reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Styczeń 2012

reklama
Melduje że zostałam w domuuuu... :-( Te moje skurcze to jakaś mega-ściema jest... Jak mam skurcz to taki, że mi oczka na wierzch wychodzą, ale są co 7, 8, 12, 15, 20 minut... I między nimi mała fika jakby pokaz akrobacji w cyrku zaliczała...
Już sama nie wiem co robić, pomimo że to moja druga dzidzia... Czuję się jak totalny żółtodziób i w dodatku mój lekarz nie odbiera telefonu... :baffled:

mam dokładnie to samo i też nie wiem, co robić ...
 
Kuna mać, ile nas zostało?

Ja wiedziałam, wpisując się w forum BB, że nawet data 10.01 by mnie wysłała na koniec kolejki. Tak mam - jestem zbyt uprzejma i wszystkich przepuszczam. Jutro pewnie monologi będę z sobą prowadzić w tym forum.
 
Witam po nieprzespanej nocy :)

Tymo postanowił, że zamieni sobie dzień z nocą i wojował wczoraj od 20 do 3 chyba. Budził się co pół godziny,wisiał 20 minut przy cycu, potem oczy jak pięciozłotówki i minka pod tytułem "bawcie się ze mną". Tłumaczenia nic nie dały, on wie lepiej. ;) Teraz oczywiście śpi w najlepsze...

Dodatkowo pokazał samolubną, po mamusi naturę, i kiedy postanowiłam trochę "nagrodzić" P. za to jaki był dzielny i kochany przy porodzie, obudził się akurat w takim momencie, żeby Tatuś zdążył się poczuć przedsmak czegoś baaardzo miłego, ale nie zdążył do końca z tego skorzystać... Oj, nie lubimy się dzielić Mamą... ;)

***

Niki - gratulacje - mówiłam, że ten Twój Maluszek kombinuje ;) P. się śmiał, jak zobaczył info od Ciebie, że jeszcze się zmieściłaś w terminie ;)

Emmm - ja bym dzwoniła na IP na wszelki wypadek.

Anielka
- masz dość mało czasu, ale jeszcze wszystko możliwe ;)
 
Kuna mać, ile nas zostało?

Ja wiedziałam, wpisując się w forum BB, że nawet data 10.01 by mnie wysłała na koniec kolejki. Tak mam - jestem zbyt uprzejma i wszystkich przepuszczam. Jutro pewnie monologi będę z sobą prowadzić w tym forum.

jeszcze nas trochę zostało :) jest jeszcze anielka,alka,marcia...i jeszcze kilka dziewczyn by się znalazło :) ale chyba trzeba uaktywnić listę :)
 
reklama
Magdalena - u mnie było to samo, odesłali mnie 2 razy do domu, i wróciłam już z partymi na IP o 2 w nocy. I też czułam się jak żółtodziób przy drugim porodzie - każdy ból, to u mnie czujność, podniesiony alarm ;-)
 
Do góry