsze nie będziesz się tak stresować, jak niekiedy w pracy.

Tez tak mysle ale ja lubie pracowac i lubie swoja prace z pacjetami....Dodałam nowe zdobycze na odpowiednim watku
 
Anastazzja to do wyrka i wypocznij... a co do wózka to już nie myśl o innych, bo jak widzę jara Cię tylko i wyłącznie xlander i jak kupisz inny to będziesz żałować :)



Alka, to prawda;D:D

a ja potrzebuję rady mam:) bo będziemy kompletować z Pawłem wyprawkę:) tzn pojedziemy do sklepu i od razu wszystko kupimy, bo wtedy z ceną się utargujemy:):) i zastanawiam się nad butelką:) zamierzam karmić cycem, no ale wiadomo, że różnie będzie...więc chcę mieć w pogotowiu butelkę, żeby Paweł potem w panice sam nie jeździł po aptekach itd:) i zastanawiam się, która z tym jest Waszym zdaniem najlepsza:) Butelka antykolkowa Tommee Tippee 150ml - Akpolbaby , Butelka antykolkowa Tommee Tippee 2x260ml - Akpolbaby , Butelka Antykolkowa szeroka szyjka 120ml Dr Brown's - Akpolbaby poza tym używałyście nakładek na sutki podczas karmienia??? bo nie wiem czy też od razu nie kupić, bo mam bardzo wrażliwe cyce...i boję się, że nie dam rady karmić ze względu na ból...:( ponadto chcę zaopatrzyć się w takie smoki Smoczek uspokajający SOFT Tommee Tippee 0-3m 2szt. - Akpolbaby albo takie Smoczek uspokajający PURE Tommee Tippee 0-3m 2szt. - Akpolbaby. Chcę kupić też takie cążki Cążki bezpieczne Tommee Tippee - Akpolbaby, szczoteczke do wlosow, takie pieluchy Pieluchy Tetrowe 10szt. - Akpolbaby , taką podkładkę pod pościel Podkładka pod prześcieradło Motherhood - Akpolbaby, no i jeszcze chcę kupić 1 rożek i ciepły kocyk akrylowy...kosmetyki kupię później, bo nie ma co, żeby leżały do lutego...ubranek na razie nie kupuję, bo na pewno jakieś w prezentach dostanę...pieluchy też się później kupi....macie jakieś uwagi? czego brakuje, a co jest zbędne waszym zdaniem?:D chętnie skorzystam z wszystkich rad;) i materac Materac Gryko-Koko Danpol - Akpolbaby nie mam pojecia jaki termometr jest najlepszy...i jaka wanienke kupic..zwykla na stelazu?
 
Ostatnia edycja:
Fiona wypoczywaj w domu bo niedługoa za wypoczynkiem zatęsknisz

Anastazja ja narazie butelki nie kupuje, mam 1 którą mam z laktatorem
ja kupuje zwykła wanienkę, podobno taka najlepsza,
Trmometr taki bezdotykowy na podczerwień bo małe dziecko nie zawsze daje mierzyć w dupce czy uchu - tak mówią moje kolezanki mamy
Ja dla dzidzi kupuje jeszcze: aspirator do noska, nozyczki, 2 beciki, 2 spiworki, poduszkę klin, monitor oddechu, wiadomo do tego ręczniki, kocyki, baldachim,no i to co wymieniłaś itd
Dla siebie wkładki laktacyjne- już w zasadzie nidługo mogą sie przydać, ;-)te wszystkie podkłady do porodu,
 
Anastazja
-fajną butelkę dostałam w szpitalu - LOVI - byłam bardzo zadowolona
-aspiator do noska-polecam fridę
- nakładek nie potrzebowałam a też mam mega wrażliwe piersi. Przez nakładki tylko dziecko się mi powietrza nałykało i ból brzuszka gotowy. Jeśli dzidzia dobrze przystawiona to nic nie ma prawa boleć. Jesli coś boli to potrzebny jest konsultant laktacyjny a nie nakładki
- wanienka - zastanów się, czy masz gdzie ją postawić podczas kąpieli - stelaż jest bardzo wygodny
- pieluchy tetrowe -OK ale nie zapomnij o flanelowych (ze 4 szt)
 
reklama
ja mam tak na swojej liście:

-butelka
-smoczek uspakajający
-nożyczki niemowlęce
-szczotka do butelek i smoczków
-materacyk kokosowo-gryczany
-kocyk akrylowy (jakich wymiarów kupić?)
-rożek (1 wystarczy?)
-nakładki na sutki
-szczotka do włosów
-prześcieradełko pod materac
-prześcieradła do pościeli
-frida
-pieluchy tetrowe
-przewijak
-pieluchy flanelowe
-wkładki laktacyjne
-termometr

i wyszło mi to mniej więcej 460 zł:)

kosmetyki, pieluchy i ubrania kupię później, bo część może dostanę:)
 
Do góry