reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Styczen 2011

reklama
mi.nu my już byliśmy trzy razy na usg bioderek, ale za pierwszym razem miał złe, potem lepsze, za ostatnim dobre i jak będzie miał 8 miesięcy(zanim zacznie chodzić) mamy iść na kontrolne. No i mam go nosić na biodrze, żeby miał szeroko nóżki.

Nie wiem czy można zupke pomidorową już dawać, ale jest od 6 miesiąca zupka pomidorowa w słoiczku. Ja małemu do zupki już kilka razy dawałam pomidora i mu nic nie było i jadł ze smakiem :)
 
Witam z rańca. Noc, już druga z rzędu, tylko z jedną pobudką. Ale dostała kaszę i może dlatego. Chyba cyc już jej nie starcza. Pogoda się powoli poprawia więc w końcu spacer. Ale mam masę roboty dziś, całą chatę ogarnąć, pranie, ciasto i inne pierdoły. Jutro wesele znajomych. Fajnie, chociaż po obiedzie będę jechać do domu małą nakarmić i uśpić i dopiero wieczorem się zacznę bawić. :-)
Zagłosujcie na tatusia
http://www.bebilon.pl/mama_wra​ca_do_pracy/konkurs_fotografic​zny/glosuj/2288
 
Witam,

A u nas znowu nocka koszmarna :( Juz mam dośc i chyba sie poryczę :(

Proszę o głosy na pocieszenie :) Gdzieciaki.pl na Facebooku | Facebook

U mnie nocki na razie dwie spoko. Ale wczoraj załadowałam ją kaszą do pełna. Zjadła aż 200 ml. Chyba się nie najada cyckiem i dlatego tak budziła się co 3 godziny. A dziś super. Od 21 do 2 i od 2 do 7. Marzenie. Pewnie jutro jak wrócę z wesela to już mi nie da pospać jak na złość :-)
 
Kate gratulacje dla córci, że tak ładnie spała:-)
Joasiab współczuję, naprawdę zaczynam doceniać ten mój urlop wychowawczy. Trzymam kciuki abyś przetrwała kolejny dzień i żeby dalej było ci już tylko lżej.
Duży szacunek dla mam, które powróciły do pracy.

Moja siostra przyniosła wczoraj całą torbę zabawek dla Miśka po dziecku swojej znajomej. Prawie każda z tych zabawek wydaje dźwięki, Miki prze szczęśliwy od wczoraj zapomniał o istnieniu mamy;-) a mnie od tych dźwięków już uszy bolą... ale przetrwam, tak jak przetrwałam erę Kotka kłopotka (teraz młody szaleje jak tylko słyszy dźwięki hakuny mataty z Króla Lwa).
U nas niestety pada, a my wybieramy się do dziecięcej hurtowni po matę piankową. Muszę tylko sprawdzić, aby nie miała w składzie formamidu, bo czytałam,że jest to szkodliwe dla dzieciaczków.
 
u nas noc taka sobie, tzn wczoraj byłam u dentysty wieczorem więc na noc mała dostała mleko modyfikowane i ładnie zasnęła ale o 23.30 obudziła się z bólem brzuszka i nie było mowy o położeniu, w końcu zasnęła u męża na brzuchu i po dłuższej chwili udało się na przenieść ją do łóżeczka gdzie spała do 7.00. Teraz też chyba ucięła sobie drzemkę...

Joasiab współczuje nocek, mam nadzieję że Tomcio da Ci się w końcu wyspać
Gdynianka - udanych zakupów

powoli zaczyna wychodzić słonko więc może dziś wybierzemy się na duższy spacer - dobrze, że mamy już obiadek z wczoraj to przynajmniej to mi odpada
 
Ostatnia edycja:
reklama
Kate gratulacje dla córci, że tak ładnie spała:-)
Joasiab współczuję, naprawdę zaczynam doceniać ten mój urlop wychowawczy. Trzymam kciuki abyś przetrwała kolejny dzień i żeby dalej było ci już tylko lżej.
Duży szacunek dla mam, które powróciły do pracy.

Moja siostra przyniosła wczoraj całą torbę zabawek dla Miśka po dziecku swojej znajomej. Prawie każda z tych zabawek wydaje dźwięki, Miki prze szczęśliwy od wczoraj zapomniał o istnieniu mamy;-) a mnie od tych dźwięków już uszy bolą... ale przetrwam, tak jak przetrwałam erę Kotka kłopotka (teraz młody szaleje jak tylko słyszy dźwięki hakuny mataty z Króla Lwa).
U nas niestety pada, a my wybieramy się do dziecięcej hurtowni po matę piankową. Muszę tylko sprawdzić, aby nie miała w składzie formamidu, bo czytałam,że jest to szkodliwe dla dzieciaczków.

Ja matę mam ale zabrałam na razie. Bo mała zjada literki. Ostatnio odgryzła część literki I :-)
 
Do góry