reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Styczen 2011

i ja się witam:) u mnie noc okej, sypiam raczej dobrze , nie licząc wstawania na sisusiu ,uwalona na m na maxa, muszę zawsze tak na niego nogę zarzucic, wtedy mi wygodniej, brzuszek mam oparty o plecy, wtedy zawsze mała okopuje tatusia jeszcze przed snem:p na szczęście w nocy nic nie kojarzy, więc go mogę obracać jak tylko chcę, i tak nic nie pamięta, że chodzę , piję i się kręcę:p wczoraj zamówiliśmy łożeczko, materac, pościel, kołderki, poduszki, ochraniacze, prześcieradełko i takie tam różne do łóżeczka,oraz dywanik dla małej, jutro powinno przyjść:) zastanawiam się tylko czy np. baldachim, falbanke maskującą i ochraniacze wyprać..? jak myślicie??? bo pościel to na pewno..
jeszcze firanka mi została, szukam po necie i nic ciekawego znaleźć nie mogę...jutro chyba przyjeżdza do nas brat m, na weekend, więc czeka mnie gotowanie i karmienie 3 samców:)hih
dzisiaj na obiadek zupka z wczoraj i jakieś pierogi z zamrażarki wrzucę na ruszt, bo szczerze przy tej pogodzie nie mam ochoty na nic:/ wczoraj zrobiłam 2 prania, nic nie schnie, a jeszcze kolory czekają plus małej rzeczy, i nie mam gdzie suszyć , bo pada u nas dzis..na dodatek auta nie ma, bo u mechanika, wieczorem do odebrania cos tam ciekło, i jakieś 500zł nie nasze..a za 500zł to bym tak obkupiła małą że szok:p zastanawiam się czy nie zakupić takiego przewijaka z półkami, z oszczędności miejsca.. Przewijak - Regał+Nakładka do przwijania GRATIS! (1308820842) - Aukcje internetowe Allegro macie takie cośdziewczynki? czy lepiej taki nakładany na łóżeczko?:)
 
reklama
Dziewczyny wzięłam sobie Lentilky i wcinam....a co może poprawią humorek:)

Tysia ja bym na Twoim miejscu kupiła normalny przewijak albo komodę z przewijakiem. Dla mnie to "coś" to badziewie i tylko będzie zagracało Ci pokój....

damquell wrzuć swoje ozdoby na odpowiedni wątek:)
 
hej dziewczynki:-)
i ja sie witam przedpołudniowo:) na nogach jestem od 5 ale dopiero mam chwilę aby usiąśc.wczoraj byłam na zebraniu u syna .normalnie masakra jakaś!!!!!!!!!!baba od plastyki jest nienormalna.dzieciom wykłada tylko historię sztuki ,prace domowe ocenia tylko na 2 lub 3 ( nawet jeśli jest zrobiona idealnie)w klasie same pały,bo robi im kartkówki co lekcja z tematów które rzekomo przerobiła.chłopcu który nie podpisał rysunku wstawiła pałę,a mojemu wstawiła dwie bo jej sie numerki pomyliły.na moją prosbę zeby je usunęła stwierdziła ze musi to wyjaśnic.dzieciaki są zestresowane bo nie wiedza co baba wymysli.ona jest nierefolmowalna.koniec koncem poszłysmy do dyrekcji żeby cos z tym zrobiła bo baba powinna juz byc na emeryturze.zobaczymy co z tego wyniknie...
mi czekolada nie leży,wolę mandarynki lub jabłuszka:tak:a kawa jest niemalże obowiązkowa.mam tak niskie cisnienie ze w ogóle bym nie funkcjonowała.
co do poczęcia i porodu to u mnie z synkem niby się zgadzało.wieczorem były nasze harce,a Adaś urodził sie o 23,05:tak:zobaczymy jak będzie z Juleczką,powinna też wyjść wieczorową porą:-)
dziś juz mam obiadek (gołabki) takze moze jakiegos pierniczka upiekę:)
miłego dzionka dziewuszki:-)
ticker.php
 
Witam,

Ja jestem cakiem nowa Mama na tym watku. Mam 5 letnia coreczke Jagode i teraz jestem w 29 tc - termin na 7 luty, ale jestem pewna ze dzidzia urodzi sie w styczniu. Stad zawitalam na forum styczniowek 2011. Bedzie dziewczynka, Maja.
 
hej Dziewczyny!
i ja sie witam przed poludniem. Nocka jakos dobrze zleciala. A od samego rana mala mocno sie wierci w brzuszku- chyba czkawke miala bo tak mi brzuszek podskakiwal :-)
Zaraz ide na zakupy na obiad- dzisiaj lasagne robie.
Marta - dobrze ze zareagowaliscie w szkole. Moze Wasza interwencja cos pomoze.
Witam nowa mamusie:)
Milego popoludnia!
 
dziewczyny poradzcie jak to zrobic zeby dokonczyc,dzis robiłam glukoze 75,dodałam pół cytryny i spoko sie wypiło,gorzej było potem,ok godziny po wypiciu zaczelo mi sie słabo robic,,to poszłam przy oknie postałam i lux,no i zachciało mi sie siku,jak weszłam do kibla i moje oczy zobaczyły kibelek tak wszystko zwróciłam i musze powtórzyc jutro:( jak to zrobic zeby wytrzymac???help help
 
Witam nowa mamusię :)

Tysia ja tez uważam, że ten przewijak to taki trochę badziewny i tylko pokoik zagraci, ale to moje zdanie.

