reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Styczen 2011

Dziewczyny witam sie i ja^^
Mam pytanie...co sądzicie o basenie?


Chcieliśmy z moim K sie wybrac dzis na baseniQ....

nie wiem czy jechac cczy sobie odpuścic....u mnie zadnych objawów;(
 
reklama
ja mam na dziś wg ostatniej miesiączki, bo 16 miałam wg poczęcia (też wiem kiedy to było) a z ostatnich dwóch usg to na 19.
Właśnie się tak zastanawiam, bo większość z Was miała po jakimś czasie po terminie się zgłosić do szpitala a ja już w terminie czyli dziś. Chyba sie ginek przejął tym brakiem ruchu u małego, ale on w tych godzinach zazwyczaj spokojny, w nocy wariował,, a poza tym mówiłam mu o tej ostatniej akcji, że książkowo wręcz się zaczęło ale tylko do 7 min i potem ustało i jak to stwierdził była by "kicha" jakby mnie złapało a IP by była w innym szpitalu
a jak dziś pamiętam jego słowa, że wątpi, że donosze do 40 tyg;pp
 
Dziewczyny witam sie i ja^^
Mam pytanie...co sądzicie o basenie?


Chcieliśmy z moim K sie wybrac dzis na baseniQ....

nie wiem czy jechac cczy sobie odpuścic....u mnie zadnych objawów;(

jeżeli czop Ci nie odszedł i wody płodowe są to możesz iść, ale problem będzie jak będziesz w basenie i zacznie Ci odchodzić np. czop albo wypływać wody (nie zauważysz tego ). Więc sama zdecyduj....:)
 
martuś88 - ja też mam się zgłosić w terminie 20 stycznia (termin porodu wg lekarza) na ktg i wtedy mi powie gin. co i jak. Wkurzam się bo mam chorobowe tylko do 20 stycznia i pewnie będzie jakiś problem, ale nie myślę o tym bo przecież może urodzę dziś ;-) Macica twardnieje mi co chwilę jak kamień więc może coś z tego będzie i jak na złość wyjdzie koziorożec a nie wodnik :-)
 
ookatkaoo1993: Ribi ma rację, nie zauważysz jak Ci wody płodowe zaczną ciec... Ja to jestem taka panikara, że nawet w wannie boję się leżeć;)
 
katka też bym z chęcią poszła na basen, choćby żeby trochę kręgosłup odciążyć, ale teraz to już chyba bym się trochę obawiała.

Widzę, że orócz tych planowanych dzisiejszych porodów, to żadna się tak naprawdę nie zbiera na IP.
 
reklama
aja dzis mam w planach całę mieszkanie sprzatnac i obiadek ugotowac,moze wtedy mała sie namysli....
wiecie dziewczyny,tak teraz pod koniec ciazy to juz czasami sie ma dosc tego brzuszka i wogóle,ale wczoraj jak pomyslałam ze w tym tyg,juz moze mała byc ze mna to mi sie szkoda zrobiło ze brzuszka mojego nie bedzie,i panika ze juz dziecko w domu i strach przed tym wszystkim:(az łzy poleciały szook,chyba hormony szaleja bo z jednej strony by sie chciało juz a z drugiej to bym mogła jeszcze 2 miesiace poczekac na dzidziusia.

tez mnie martwi ze ona malutka wczoraj po wizycie ma 2800 no jak na 39 tydz,to nie za wielka:(mam nadzieje ze z nia wszystko w porzadku,ehh i teraz nam sie zaczna zmartwienia o nasze malenstwa......
 
Do góry