reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Styczeń 2012

reklama
Jejku jak mnie tu dawno nie było ... własnie staram się was nadrobić.
Piszecie o usypianiu dzieci ... u nas przy perwszym dziecku i teraz jest identycznie ... zapypiają przy cycku ... :)Z Majeczką mam ciut lepiej w ciagu dnia ... bo naje się, polezy albo na łóżku albo w bujaczku i sama zasypia jak się zmęczy ... czasem z nią"pogadam" ... rewelacyjnie się cieszy i nawet juz w głos potrafi się śmiać ... po prostu łzy szczescia w oczach stają :) w nocy natomiast ... budzę ją na karmienie - bo zaczeła mi przesypiac cale ... a jak nie cyckujemy sie w nocy to mi laktacja siada ... wiec pozostaje poki co budzenie.
BAkalia, ogromnie ci współczuje kochana ... ale wierzę że silna z ciebie babeczka i sobie poradziśz z mężem ... z czasem zobaczysz jak wszystko się zmieni i będzie duzo lepiej ... wiem to z doświadczenia. Trzymam za Ciebie kciuki
Pozdrawiam Was cieplo
 
No dobra :-) Nie ma co zatajać:-p
Chyba się udało:-p
Mówie chyba, bo nie potwierdzone :-) Test boje się szczerze powiedziawszy zrobić - co by się nie rozczarować, narazie jeszcze czekam:p Co prawda @ miała być dwa dni temu, ale jakoś nie zapowiada się, że ma być a jeszcze w poniedziałek byłam pewna, że będzie....
No i musi być dobrzee, bo A. stwierdził na dwa dni przed spodziewaną @, że mi się spóźnia :-D
Nie wiem czy dziś, może jutro pójde kupić test, ale i tak chcę robić z porannego moczu:-)
Miłego wekeendu:-D
 
reklama
Anisia wolałabym bardziej przyziemną dla mnie date np. 2012 :-p hihih

Marys z moich obliczeń (i kalkulatorowych) wychodzi 26-27 grudzień :-)
Na 15 maja mam wizyte, ale chyba spróbuje ją przełożycz na wcześniej:-)
Żeby duphaston jak najszybciej brać. No chyba, że jest bez recepty i nie wiem o tym..
 
Do góry