reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Styczen 2011

reklama
Hej kochane.
U nas nic nowego, Tycjan jest karmiony mieszanie ale już psychicznie sobie lepiej z tym radzę bo na początku to każdą butelkę przeżywałam i ryczałam jak mu podawałam. Nadal walczę z karmieniem piersią. W sumie to zjada obecnie tak 1-3 butli dziennie. Czasem po piersiach dojada 60ml a innym razem 150ml. Nie wiem czy mam szansę wrócić do podawania samej piersi, tak bym chciała ale nie mam już sił walczyć, mąż mnie podtrzymuje na duchu i cieszymy się jak mały wytrzymuje pół dnia na piersi albo w nocy się naje z cyca i śpi spokojnie. Chociaż tyle podtrzymujemy to karmienie cycusiem. A tak chciałam karmić do roczku...
 
hej, hej!
my dzisiaj wiekszosc dnia na powietrzu spedzilysmy i nie bylo kiedy sie odezwac.
Claudia na allegro pelno jest takich zabawek i napewno uda Ci sie kupic cos podobnego :) a nastepnym razem nie pytaj meza:)
Kate ja tez juz od dluzszego czasu nie uzywam pokrowca na wozek. A ubieram zazwyczaj tylko w body z dlugim rekawem i legginsy. Na to leciutki kocyk. Jak jest troszke chlodniej to jakis sweterek mam w zanadrzu.
Ewcia nie zamartwiaj sie.. widocznie tak mialo byc. trzymam kciuki zeby jak najdluzej udawalo sie chociaz troszke karmic piersia.
Zmykam sie kapac bo mala juz dawno spi:)
Udanej i slonecznej majowki Wam zycze! Wyjezdzacie gdzies? My siedzimy w domku, ale przynajmniej przez te kilka dni bedziemy w trojeczke:)
 
Witam:)

Dziś aktywnie spędziłam dzień z synusiem:) dużo spacerowaliśmy:)
Dziewczyny które podają słoiczki albko kaszki napiszcie jak często i ile tego podajecie, bo od początku maja powoli chce Mackowi wprowadzać, a co! niech próbuje:p

Dobranoc
 
witajcie:)
Kate- dziękuje za odpowiedź. Dzisiaj u nas zaczął się prawdziwy majowy weekend. Maja zasnęła o 20 i z krótką przerwą na jedzenie o 5, śpi do tej pory... a raczej śpią bo wzięłam ją rano do łóżka i wyleguje się z tatą;)
Życzę wszystkim miłego dnia spędzonego na spacerach!
 
reklama
Do góry