reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Styczen 2011

reklama
ja też kupiłam wczoraj Tosiowi nocniczek, wczoraj posadziliśmy go dwa razu ubranego a dziś bez pieluszki, nie boi się nawet hehe
ale do robienia czegoś pewnie jeszcze za wczesno..

damqulelle- super!!!!
 
witam się dziś jako pierwsza :-)

u nas nocka dziś straszna, mała budziła się prawie co godzine z bólem brzuszka, prężyła się , wyginała. Nie wiem co się dzieje, chociaż wczoraj zjadłam dosłownie 3 fasolki i zastanawiam się czy to czasem nie od tego. mam nadzieję, że teraz jak się obudzi będzie już wszystko dobrze

głosiki na dzisiaj już oddane :-)
 
witam się dziś jako pierwsza :-)

u nas nocka dziś straszna, mała budziła się prawie co godzine z bólem brzuszka, prężyła się , wyginała. Nie wiem co się dzieje, chociaż wczoraj zjadłam dosłownie 3 fasolki i zastanawiam się czy to czasem nie od tego. mam nadzieję, że teraz jak się obudzi będzie już wszystko dobrze

głosiki na dzisiaj już oddane :-)

Biedactwo maleńkie. Mam nadzieję, że dziś już będzie lepiej. Ja już jem wszystko, i fasolkę i piję gazowane a Natalce nic nie jest. Coś musiało jej zaszkodzić.
 
Samanta biedne twoje maleństwo, mam nadzieję,że już się będzie lepiej czuła.
Myśmy wczorajszy dzień spędzili u dziadków w Pucku i nie wiem co tam u nich jest, ale zawsze jak wracamy to Misiek ma pełno tych swoich plamek i bardzo go swędzi. Kilka godzin w domu i mu mija.
Głosiki oddane.
Miłego dnia ( u nas niestety dzisiaj pada)
 
reklama
Do góry