reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Styczen 2011

Moja mała też bardzo mało ruchliwa (teraz jak to napisałam trochę pogmerała mi chyba łapką z boku:-)) Może się szykuje na start? Ale my tu już marudzimy...wszystkie już mamy chyba tego dość i chcemy tulić nasze maleństwa.

tonia jak to jest przy drugim dziecku, pytam, bo zastanawiam się czy tak samo się jest oddanym i tak samo się kocha jak to pierwsze? Ty masz chłopca i dziewczynkę, a ja mam mieć drugą dziewuszkę, to chyba też trochę inaczej... Wiem, dziwne myśli mi przychodzą do głowy, sama się nad sobą zastanawiam, czy wszystko ze mną ok. Jak myślicie, chyba już mi bije???
 
reklama
Dziewczyny powiedzcie mi bo już nie wiem. Co jakąś chwilę, mam w brzuchu ale tylko po prawej stronie takie niebolesne skurcze. Spina mi się brzuch, twardnieje i rozpina. Ale to trwa sekundę. Takie uczucie jakby mi bąbelki powietrza się ruszały. Nie wiem czy to skurcze czy mała się lekko wierci i takie uczucie.
Już tak czekam na jakieś objawy, że powoli wariuję :-)
 
Ewcia ja Ci wróżę taki poród jak mój skoro ty już z takim rozwarciem chodzisz. Zobaczysz że pojedziesz na porodówkę a tan zaczną latać koło Ciebie bo już Mały prawie na wylocie będzie...tego Ci życzę.

Ribi jak przytoczyła modlicha Ty masz takie przeczucia jak ja miałam, mnie moja intuicja nie zawiodła i mam nadzieję że i Ciebie Twoja nie zawiedzie.

Dziś zapowiada się dzień w którym przywitamy chyba sporo dzieciaczków.

powodzenia wszystkim rodzącym życzę&&&&&&&&&

Gogi ja mam 2 chłopców i teraz córę.
ja wszystkie dzieci kocham jednakowo mocno, nigdy nie miałam problemu z okazywaniem im uczuć. W moim odczuciu pierwszy syn zawsze będzie tym pierwszym i dlatego jest wyjątkowy, młodszy jest takim naszym pieszczoszkiem a Lila jest wyczekaną córką na którą czekałam całe życie.
 
Ostatnia edycja:
ja już po zakupkach...
ribi na poród mam paczkę biszkoptów, landrynki, wodę niegazowaną małą z dziubkiem (potem na tantuumm rose) i dużą.
No a do szpitala na oddział dziś sobie biorę, bułke z wędliną, sok z czarnej porzeczki, duży serek danio i batonika:pp a rano mi mama coś przyniesie
 
Ostatnia edycja:
tonia - aż mnie ciarki przeszły z tej Twojej wróżby :)

A ja tak czekam na regularne mocne skurcze...

Ribi - no życzę Ci, abyś się w końcu doczekała tej magicznej chwili. Ja czasami patrzę sobie na brzuch i mówię - no niech mi odejdą wody, nawet w łóżku. Wręcz proszę aby mi pociekło, albo skurcze żeby były silne i regularne :) Chociaż ja po wczorajszej wizycie i wieściach od gina to jestem już bardzo podbudowana, coś się rusza i to mnie bardzo ucieszyło :)
 
u nas też wczoraj kominiarze chodzili z kalendarzem ja akurat siedziałam na kibelku i mój m otworzył kupił kalendarz i dał datek 20 euro bo polskie miał same drobne a nie miał w głowie by mojej portmonetki szukać. No i mam na ścianie kawałek kolorowej kartki za takie pieniądze...

Ewcia zobaczymy co wyjdzie z tych moich przepowiedni...może uznam że się z powołaniem minęłam i miałam zosrać jakąś czarownicą.
 
Ostatnia edycja:
cześć dziewczyny w tym przepięknym dniu :)
zerwałam się bladym świtem o 10, bo muszę iść na przegląd do dentysty - moja ginka mi jednak radziła iść, żeby w razie czego jeszcze coś podleczyć przed porodem.
monia-t Ty stycznióweczka czy lutówka?:) Nie ma planowania terminu porodu w lutym:) Jak styczeń to styczeń:)
Ribi - malutk_a mnie podpuściła... bo ja oczywiście, że stycznióweczka! Planowany termin 30.01.2011 i to też bardzo ładna data ;-)
Nie wiem czy to spanie to może przez pelnię?! Ale kurcze pocę sie bardzo...wręcz jakbym miała gorączkę....
Ja od dłuższego czasu mam takie napady pocenia, ale bez gorączki, normalnie zimne poty, więc to raczej nie jest żaden zwiastun, tylko może organizm oddaje nadmiar wody?
ja też czekam na to oczyszczanie organizmu. Jak na razie miałam dwa razy, kilka dni temu i jak to mój mąż stwierdził "kochana ty masz zwykłą sracz.... a nie się oczyszczasz, tyle rzeczy naraz jesz, że nie będziesz wiedziała kiedy to oczyszczenie a kiedy zwykła kupa ":-)
Bardzo mi się spodobała przenikliwa uwaga twojego M :-D
Nam położna radziła wziąć KOPIKO, bo przy okazji dodaje energii przy porodzie.
Muszę się pospieszyć, żeby zdążyć.
Fogia, moniaivoy i wszystkie inne szykujące się na wielki dzień - POWODZENIA!!!
 
reklama
Do góry