reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Styczen 2011

Witam.
Moja Anusia leży sobie obok mnie i śpiocha.
Ja jestem obolała ale najszczęśliwsza na świecie.
troszeczkę mamy problemów z karmieniem bo tylko krople z pierni mi lecą ale pielęgniarki mówią że to kwestia 2 dni i powinno być dobrze. Mam jak najczęściej trzymać przy piersi.

Poród był koszmarny jeśli chodzi o skalę bólu, już wręcz odlatywałam ale na szczęście dali mi znieczulenie i mogłam trochę odpocząć. Dobrze że był przy mnie mąż bo bardzo mnie wspierał, bez niego nie dałabym rady tego przetrwać.

Pozdrawiamy ze szpitala.
Szybkich porodów pozostałym życzymy bo chwila zobaczenia swojego maluszka jest najpiękniejsza na świecie :-)
 
reklama
witam już w sumie niedzielnie:)

Egzamin- tragedia... ale mam nadzieję, że zdałam. Teraz już tylko pracuję nad szybkim porodem:) Piłeczka, suteczki, przytulanki:-) Mam nadzieję, że to coś da, bo jak nie to w poniedziałek ląduję w szpitalu i pewnie będzie wywoływanie- a po waszych opisach to boję się okropnie oksytocyny....
 
dzień dobry :), ja już po śniadanku i porcji leków
słonko świeci, ale w takim stanie mogę chyba zapomnieć o spacerze
wczoraj ominęły mnie imieniny siostry, na szczęście dostałam pyszności na wynos "żebym jeszcze sobie użyła" :-)
a dziś planuję dalej odpoczywać i się kurować, czytam sobie "Język niemowląt" i to by było na tyle
acha, wczoraj, jak nacisnęłam brodawki, to poleciało wreszcie troszkę mleczka :-)

MartaPe - trzymam kciuki, żeby karmienie się rozkręciło już na całego i bez przeszkód
Zlotko - wygląda na to, że dziś czeka cię pracowity dzień ;-) Ale może się uda, bo już niejeden dzieciaczek przestraszył się wywoływania i wyskoczył sam :tak:
Życzę wam wszystkim udanego dnia!
 
Dzien dobry!
ale spokoj na forum. az to do nas niepodobne:)
Claudia-zdrowka dla Ciebie, zebys sie nie rozchorowala..
Malutka- napewno hormony szaleja i za dwa dni bedzie duzo lepiej. Ja po powrocie ze szpitala co chwile plakalam- w sumie to chyba nawet bez powodu :) ale szybko mi przeszlo i teraz jest super:)
Zlotko- powodzenia w dzisiejszych zabiegach wywolywania:) niech sie cos ruszy:)
Monia-t - a Ty sie nie szykujesz jeszcze?:) pewnie najpierw chorobe musisz wyleczyc..
pozdrowionka i milej niedzieli!
 
witam,
ale tu dzisiaj cisza, mam nadzieję że przejściowa

ja właśnie po kapieli, ogoliłam co trzeba więc mogę rodzić !!!

Złotko - zobaczysz że zdasz, ale swoją drogą podziwiam że jesteś w stanie się uczyć bo ja to chyba niedałabym rady, chociaż ja trzeba....
Widzę, ze kolejne mamusie wracają ze swoimi maleństwami do domku - aby tak dalej,

Dziewczyny a mam jeszcze takie pytanie do mam które myją dzieci w oilatum albo czymś podobnym - czego używacie do mycia główki maleństwa - czy myjecie ją też w tej wodzie? Bo tak się zastanawiam czy po niej włoski nie będą tłuste i czy powinnam kupić jakiś szampon juz na początek?
 
hej laseczki:)

Właśnie mi wcięło całego posta;/ grrrrr

Na razie nasze pace wykurzające Wiki nie dają efektów- trzeba zintensyfikować:)
Monia-t ty siedź w domku- słońce niby świeci ale to raczej nie pogoda dla Ciebie- jak będziesz zdrowa i pewnie już z maluszkiem to będziesz śmigać z wózeczkiem:-)

Samanta
no trochę mi się nie chce uczyć, ale jak siedzę w domku teraz i i tak nic nie robię to mogę się intelektualnie porozwijać:) Z resztą świadomie się zdecydowałam na studia będąc już w ciąży więc powinnam być konsekwentna:-) Co do oilatum etc- nam położna na SR mówiła, żeby po kąpieli dziecku natłuszczać główkę oliwką i czesać dokładnie (nawet jak będzie łysiuteńkie jak kolano;-)) żeby się nie zrobiła ciemieniucha- więc taka odrobinka emolientu w wodzie raczej nie zaszkodzi.
 
Gosiula - no muszę się wykurować, więc sporo leżę i nawet nie mam siły nic robić w domu. Na szczęście Natalia też się nigdzie nie wybiera, bo pewnie gdyby postanowiła wyskoczyć, to moja choroba by jej nie powstrzymała. A dokładnie dziś mija nam wyznaczony termin z OM. Ginka mówiła, że dobrze żebym urodziła do końca przyszłego tygodnia. No zobaczymy jak to się potoczy :-)

Rzeczywiście zrobiło się masakrycznie cicho. I to na wszystkich wątkach...
 
witam,
ale tu dzisiaj cisza, mam nadzieję że przejściowa

ja właśnie po kapieli, ogoliłam co trzeba więc mogę rodzić !!!

Złotko - zobaczysz że zdasz, ale swoją drogą podziwiam że jesteś w stanie się uczyć bo ja to chyba niedałabym rady, chociaż ja trzeba....
Widzę, ze kolejne mamusie wracają ze swoimi maleństwami do domku - aby tak dalej,

Dziewczyny a mam jeszcze takie pytanie do mam które myją dzieci w oilatum albo czymś podobnym - czego używacie do mycia główki maleństwa - czy myjecie ją też w tej wodzie? Bo tak się zastanawiam czy po niej włoski nie będą tłuste i czy powinnam kupić jakiś szampon juz na początek?

ja kąpię w ojlatum chwilowo, małemu tez w tej samej wodzie myję włoski, nie są tłuste według mnie,
a jak się mi to skończy to mam to
i tez będę dolewać do wody i tej samej wodzie będzie myta główka, nasze dzieci chyba jeszcze są za małe na szampon

.........................................................................................................................................

mój mały dostał rano wysypki, po tym CEBIONIE chyba, ale już powoli schodzi i nie wiem czy mu dzisiaj dawać te krople czy nie...
jutro idziemy do lekarza

powoli schodzi mi temperatura, oby tak dalej

pisałam z Szalom, ciekawe co u niej... może rodzi bo się nie odzywa
 
reklama
No i mama pojechala:-(. I sa juz pierwsze utrudnienia- mala zaczela marudzic rano i zamiast dac ja jej ja musialam wstac.
Joasia przybrala w cztery tygodnie 1100g i w ogole taka coraz bardziej aktywna jest.
Pozdrowienia i zyczenia szybkiego porodu dla wszystkich nierozpakowanych
 
Do góry