reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Styczen 2011

ja też mam księgową , z tym , że ona mi wystawia pita , a ja mam program do pitów , i sama sobie wklepuje cyferki i wysyłam przez intrnet , albo drukuje , i składam normalnie- nie będę jej dodatkowo płacić:pPPP i tak zdziera z nas jak za zboże:D:D:D
 
reklama
Czesc dziewczyny:)

Na początku...
ARISKA! chciałam cie bardzo przeprosic za moje ostatnie zachowanie....:((


Dziewczyny ja po nieprzespanej nocy, jestem taka roztrzesiona posłuchajcie...

Malutka miała wczoraj miec szczepienie ale zaczeła kaszlec i jej nie zaszczepili...
w nocy płakała, w koncu o 4 usneła.... ja rano na kurs do urzedu pracy, przyszłam o 14 Dosłownie 5 godzin a Nadia wyglądała strasznie mama mowi nawet jej na spacer nie bbrałam...ubieraj ją i biegiem do osrodka to ja poszłam o godz 1.45 byłam juz w osrodku... 4 w kolejce....Nadia 40 st gorączki pani doktor jak miała przyjmowac o 3 zaczeła przyjmowac o 3.30 a o 16.45 dopiero 2 dzieci wyszła z gabinetu... Przyszła jakas stara baba przepraszam za okreslenie i weszła sobie do niej i kawke sobie piją.... uwierzycie ja W ryk na korytarzu kolejka masakryczna mówie nie tak byc nie bedzie poszłam do Dobromedu przepisałam Nadie bo miałam dośc, to jest tragedia co sie dzieje....w dobromedzie bez problemu dr mnie przyjeła...Nadia antybiotyk....Sumamed do tego hasco sept lipomal ibufen wit c euphorbium nasivin i lacido enter...zostawiłam dzis w aptece 180 zł:( kupiłam jej jeszcze te plastry aromactiv podobno dobre.... W poniedziałek do kontroli....
 
ja nie miałam czasu, wolałam zanieść księgowej,
jak dostanę potwierdzenie to zobaczę czy ten program na którym wczoraj liczyłam jest ok , pamiętam ile mi wyszło i zobaczymy czy jej wyjdzie to samo :tak:ale na pewno coś spitoliłam :-p

misio śpi , ja się kładę zaraz, kręgosłup mi siada


spokojnej nocki WSZYSTKIM BEZ WYJĄTKÓW :tak:
 
Katka to zdrowka dla Nadii. To jest straszne, bo ewidentnie Twoje dziecko bylo bardzo chore (goraczka 40stopni-to nie jest norma). Dobrze ze nie czekalas tylko dzialas. Najwazniejsze ze Nadiia bierze leki, antybotyk wiec powinno byc dobrze. Niestety marecz jest cholernie zdradliwy. aromactiv w sumie jest po 3 roku zycia, podobnie jak Olbas Oil (kropleki do inchalacji, lub kropi sie na ubranko) - ja to wlasnie stosowalam i Gabrysi nic nie bylo. Do smarowania kup moze pulmex baby, albo nowy pumo vap (smaruje sie plecki, klatke i stupki). I zdrowka!!!
Ariska a jak u was, wy nadal w szpitalu????
 
Witam

katka
, metody nikoli skutkują bo stosuję te same :-)
zdrówka dużoooo

ja nie wiem co pisać , ale podobno nie istnieję dal Ciebie, arisko...
jeżeli tak wolisz, ok..

nie mam dom Ciebie o nic żalu - napisałam tylko swoje zdanie
i chcę abyś wiedziała , że jeżeli komuś życzę czegoś, np spokojnej nocki czy czegokolwiek to tyczy się to również WAS
Zawsze życzyłam Wam dobrze i tak pozostanie , cokolwiek by się działo:tak:
nawet jeżeli mnie nie lubisz czy coś

uciekam robić kolację
 
reklama
witam Was, u nas ostatnio dni powoooli mijają
mąż chodzi na fuszki i nie ma go cały dzień:-(
Michał pada o 20:00 ale wstaje o 6:00:sorry:

pragnę już weekend, chociaż w niedzielę wyjazd do teściów, buuu
tam są okropne nudy

uczy któraś z Was na nocniczek??
 
Do góry