reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Styczeń 2012

Kinia ja plamie w klorze brązowo-kremowym już od 30 kwietnia....ale dzidziuś jest zdrowy i się rozwija.
Jeśli na USG nie wyjdą Ci żadne krwiaki itp. to pewnie masz naturę jak ja :) Głowa do góry! :)
 
reklama
Witaj Kinia, no przede wszystkim tak sie mówi ze masz zachować spokój ale jakby sie to przydażyło którejś z nas to na pewno byśmy nie posłuchały i tak cy siak byśmy sie martwiły, no ale na drugie to Ci nic nie da, musisz wytrzymać do jutra, odpoczywaj , leż nie dzwigaj a zobaczysz ze bedzie dobrze, trzymam kciuki :*
 
dziewczyny czytam was i uświadamiam sobie że mam dokładnie wszystkie takie same myśli obawy i lęki, ale musimy wierzyc ze bedzie dobrze musi być

u mnie dziś mega mdłości ale to chyba dobry znak fasolka rośnie;-)
 
To bardzo ważne, co mówisz ewula, lęk towarzyszy chyba większości z nas, czasem tylko trzeba odłożyć go na półkę, niech poczeka na lepsze czasy :), nie nakręcać się i wierzyć - kurczę, lepszego wyjścia nie znam.
Ania.
 
odkad dowiedzialam sie ze jestm w ciazy to nawet 2kg woreczka z ziemniakami nie podnioslam, nie dzwigam i nie szarpie sie z niczym,

powiedzcie mi czy wiecie moze cos na ten temat bo sytuacja jest taka jak rozmawialam z moja mama to mowila mi ze ona miala miesiaczke przez 3 miesiace bedac juz ze mna w ciazy czy to moze i tak byc w moim przypadku?? z tym ze ja wczesniej sie dowiedzialam ze w ciazy jestem a moja mama w 4 miesiacu jak miesiaczka ustapila.
 
KiniaDanio Z tego co pamietam moja kolezanka przez to ze miala takie "miesiaczki" dowiedziala sie o ciazy 6 mies ciazy je ma pod serduszkiem maluszka... wiec jest cos takiego mozliwe... inna kolezanka z ktora lezalam w szpitalu przy wojtaszku to ona raz w miesiacy trafiala do szpitala z krwawienie... przez pierwsze 4 mies.

Wiec moze to jest rodzinne my niestety nie jestesmy lekarzami wiec ciezko powiedziec co kolwiek - przedewszystkim spokoj i odpoczynek!
 
wszystkie bardzo sie nakręcamy bo tak bardzo nam zależy. Na różnych forach tez wypisują mega głupoty o plamieniach objawach i różnych przesądach. Musimy słuchać swojego lekarza i swojego ciała ono nam powie jak będzie coś nie tak;)

ale przyznaje ze trudno ten stoicki spokój zachować zwłaszcza jeśli to pierwsza fasolka, wyczekiwana lub fasolka po przejściach;)
 
faktem jest ze zotaje uspokoic sie i czekac ale to jest strasznie trudne, zwlaszcza przy pierwszej tak dlugo wyczekiwanej ciazy kiedy kazdy bol glowy jest dla mnie czyms okropnym i przerazajacym ze cos jest nie tak jak powinno. przerazenie to slowo towazyszy mi od dluzszego czasu,
 
reklama
Elizabeth witaj milo cie widziec... moze powiesz o sobie cos wiecej:)

KiniaDanio dla tego lubie dolegliwość ciązowa - sennosc - gdy wiem ze już zaduzo myśle poprostu ide spac... ;-)

POLECAM!!!
 
Ostatnia edycja:
Do góry