reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Styczen 2011

reklama
u nas wali po gałach normalnie jak nie wiem :-)
ja odruchowo zasłaniam

mimi na pewno wie kiedy jest dzień kiedy noc, zasypia w krzesełku do karmienia albo w wózku taki aparat, usypia go jedzenie i wózek :sorry::-D

dzisiaj przez pogodę odpadł nam rowerek , jutro mam nadzieję że wyjdziemy
 
Ja na noc spuszczam żaluzje, a w dzień tylko jedna połówke okna mam lekko zasłoniona tak aby nie swieciło słoneczko bezpośrednio na łóżeczko. Ala spi pod kołderka, ale bardziej ma nózki zasłonione.
 
czesc mamcie,

u nas w dzien podczas drzemki malucha zawsze zaslaniam rolety. Szymek tak jest nauczony od malego i jakos nie przeszkadza mi to. Ale i ja i moj malzon jak bylismy mali to tez spalismy w dzien tylko z zaslonietymi oknami (wtedy byly wielkie ciemne zaslony). Pytalam sie naszej pediatry to powiedziala zeby spal jak mu lepiej (zasloniete czy odsloniete nie ma znaczenia i zadnego wplywu na rozwoj jedynie na rozroznianie dnia i nocy). Skoro tak mowi to nie zmieniamy tego.

u nas dzisiaj piekne sloneczko i bezwietrznie. Szymi zapewne znowu spedzi pol dnia na dworze. Tylko cos katarzy i podejrzewam ze od zebolkow (ma opuchniete wszystkie 4 tylko cos ich nie widac).

milego dnia!!!
 
piękna pogoda dzisiaj, spacer zaliczony :-)

my mamy rożek , ale pożyczamy koleżance - rodzi na dniach

JA SIĘ BORYKAM Z PIT-AMI, POSYŁAŁA KTÓRAŚ Z WAS PRZEZ INTERNET??
 
reklama
Klaudia my juz wyslalismy przez internet wlasnie. Podobno szybiej kase zwracaja. Dwa tyg temu puscilismy i czekamy na zwrot. Milego dzionka
 
Do góry