reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Styczen 2011

reklama
Sobota sliczna wiec widzę że dziewczyny spacerują i sprzątają przed Swiętami, ja wczoraj i dziś mega porządki, a zaraz po obiedzie mykamy na spacer, niech tylko wróci mąż z pracy to go zabieramy na dłuugi spacerek:)
 
kuzynka już pojechała - smutno mi trochę bo to zawsze rażniej jak ktoś jest jeszcze w domu, mimo że nasz rytm dnia trochę się zmienił. Mąż się śmieje że teraz znów muszę wrócić do normalności a on odzyska córkę :-)

Claudia - a michaś nadal ma katar? jak dobrze pamiętam to pisałaś że go ma jak wrócił do domku ze szpitala, i nadal go męczy?

gdynianka - mam nadzieję, ze wszystko dobrze się skończy i mąż szybko wróci do Was
 
Witam się sobotnie :) U nas znowu lipna pogoda, ale to nam nie przeszkadza bo Mikołaj złapał katar po tych męczarniach w szpitalu więc wole go nie zabierać na polko. Jutro przylatuje siostra męża to chciałabym, żeby młodemu chociaż troszkę ten katarek przeszedł. Dziś mega porządki. My podobnie jak i niektóre z was robimy chrzciny w Święta, ale cała imprezka będzie u teściów, bo najbliższych poprosiliśmy i wyszło ponad 30 ludzi z dziećmi i my byśmy się u nas nie zmieścili a oni mają taki jeden ogromny pokój co jest idealny do takich schadzek, ale musiałam za to opróżnić pokój brata :) Mieszkamy z moimi rodzicami i zajmujemy całe piętro bo i siostra moja i brat w UK pracują, więc wszystkie nasze rzeczy są poupychane po ich pokojach a tu trzeba było je pozbierać :) Myślałam, że zginę :D
Klaudos Szymuś ślicznie siedzi, ciekawe kiedy mój urwis zacznie się sam przekręcać? a o siedzeniu nawet nie myśle narazie :)
Gdynianka dużo zdrówka dla całej rodzinki życzę oby mężuś szybko wyszedł ze szpitala.
Aha dowiedziałam się że u wcześniaków ząbki wybijają się dopiero w wieku 10-11 miesięcy więc narazie mamy z tym luzik :)
Uciekam sprzątać bo wreszcie mój synuś zamknął oczka
Miłego popołudnia :)
 
..no wrocilam. Cala rodzina przyszla ogladac mnie na targowisku:-D:-D:-D:-D - lepiej isc z ciuszkami na taki pchli targ niz na allegro wystawiac. czlowiek sie mniej na pracuje i koszty mniejsze a sprzedalam za calkiem dobre pieniadze nie wiele rzeczy:zawstydzona/y:.
chce jeszcze jutro isci ale maz raczej nie pochwala mojego pomyslu:baffled: bo niedziela to niedziela:cool2:

gdunianka--- dobrze, ze masz grono przyjaznaych osob. trzymaj sie kochana!!!!
 
samantaa
Misiek miał katar jak wrócił ze szpitala i trzymał go ponad tydzień
potem tydzień spokoju i zaś złapał

:-(

dzisiaj jest ładnie i ciepło to chyba z nim wyjdziemy
w domu on nie może zasnąć , a na polku się wyśpi bo już biedniutki jest

teściowie poszli, ufff

ariska faktycznie masz rację
badania robią technicy i przekazują wyniki specjalistom...
 
Alez cisza dzisiaj u nas..:)
My spedzilismy dzien bardzo rodzinnie i w sumie caly czas na powietrzu wiec suuuper:) Jestem zadowolona i mam nadzieje ze jutro tez bedzie tak slonecznie i cieplutko.
Musze zmykac do moich kochanych, tylko na chwilke tu zajrzalam.
Klaudos super Szymus siedzi! jestem pod wrazeniem!
Gdynianka zdrowka dla meza, Ty tez sie trzymaj!
 
reklama
Do góry