reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Styczen 2011

b_iala nam pediatra mówiła żeby najpierw dziecko klepnąć w pieluszkę jak się zanosi, jak nie poskutkuje to właśnie dmuchnąć w buzię- i czasem muszę tak robić jak Wiki się zapomni i nie może nabrać tchu.

Dzisiaj byłyśmy na szczepieniu, mąż wszedł z Wiki do gabinetu i nie pozwolił mi patrzeć na szczepienie. Nawet bardzo nei płakała, ale mało co a nie zrobili by jej żółtaczki bo sobie pielęgniarki źle popatrzyły;/ Pilnie malutką obserwuję, ale po za mniejszym apetytem nic się złego nie dzieje i mam nadzieję, będzie ok:)

Za to ja zrobiłam wczoraj alarm;/ Mąż w pracy a ja prawie straciłam przytomność;/ Dobrze, że przyjaciółka przyjechała i mnie pilnowała. Ale dzisiaj nadal mi się kręci w głowie... Miałyście tak może?? Nie wiem czy to od dźwigania mojego klocuszka czy może mam anemię- grunt że Ciągle kręci mi się w głowie
 
reklama
złotko :) o klepnieciu w dupcie nie słyszałam ale nam własnie pediatra kazała dmuchac w buzie:)... a ty moze zrób morfologie pijesz multiwitamine w pluszu? albo bierzesz jakies witaminy? a moze dietujesz?? kurcze niedobrze ze Ci się kreci w głowie

ribi= jesli chodzi aniwar o takie zanoszenie ze sie bobo sine robi to koniecznie trzeba wdmuchac powietrze do buzi zeby do mózgu doszło
 
Mi Bartus wlasnie sie zanosi od samego urodzenia.....tez mu dmucham w buzie i zaskakuje ale czasem to dmuchanie nie pomaga to wtedy Go na brzuszek daje ( tylko tak w powietrzu ) i wtedy sie odblokuje, dzis wlasnie tak sie zaniusl ze ani dmuchniecie ani polozenia na brzuszek nic nie dawlao....az mi sie goraco zrobilo, dopiero znowu go dalam do gory mariusz jeszcze raz dmuchnal i sie odblokowal...ale stresu co nie miara....
U nas przytulenie by nic nie dalo, bo On nagle robi sie czerowny i cisza, buzia otwarta a on zero rekacji....

zlotko ja tak nie mialam. Moze wybierz sie do lekarza, zrob badanie krwi....moze troszke tez odpicznij...moze to z przemeczenia...

b_iala wlasnie o takie zanoszenie mi chodzi o jakim piszesz...
 
b_iala Tutaj podają od początku i nam zaleciła na początek zacząć od kilku kropel, a potem małą łyżeczkę dziennie i z tego co dziewczyny piszą na Norwegii to tu jest to normalne a skład to wit D,A,E omega 3 i coś jeszcze musiałabym to przetłumaczyć. Jak Norweskie niemowlaczki żyją po tranie i chowają się dobrze to i Polskie przeżyją. Wiadomo co kraj to obyczaj. Witaminy z tego co dziewczyny pisały wcześniej też potrafią uczulać.
Właśnie patrze że ja też mam ten Apotekets
 
zlotko ja tak miałam jak odstawiłam witaminy.... musisz coś zacząć przyjmować i zrób morfologie, ja robioną miałam 3 razy po porodzie i wiem, że miałam małą anemię bo wiadomo poród to utrata krwi potem zmęczenie, karmienie... trzeba na siebie uważać...
teraz biorę Falvit mama jest ok
 
Wiatm sie i ja

my po zakupach w ikei, tak to same siedzimy z m się nei odzywam spimy w osobnych pokojach i u nas tyle w skrócie

ja też dmucham w buźkę jak się zanosi

idę cos na obiad zrobic
 
Witam się. Byłam dziś z Dominikiem na kontroli i pediatra orzekła, ze jest już zdrowy. Co prawda ma jeszcze trochę katarek ale nie ma już wydzielinki na oskrzelach i gardło czyste. Ale przez to choróbsko i antybiotyk to szczepienie dopiero za 2 tygodnie.
Muszę biec bo się budzi i jest mega głodny na pewno bo długo spał.
 
reklama
Do góry