reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Styczeń 2012

reklama
Alice, to trzymam kciuki za jutro, wiem jak się czujesz bo ja mam się stawić w środę i też już powoli to do mnie dociera.

anastazzja, współczuję mamom, ale Ty masz zachcianki co do terminu:-)
 
Oj cisza dziś...ja jutro mam wizyte u gin.. Czy na NFZ jest jeszcze jakieś badanie usg tuż przed terminem?? Jestem ciekawa jak mój maluszek się miewa i jaka jest jego waga...
 
Jostyna z tego co się orientuje, to lekarz na NFZ robi jedno usg na trymestr. Chyba, że coś się dzieje, to wtedy zrobi. U mnie przynajmniej tak jest;-)
 
Tak myślałam. To nic poprosze to mi zrobi prywatnie:-) Jestem bardzo ciekawa ile ten mój chłop waży i jak się miewa sytuacja..tzn czy nie śpieszy mu się na ten świat czy poczeka...;)
 
Cukiereczek, świetny pomysł z tym przebraniem za Mikołaja:-)
Oj, to mamy całkiem sporo tych grudniówek w naszym gronie!! Normalnie szok, że dwójka dzieci nam przybyła w Sylwestra:-D
My w Sylwestra u znajomych byliśmy, ale tak na spokojnie, po 1 szliśmy spać, a i tak jakaś niewyspana się czuję...
Ja mam jutro wizytę u gin. Też jestem strasznie ciekawa, jak tam maleństwo się miewa.
 
ja wlasnie niedawno wrocilam do domku, bo A. pojechal jeszcze na godzinke do kolegi pogadac :)

nie uwierzycie ile zjadłam, sama jestem w szoku :O
wybralismy sie o 16 na obiad, ja zjadłam ziemniaki z dewolajem i sałatkami, nie całe - ale jednak:zawstydzona/y:
pozniej bylo kino w kinie litrowa cola poszła, po kinie jeszcze McDonald :zawstydzona/y:
czuje sie obzarta do granic mozliwosci :-)
po kinie, bylismy jeszcze obczaić drogę do szpitala bo nigdy tam nie bylismy, i kurcze dzielnica okropna tak samo jak i drogi mega zniszczone, nie wiem jak wytrzymam po nich przejazd, skoro dziś juz bylo ciezko..
ide sie zaraz kąpac, i jakos spedzimy wieczorek w domku z A. :tak:
 
Witajcie wieczorkiem ;-)
My pod odespaniu wczorajszej nocy, wybraliśmy się dziś do kuzyna P. w odwiedziny po 19.00 i tak zeszło, przed chwilką przyjechaliśmy. To co jest na ulicy to tragedia.. szklanka,szklanka - P. musiał mi pomagać wychodzić z samochodu bo bym się po prostu wywaliła!
Mały co jakiś czas daje znać, ale dziś bardziej wypina się i brzuch ogólnie twardawy a do tego czuje jak mi się pcha w krocze, jak jechałam samochodem z P. to myślałam że mi wyleci maluch ;D
 
reklama
Witam,
Ja się odmeldowuje do szpitala na planowe przyjęcie, na początek pewnie znów na patologię, jak się nie zacznie poród to pewnie mi wywołają, tak więc w ciągu najbliższych 3 dni powinnam urodzić. W razie czego wyślę SMS do Asterii bo nie będę miała możliwości pisania na internet z komórki. Trzymajcie kciuki bo troszkę się boję. :-)
 
Do góry