reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Styczen 2011

Witam się i ja :) W związku z tym, że idę jutro do szpitala postanowiłam wysprzątać całe mieszkanie, pomyć okna i w ogóle co się tylko da.... W razie czego jak wrócimy ze szpitala to będziemy mieli czyściutko. Trochę chodzi też o to, żeby się czymś zająć, nie myśleć o porodzie i tym bólu jaki mnie czeka, bo ostatnio cały czas o tym myślę i mnie to przeraża. Tak bym chciała być już po wszystkim....

A Ribi to już pewnie jutro wyjdzie ze szpitala... :) Ciekawe co u miej i u Maćka.
 
reklama
Farbka po takich generalnych porządkach może w końcu samo coś się ruszy i wywoływanie nie będzie konieczne!
Ja chyba też się jutro ruszę jak będzie pogoda i umyję okna bo juz patrzeć na nie nie mogę... całe pochlapane, zakurzone z zewnątrz.

Claudia ja właśnie też kupiłam kosmetyki z nivea ale że one są dopiero od miesiąca to na początek kupiłam coś natłuszczającego i stąd to moje zapytanie. Ale macie rację pewnie nie leje się tego aż tyle by woda była bardzo śliska a poza tym zawsze mogę czystą wodą spłukać jak włoski będą tłuste. Dzięki dziewczyny
 
Claudia ja właśnie też kupiłam kosmetyki z nivea ale że one są dopiero od miesiąca to na początek kupiłam coś natłuszczającego i stąd to moje zapytanie. Ale macie rację pewnie nie leje się tego aż tyle by woda była bardzo śliska a poza tym zawsze mogę czystą wodą spłukać jak włoski będą tłuste. Dzięki dziewczyny
nie ma sprawy, mój mały tłustych nie ma akurat
ale ja też tego dużo nie wlewam
 
witajcie,
my już z Mają jesteśmy w domu. Jak na razie uczę się przystawiać małą do piersi, muszę się jeszcze dużo nauczyć.. i czasem czuje, że brak mi sił:(

Czy podajecie dzieciom witaminę D? nam lekarz zalecił kupić w aptece i już podawać od pierwszych dni. Tylko jakoś nie wiem czy nie za szybko.......
 
hej dziewczyny ja jeszcze w dwupaku :_) ale dzis juz zaliczylam kilka skurczy no i zobaczymy co z tego wyjdzie.
w piatek na ktg najwiekszy skurcz 20 % a tak to na poziomie 4-10, badania zrobione i to nie cholesteza wiec mi ulzylo moge rodzic hehe.
ide troche nadrobic zaleglosci
 
Witam się i ja
noc nieprzespana mała bolał brzuszek i nie wiem po czym nic takiego nie jadłam jedynie jabłko ale czy to po tym? nie mam pojęcia. Teraz śpiocha, ogólnie jest kochaniutka:)
Trochę mamy problem z przystawieniem do piersi:( na szczęście pokarmu sporo,
Strasznie boli mnie krocze, jak sobie radziłyście z tą dolegliwością?? Najgorsze jest to że mnie kaszle i dopiero wtedy jest masakra:(

Samanta my kąpiemy w oilatum i główkę też tym i włoski według mnie nie są tłuste, co do szamponu to położna mówiła że do 1 roku się nie stosuje.
Ferulka ja daję od wczoraj wit. D, a K mam dawać od 8 doby, takie zalecenia ze szpitala. Co do przystawiania ja też mam ten sam problem:( przez to mam sutki całe poranione,
 
Ostatnia edycja:
reklama
Hejka dziewczynki :)
Ja wpadłam na chwilę, Tycek śpi już 2 godziny, pewnie za chwilę obudzi się mój mały ssaczek :)
Nocka świetna, mały obudził się ze trzy razy i tylko dałam mu pierś i spaliśmy dalej. Nie odkładam go do łóżeczka bo szwy mnie ciągną i trochę ciężko mi się wstaje, chodzi...
Trochę dzisiaj posprzątałam bo przez te 4 dni nazbierało się trochę, Misiek starał się,ale ja muszę mieć wszystko po swojemu :)
Pranko wywieszone, kurze starte, Misiek odkurzył i wstawił zmywarkę. Ja ogólnie ogarnęłam mieszkanko bo wszędzie coś było, coś leżało i mnie irytowało...
No i nasiadóweczka, która daje mi ogromną ulgę - zaliczona :)
Teraz zjadłam zupkę mleczną i czekam na ssaczka :)

Biedna Ribi - tyle czasu w szpitalu, sama wiem jak się cieszyłam na wyjście do domciu... Oby z małym było ok i wrócili jak najprędzej do swojego gniazdka :)
 
Do góry