reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Styczen 2011

reklama
I ja się witam, też nie najlepiej spałam i też obudziłam się zlana potem, dosłownie cała mokra. Ani spadła temperatura, antybiotyk widocznie zaczął działać. Narazie włączyłam jej bajki, a ja lecę pod prysznic. Ja tam żadnego przeczucia nie mam co do dzisiejszego dnia, ale Ribi, ostatnia szansa dla nas żeby urodzić koziorożca (dziś i jutro), a potem już wodniczek.
 
Dzień dobry wszystkim.
Ja nadal w dwupaku nocka w miarę wczorajsze skurcze ucichły wieczorem,więc korzystając z okazji jeszcze trochę pospałam,dzisiaj wizyta zobaczymy co gin powie.
Ewcia a może już po wszystkim,dobrze że akcja postępuje 3cm to już dużo jak na początek,no i czop ci cały czas odchodzi.
Claudia widzę,że radzisz sobie lepiej niż przypuszczałaś,super mamusia,jeszcze nawet tyle czasu na bb masz.
19agnieszka80 a dzisiaj do szpitala?
Ribi nie mam nic przeciwko,więc rozpoczynaj akcje rozpakowywania styczniówek tych bliżej końca,może i ja się załapię.
Teraz będę podczytywać kolejnych wieści na gorącej.
 
gogi fakt wieć musimy się śpieszyć:) ag biorytmu mam kolejny termin 20.01. więc już wodnik.....Nie wiem czy to spanie to może przez pelnię?! Ale kurcze pocę sie bardzo...wręcz jakbym miała gorączkę....Kochana może jednak pojedziesz do Trzebnicy i się spotkamy?:)
 
Cześć!!:happy2:

carri - tu masz link Biorytmy - Astrologia w INTERIA.PL - Horoskop, Numerologia, Biorytm, Sennik wpisujesz datę urodzin i masz 4 wykresy, tam dzie linia przecina się z osią, to jest to biorytm zerowy, ponoć najbardziej działa na poród zerowy fizyczny lub psychiczny - i musi być rosnący!!! nie wiem czy dość dokładnie wytłumaczyłam, jak co to pytaj, albo podaj datę urodzin

trzymam kciuki za wszystkie dziewczyny, które już dziś będą tulić swe maleństwa!!!

ribi - może kobieca intuicja cię nie myli? tonia miała przeczucie i się spełniło:-D:-D
 
ribi, gogi ja też się strasznie pocę i w ogóle mi duszno, śpię odkryta, prawie goła a i tak mam takie fale gorąca, mąż się śmiał, że mnie siły opuszczają skoro leżąc się poce....
lecę zapłacić rachunki i zrobi sobie jakieś zakupki na ten szpital....
 
modlicha mam nadzieję, że to już bo męczy mnie ta niepewność...

matuś a co planujesz kupić? Ja kupiłam na poród: czekoladę, landrynki, cherbatniki do picia 2 wody min niegazowane z dziubkiem i sok winogronowy (tak polecały położne na SR) no i szminka....dla mnie to podstawa bo nienawidzę suchych ust....
 
to według tego co napisała Modlicha to ja powinnam urodzić 4 lutego... a to jeszcze tyle czasu

u mnie dziś noc strasznie długa co godzinę chodziłam do łazienki... masakra, dobrze że poźniej odrazu zasypiałam

Dziewczyny trzymam kciuki by dziś też pojawiły się kolejne dzieciaczki
 
ribi, gogi, martuś88 - widzę, że mamy te same objawy. Jak przysnęłam niedawno to myślałam że się rozpłynę i musiałam rozebrać się prawie cała i spać pod kocem, takie miałam skoki gorąca.
Może wszystkie polecimy dziś. Ja jestem strasznie roztrzęsiona dziś i nie wiem czy to ciśnienie czy może zapowiedź :-) Przeczucie też mam, ale już nie pierwszy raz :-)
A z piersi leci mi okropnie. Położyłam się na chwilę przed tv, bez stanika i całą tapicerkę namoczyłam. Mam nadzieję, że vanish da radę :-)
 
reklama
Witam sie z rana,
a ja dzis niewyspana, oczywiscie objawow zadnych nie mam, tylko jakas zla jestem...
Moze tez dlatego, synek zdazyl juz rano przyciski w laptopie powyrywac, nie wiem co mu strzelilo do glowy, bo juz dawno takich rzeczy nie robil i teraz jeden przyscik mi nie dziala...

Trzymam kciuki za Fogie!

Ribi moze akurat masz przeczucie i to dzis :)
 
Do góry