reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Styczeń 2012

Dzięki Strzyga, ja nie zamierzałam korzystać tylko właśnie zainteresowało mnie co to dokładnie jest ;)
Już wolę wykorzystać P. niż jakiś żel ;D
 
reklama
Cześć dziewczyny ;)
Widzę, że Gabryś w końcu doczekała się i odeszły jej wody..oj ciekawa jestem jak sobie radzi..
A u mnie nadal nic...ale może to i dobrze bo dopiiero wczoraj mąż złożył łóżeczko dla malucha i wypakowałam ubrania do komody... Teraz czekam na malca... No a jutro mam wizytę i jestem ciekawa co i jak będzie.. pozdrawiam
 
krupka: chcialam zapytac skad taka ksywka??

hmm... sama nie wiem...
a z czymś Ci się skojarzyło, ze pytasz?

Albo nie trzymam moczu i nie czuje tego albo właśnie odeszły mi wody ;) Więc susze kudły, wrzuce coś w brzusio i jadę zobaczyć, która opcja jest prawdopodobna ;) Bo skurczy żadnych nie mam ;) Może uwinę się przed Gabi ;>>>;-)

wystarczyło powąchać - wody na pewno nie mają takiego zapachu jak mocz :rofl2:
 
Mnie boli bardziej podbrzusze, łobuz spokojniejszy dzisiaj, tylko czekolada go rusza i wkręcam sobie, że może to i moja kolej będzie:-)
 
a mi tak napiera na szyjkę, że mam wrażenie że zaraz wody mi odejdą.. na dodatek boli mnie dolny odcinek kręgosłupa.. czekam cierpliwie, aż wyjdzie ze mnie ten maluszek ;)

idę się ubrać i pojedziemy po coś słodkiego.. bo w domu pustki.
 
ustawienia/edytuj sygnaturę

Dziewczyny, ja tylko na chwile. Szczegóły opisze jak już bedZie po wsZystkim, ale na ta chwile niedawno skończyły sie moje DOSLOWNE męki, bo wzięłam Zzo, odpoczywam, zbieram siły przed finałem. Powiem jeszcze tylko, ze wywolanie skurczow oksytocyna, to coś najgorszego i najbardziej bolesnego co mnie w życiu spotkało, nie polecam nikomu..
trzymajcie kciuki, bo malutka uparta bardzo, ale dziś w nocy powinna być z nami :)

ech... i pomyślec, ze niedawno nie mogłas sie doczekać wywoływania

Trzymamy kciuki i czekamy na szczęśliwy finał!! :)
 
Ostatnia edycja:
reklama
Krupka i tak zrobiłam dlatego byłam pewna (tym bardziej, że różowe), że to wody ale one tylko podciekają pęcherz płodowy jest cały. Znowu mnie odesłali.
W ogóle to jestem nosorożec bo ktg pokazywało 3 takie skurcze 80% a ja nic nie poczułam.
Kazali mi wrócić jak zrobią się częstsze a jak nie to wrócić najpoźniej rano ;/. A już myśleliśmy, że to już ;))
 
Do góry