Ja właśnie wcina mandarynki :) Moje łobuziaki już na lotnisku ale rodzice londuja dopiero o 11:30 :) Więc na tarasie sobie oglądają samoloty :)
 
Witam,

Ja jestem cakiem nowa Mama na tym watku. Mam 5 letnia coreczke Jagode i teraz jestem w 29 tc - termin na 7 luty, ale jestem pewna ze dzidzia urodzi sie w styczniu. Stad zawitalam na forum styczniowek 2011. Bedzie dziewczynka, Maja.
Witamy cieplutko!!!

Zawitał u mnie mój brat i składa tą kołyskę dla dzidzi. Potem wrzucę zdj na odpowiedni wątek ale już widzę, że jest ideał tak jak na zdjęciach z aukcji.
 
Zastanowiłam się nad tym, co piszecie i powiem Wam, że u mnie faktycznie się zgadza, i to aż trzy razy - ale nie samo urodzenie dziecka, tylko pierwsze skurcze...
ale by bylo cudownie miec wieczorkiem skurcze i w nocy a nad samym ranem urodzic- tak mi sie marzy... i wtedy tez i pieska bylabym spokojna, że przespi i mąz do niej pojedzie:)

i ja się witam:) u mnie noc okej, sypiam raczej dobrze , nie licząc wstawania na sisusiu ,uwalona na m na maxa, muszę zawsze tak na niego nogę zarzucic, wtedy mi wygodniej, brzuszek mam oparty o plecy, wtedy zawsze mała okopuje tatusia jeszcze przed snem:p na szczęście w nocy nic nie kojarzy, więc go mogę obracać jak tylko chcę, i tak nic nie pamięta, że chodzę , piję i się kręcę:p wczoraj zamówiliśmy łożeczko, materac, pościel, kołderki, poduszki, ochraniacze, prześcieradełko i takie tam różne do łóżeczka,oraz dywanik dla małej, jutro powinno przyjść:) zastanawiam się tylko czy np. baldachim, falbanke maskującą i ochraniacze wyprać..? jak myślicie??? bo pościel to na pewno..
jeszcze firanka mi została, szukam po necie i nic ciekawego znaleźć nie mogę...jutro chyba przyjeżdza do nas brat m, na weekend, więc czeka mnie gotowanie i karmienie 3 samców:)hih
dzisiaj na obiadek zupka z wczoraj i jakieś pierogi z zamrażarki wrzucę na ruszt, bo szczerze przy tej pogodzie nie mam ochoty na nic:/ wczoraj zrobiłam 2 prania, nic nie schnie, a jeszcze kolory czekają plus małej rzeczy, i nie mam gdzie suszyć , bo pada u nas dzis..na dodatek auta nie ma, bo u mechanika, wieczorem do odebrania cos tam ciekło, i jakieś 500zł nie nasze..a za 500zł to bym tak obkupiła małą że szok:p zastanawiam się czy nie zakupić takiego przewijaka z półkami, z oszczędności miejsca.. Przewijak - Regał+Nakładka do przwijania GRATIS! (1308820842) - Aukcje internetowe Allegro macie takie cośdziewczynki? czy lepiej taki nakładany na łóżeczko?:)
Kochana, ja bym wyprala wszsytko! zreszta wypralam;) a jesli chodzi o komode widzialam ja w ikei- jak do mnei nie przemawia- RIBI ma racje bedzie zagracac.. ale kwestia gustu..

dziewczyny poradzcie jak to zrobic zeby dokonczyc,dzis robiłam glukoze 75,dodałam pół cytryny i spoko sie wypiło,gorzej było potem,ok godziny po wypiciu zaczelo mi sie słabo robic,,to poszłam przy oknie postałam i lux,no i zachciało mi sie siku,jak weszłam do kibla i moje oczy zobaczyły kibelek tak wszystko zwróciłam i musze powtórzyc jutro:( jak to zrobic zeby wytrzymac???help help
pij duzo wody zeby ją "przepchac" gin mi tak zalecil i pani laborantka:) woda - nie wplywa na wynik a wrecz przeciwnie rozrzedza krew. jak kiedys nie pilam w trakcie to mialay problem w moim przypadku bo krew byla tak gest ze nie chciala do probówki wleciec..

przy okazji sie witam, wstalam po 10- wyspana wypoczeta- poki co nic nie boli- nastroj super, pelna energii;) to ten lepszy dzien dzis;p ale spalam calkowicie nago i tak dobrze mi sie spalo, nic nie uwieralo... ale niedlugo to sie skonczy;/
 
reklama
witam was -wstałam dopiero i ledwo otworzyłam oczy i zadzwoniła moja mama

teraz i de ze sobą zrobić porządek i oś na śniadanie wymyślić.


witam nową mamę
 
Do góry