reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Styczen 2011

Witajcie stycznióweczki!!!:-D

ale jestem nie w temacie..
na Kamilka nie mogę narzekać, jest bardzo grzeczny, ale ja jakoś na nic nie mam czasu:zawstydzona/y:, wiecznie jest coś do zrobienia..
jeszcze jak m w domku (ma opiekę na mnie)- to siedzi na necie i szuka auta dla mnie, bo mój cinquś odmówił posłuszeństwa, no a czymś jeździć muszę..- to tylko czasami zerkam do Was:zawstydzona/y:

jutro idziemy na badania z Kamilkiem, w związku z wysypką - która według mnie znikła, muszę mu w nocy, albo nad ranem pobrać mocz do badania do takiego woreczka - masakra, nie wiem czy nam się uda..

Dziewczyny chorujące - szybkiego powrotu do zdrówka życzę!!!

Nierozpakowanym - duużo cierpliwości i niech w końcu coś się zacznie dziać
 
reklama
Witaj Carri! Wczoraj pozwoliłam sobie na zamieszczenie zdjęcia Madzi w galeryjce, żeby dziewczyny też mogły podziwiać :-)

joasiab - dzięki, martwię się, ze przy mojej infekcji może być jakiś problem... zobaczymy

----------
chyba już śpicie, więc i ja się pożegnam

udanej nocki życzę
 
Ostatnia edycja:
moniat - ja robię nasiadówkę z płynem z rumiankiem. Ale mi daje ulgę, jak czuję że mi szwy ściągają i szczypią to od razu z dupskiem do miski i jest błogo :)
 
Witam się z rana oczywiście w dwupaku.

Zaraz się zbieram i pędzę do szpitala więc pewnie bez Mikołajka do domu już nie wrócę, mam tylko nadzieję że długo nie będę leżeć i go w końcu wygonią z mojego brzuszka ;-) Dlatego trzymajcie dziewczyny za nas kciuki.
Wieczorkiem dopiero zaczął wychodzić ze mnie taki glutek (trochę tego było) i skurcze choć nieregularne to męczyły mnie do 3, także mam nadzieję że to wszystko w końcu się rozkręci w miarę możliwości samo.

Trzymam kciuki również za te dziewczyny, które również dzisiaj czeka przyjęcie do szpitala &&&&&&

Również za Claudie i jej Michasia trzymam kciuki, mam nadzieję że wszystko jest już w porządku.

A mamusie, które leżą w szpitalach ze swoimi pociechami z powodu żółtaczki oraz innych problemów gorąco całuję i jestem myślami cały czas z wami oby wszystkie złe chwile skończyły się jak najszybciej i obyście mogły cieszyć się swoimi pociechami.
 
i ja się witam, na 10:30 mam wizytę u mojej ginki, ciekawe co powie, pewnie jak zwykle żeby czekać.
coś mnie boli podbrzusze od wczoraj-ale pewnie z głodu :-(
już nie liczę na to że coś się zbliża, wczoraj oglądałam Robin Hooda na piłce bo zgaga mnie męczyła i ból pleców.
miłego dnia, madzia6485-sama nie wracaj :-D
 
ja też już na nogach
kurcze niefajnie z Michasiem Claudii... chociaż pewnie już wszystko w porządku tylko muszą odespać (oby).
madzia - podpisuję się: nie wracaj bez Mikołajka!
joasienka - udanej wizyty i żeby też cię już zatrzymali!

Wyganiam za chwilkę M do Lidla po Pampersy :-) Ciekawe czy dadzą te najmniejsze czy tylko active baby?
a ok. południa jedziemy na ktg, bo ostatnie miałam w poprzednią sobotę. ciekawe czy coś wyjdzie...
 
monia-t-zatrzymać nie zatrzyma, bo idę do kliniki ale mże coś ruszyło albo da skierowanie do szpitala, wykańcza mnie to czekanie :-(
co do skurczy-mi w piątek w ciągu 35 minut wyszło 6 czy 7 skurczy 50-100% i co? szyjka zamknięta i czekać trzeba.
 
reklama
bry dziewczyny ja dalej w dwupaku, wczoraj nic sie nie rozkrecilo :-( a juz taka mialam nadzieje a tu lipa.

madzia oby szybko sie potoczylo i zebys juz dzis byla po porodzie.

joasienka udanej wizyty i oby byly dobre wiesci :-)

monia-t u ciebie tez zycze dobrych wiesci po ktg.

claudia slonce trzymaj sie mocno i oby z michasiem wszystko bylo dobrze.
 
Do góry