reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Styczeń 2012

reklama
Ja tak zaraziłam chyba przyjaciółkę:-) Bo powiedziałam, że jak odstawiła tabletki, to zaraz mnie doścignie:-) A ona mi powtarzała, że na bank nie i wyszło:) w czerwcu będę ciocią:-) Jeszcze jej facet powiedział, żeby ze mnie na nią nie przeniosło się, bo zawsze mamy tak samo.
A moja siostra rok temu w sylwestra nieświadomie piła szampana z lampki w której była metka z rączki dziecka kuzynki ze szpitala ( nikt jej nie zauważył) i już wróżyli, że w rodzinie się szykuje:-)
Gabryś lekarz ma coś z głową, stuknęli go chyba:D zmień lekarza i zapytaj innego, co o tym sądzi;)
 
no właśnie, aż mnie zmroziło,
ja tam uparcie czekam na koniec stycznia:-p, a co tam i lutym nie pogardze, może być 1 albo 2 luty:-D
 
Asiuk...hehe..Ty to ja jak:D na końcóweczkę stycznia:D ja mogę rodzić od 23:D ale po południu:p bo na 12:30 mam ostatni egzamin:D:D

i swoją drogą DZIEWCZYNY!!! OPANUJCIE SIĘ!!! TO JESZCZE NIE STYCZEŃ!!! a już 7, a może nawet 8 kobitek rozpakowanych!!
 
Tiramisu..tak patrzę na Twój suwaczek i zastanawiam się czy dotrwasz jeszcze te parę dni:D:D

ja gdyby nie egzaminy to mogłabym urodzić nawet w 37 tygodniu:D
 
reklama
Do góry