reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Styczen 2011

reklama
Kate niestety Ci nie pomogę, po pierwsze nie miałam jeszcze okresu:-) a po drugie oprócz tego czym mnie faszerowali w szpitalu po porodzie to jeszcze nic nie brałam :tak:
 
Kate - nie pomogę bo jeszcze okresu nie miałam, ale pewnie brałabym apap bo coż nam pozostało;)

Maciek dziś maruda, albo na pogodę, albo ząbki idą, mierzyłam temperature w pupie 37,7, dałam mu paracetamol i zasnął wreszcie bo od 10tej rano nic nie spał tylko płakał albo marudził, głowa mi odpada, nawet kąpiel odpuściłam bo poprostu brak sił, ani chwili nie był spokojny, a na spacerze tylko na rękach wózek jechał nieprzydatny;( jak jutro tak będzie to w tej Częstochowie na Beatyfikacji długo nie pobędziemy;(

A teraz mąż zrobił kolację wiec znikam ją zjeść:)
 
Gdynianka - dużo zdrówka dla synka,
Joasiab - również dużo zdrówka i najlepsze życzenia z okazji rocznicy

mi dziś też dużo na świeżym powietrzu - byliśmy na grillu u moich rodziców, jutro trzeci dzień z rzędu grill tym razem ze znajomymi - mam nadzieję że mi się nie przeje bo to dopiero początek sezonu:-)

dziewczynyczy Wasze dzieciaczki chętnie przebywają w gondolach? moja czasami chwilkę poleży i za chwilę jest płacz, boję się z nią gdzieś dalej odchodzić bo robi się coraz cięższa by nosić ją i do tego pchać wózek
 
Dzień dobry :) Nadrobiłam wreszcie wszystko i mogę napisać co u nas :) W Wielką Niedzielę chrzciliśmy Mikusia i o dziwo był bardzo grzeczny, większość Mszy przespał a na najważniejszy moment się obudził, chyba chciał na trzeźwego przyjąć chrzest :) W dodatku było dwóch chłopców i obydwaj Mikołajki tyle, że jeden Jakub a mój Jan :) W tygodniu też nie miałam czasu napisać bo rodzeństwo tylko do wczoraj było i pasowało jak najwięcej czasu z nimi spędzić bo nie wiadomo kiedy znowu Polskę nawiedzą :)
Widzę, że i u Was chrzciny wypadły fajnie, bardzo się cieszę :)
Joasia wszystkiego najlepszego z okazji rocznicy i jak najwięcej takich wspaniałych dni Ci życzę
Gdynianka i Malutka dużo zdrówka dla dzieciaczków.
Ewcia ja utrzymywałam pokarm 16 tygodni, które synek spędził w szpitalu a później walczyłam przez 3 jak był w domku, ale nie leciało z cycusia jak z butelki i się strasznie denerwował a ja przy nim bo chciałam karmić a się nie udaję. Jak już się poddałam i dałam tylko butle to mi ulżyło, bo męczyłam się i ja i on, a tak to dziecko najedzone i szczęśliwe :) Karm jak długo będziesz mogła ale nie zadręczaj się jak pokarm zniknie wcześniej niż byś tego chciała Tycjanek i tak będzie Cię kochał tak samo mocno niezależnie czy będzie na Twoim mleczku czy na modyfikowanym ;)
Mężuś pojechał odwieść swoją siostrę na lotnisko, synek u dziadka to ja zmykam w poduchy pokimać jeszcze troszkę.
 
Hejka. Noc spoko tylko dwie pobudki. Wypiłam kawkę i zjadłam kanapki z serkiem białym i nowalijkami - pycha. Miałam wczoraj pisać ale zapomniałam. Wczoraj minął rok od założenia wątku styczeń 2011 :-) Dziś idziemy na urodziny do ojczyma - będzie grill na działce. Miłego święta pracy - obyśmy nie musiały dziś nic robić :)
 
hejka :-) u was tez taka pogoda do d...?? u nas pada zimno i lipa w domu siedzimy. noc masakra, miska przyszla i chyba z poltorej godz co chwila sie budzila i plakala nie wiem co jej znow dolega bo co 2 noc tak jest
 
hej,
tak u nas też pogoda masakra;/ a miałam się wybrać z Antosiem do kościółka ale nie da rady bo pada i sama też nie pójdę bo mąż ma wychodne i od rana jest u siebie w domu;/
wiecie wczoraj Antoś w dzień 2 razy drzemał po pół godz w łóżeczku i spróbowaliśmy i odłożyliśmy go na noc i przespał od 21 do 5 rano:szok: normalnie jestem w szoku, tylko ok 2 się wiercił i szukał smoczka to mu go dałam, pogłaskałam po główce i zasnął...
 
reklama
U nas tez pogoda do d... akurat na majowke musialo sie zepsuc..
Samantaa moja corcia dlugo lezy w gondoli takze jest to dla mnie bardzo wygodne. Czasami nawet w mieszkaniu wkladam ja do wozka i sobie lezy a ja moge cos zrobic. Na spacerek jak pojdziemy to tez jest zadowolona.
 
Do góry