reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Styczeń 2012

Witam w Nowym Roku :-)

Dziewczyny- nie pisalam wczoraj, bo przeciez byl Sylwester! :-) I My z Milenka (w brzuszku :-)) balowalysmy! :-) Byla Rodzinka- Rodzice, Brat z Zona i Szymusiem, Mezus i siedzielismy, grailsmy w gry do wieczora. Potem Mezus jeszcze posiedzial do pozna i potem ogladalysmy Sylwestra w tv i tak zlecialo :-)
Super, ze u Was zabawy udane i mamy dwa Sylwestrowe Dzieciaczki :-) Ale niespodzianka :-)
Jutro napisze wiecej, bo juz ide chrapu :-)

Szczesliwego Nowego Roku! :-)
 
Ostatnia edycja:
reklama
Dziewczyny, pól godziny temu obudził mnie okropny ból brzucha.. Nic nie pomaga, bylam nawet pod prysznicem jakieś 20min i nic.. Ból jakiś dziwny.. Po prawej stronie głownie i na dole.. Jakby mała mega tam naciskala.. ;( mam nadzieje, ze przejdzie ;(
 
Hej kochane nie mogę spać... No to dotrwałyśmy do stycznia:) Ja już chcę malucha przy sobie ale nie dopuszczam do swojej świadomości że najdalej za 2 tyg będę na porodówce... Dla mnie poród mógłby odbyć się beze mnie hi hi Nie posiadacie jakiegoś przepisu na to?:-D Jutro ktg zobaczymy co wyjdzie...:tak:
Gabryś jeżeli nie przejdzie do zmykaj na ip
Wszystkim które mają dziś wizyty i zameldować się w szpitalu życzę powodzenia Trzymam kciuki ale na pewno wszystko będzie ok:)
 
Strasznie "mdleją" mi nogi i ręce- czy Wy też tak miewacie? Normalnie jakby mi ktoś upuszczał z nich krew i robią się drętwe i jak z waty, nie mogę ustać na nogach nawet 2 minuty, muszę przysiadać i wtedy przechodzi. Ręce też muszą się o coś opierać:crazy:
 
Dzień dobry!

Odliczania czas zacząć:-) W środę po południu mamy spotkać się z Mikołajkiem:-)

Adak, trzymam za Was mocno kciuki, może jednak samo się zacznie

Gabryś, no droga do szpitala faktycznie fatalna, z zewnątrz też nie prezentuje się najlepiej, za to w środku nie przypomina szpitala, bardziej prywatną klinikę. I jak, lepiej?

ewelina :-D ale życzenia! To tak jak paroletni chłopiec poproszony żeby pozdrowił siostrzyczkę powiedział: Asiu, ta pani bardzo cię zdrowi:-)

asiuk, mam dokładnie to samo i to już od paru tygodni
 
hej
Wszystkim wizytujacym dzis- zycze udanych wizyt!!!
Asiuk-tez tak mam- zwlaszcza z rekami

Wczoraj kilka razy czulam klucie miedzy nogami i az jeknelam z bolu az moj R sie przestraszyl. Chyba do niego zaczelo docierac, ze niedlugo rodzimy:-)
Milego dnia!
 
Witajcie ale tu cisza czy wszystkie poszły rodzić ?
Ja w Sylwestra po długiej przerwie poprzytulałam się między innymi aby przyspieszyć poród z okazji 2012 r. ale nic nie ruszyło oczywiście miałam bóle podbrzusza i cały dzień przeleżałam ale nic po za tym i dlatego dziś robię pierogi a jutro umyję okna jak będę miała siły bo chęci są ale z siłkami już gorzej:baffled:
 
hej :) a ja tylko leze i czekam dziwne uczucie ze to juz styczen niedawno byl poczatek a teraz juz powoli koniec :-) znajac moje szczescie to przenosze :-p
 
reklama
dobry, dobry ...
pospaliśmy... trzeba było odespać wczorajsze "atrakcje" ... :(

Jostyna
powodzenia na wizycie ...
Adak .... no to co - czekamy na wieści i niech Ci się tam lekko rodzi :)
Asiuk ... spoko moje ręce też odmawiają posłuszeństwa ... a nogi .... gdzie mogę to siedzę :)

....
co do akcji porodowej to u mnie do niej jeszcze daaaaaleko - nie czuję kompletnie nic ....
 
Do góry