reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Styczen 2011

ale by bylo cudownie miec wieczorkiem skurcze i w nocy a nad samym ranem urodzic- tak mi sie marzy... i wtedy tez i pieska bylabym spokojna, że przespi i mąz do niej pojedzie:)
Taaak... nie chciałabym nikogo straszyć, ale jak mnie się skurcze zaczęły około południa, to też miałam takie plany... do szpitala pojechałam około północy i urodziłam na następny dzień o 21.50... :-D :-D :-D
Ale powiem szczerze, że nad ranem zupełnie przestałam się martwić o pieska ;-)
 
reklama
klaudoos a mi laborantka powiedziała, że nic nie można pić....:/
julcik wspólczuję, że musisz to powtarzać poraz 3!!!!!
agnes witam nową mamę....wstaw sobie suwaczek i przeczytaj regulamin:)
 
A ja tak na chwilę wpadam.. poprasowałam nowym żelazkiem, które na urodzinki dostałam i jestem happy - bo w porównaniu z naszym starym to niebo a ziemia - dostałam to co reklamują z Tefala, co się samo czyści:-D..

Teraz idę obrać ziemniaczki, mielone tylko muszę usmażyć, do tego buraczki "ze słoja" i obiadek gotowy:-D:-D

U nas też leje i w ogóle szaro, buro i ponuro, więc musimy się troszkę pocieszać słodkościami:-D mnie dziś na białą czekoladę wzieło:-)

Marta 70 - jakaś nienormalna ta nauczycielka, biedne dzieciaki, dobrze, że to się wydało...

Julcik - nie wiem co Ci doradzić, mnie też muliło, ale jakoś to przetrwałam, ja też wodą trochę popijałam, miałam taką butelkę 0,5 l, to część zmieszałam z glukozą, a w międzyczasie popijałam resztą..
 
ja juz po wizycie :) zaległosci doczytam pózniej :

Kubus juz nie siedzi na dupce.. a ułozył sie podłóznie głowkowo :) ( dzieki czemu dało sie cyknąc foto .. pozniej zamieszcze:)
szyjka jest ok.3.8cm ( zalecenia aby lezec... i nospa na stawianie sie brzucha.. głowka jest nisko temu mnie napiera na krocze... wody płodowe w normie.. tetno 142 na min... łozysko na scianie przedniej :) serduszko w normie :)

Tydzien ciazy 30 i 3 dzień.. termin na 26. stycznien...
waga :1230g ( troszke mało według wagi termin na 3.lutego..( 10 dni róznicy ) nie jest to waga niebiezpieczne jest to raczej dolna granica:/ troche sie tym przejełam ale gin mówi ... dzieci w brzuchu mogą od 28tyg ciazy przybierac słabiej na wadze... mam pojawic sie za 3 tygodnie na wizyte kotrolną gin chce zobaczyc ile przytyje Kubus do tego czasu nastepna wizyta 9 grudnia !!!


ja jestem gapa i ciamajda.. nie wziełam do zwolnienia nipu zakładu pracy.. i zaraz musze jechac spowrotem go lekarza... zeby mi wypisali L4.( naszczescie nie bede siedziec wkolejce.. bo na recepcji jest juz wszytsko tylko danych brakuje ) gapa i tyle :)
 
czesc laseczki:-)
Ja dzis tez calkiem długo pospałam...niedługo biore sie za prasowanko ale najpierw chyba pojde do sklepu po mandarynki bo takiej ochoty mi wczoraj narobiłyscie, ze z owoców to juz na nic innego nie mam ochoty:-)

Ja dziś pierwsza:) Coś spać nie mogę, umyłam już głowę i zjadłam śniadanko i szykuję się do dzisiejszegoo leniwego dzionka:)

blondi spokojnie możesz jeść sobie tę wątrubkę....jeżeli nie robisz tego często (a napisałaś że nie robisz) to nie ma się co obawiać. Tak jak piszesz nie dajmy się zwariować. Wit A dużo ale nie często:) Sama mam ochotę na wątrubeczkę:)

Oj mi też smaka na wątróbkę zrobiłyście, ja lubię drobiową tylko żeby ja przygotować to trzeba poodcinac te badziewia:-) a tego juz nie lubie robic:-)

l
moncia --- a kto powiedział ze bedziesz długo rodzic.. moze zanim zajedzies to juz bedziesz miała rozwarcie na 10... a pózniej jedno pierdniecie i po sprawie... ( nie kazdy musi rodzic w meczarniach)

i ja sie trzymam tej wersji, ze porod bartusia tak własnie bezie wyglądał:-)

a ja myślałam, że rwa już odpuściła ale nie....poszłam z psem na spacer i nie moglam wejść po schodach do domu....normalnie jakaś masakra....jakaś taka smutna jestem...nie wiem czy to ta pogoda czy hormony....


Ribi pewnie i troche i to i to....jakąs przyjemność sobie sparw dzis na poprawe humorku:-)

wczoraj zamówiliśmy łożeczko, materac, pościel, kołderki, poduszki, ochraniacze, prześcieradełko i takie tam różne do łóżeczka,oraz dywanik dla małej, jutro powinno przyjść:) zastanawiam się tylko czy np. baldachim, falbanke maskującą i ochraniacze wyprać..? jak myślicie??? bo pościel to na pewno..
zastanawiam się czy nie zakupić takiego przewijaka z półkami, z oszczędności miejsca.. Przewijak - Regał+Nakładka do przwijania GRATIS! (1308820842) - Aukcje internetowe Allegro macie takie cośdziewczynki? czy lepiej taki nakładany na łóżeczko?:)

No właśnie ja tez sie nad tym zsatanawiałam dzis rano:-)
A prałyście dziewczyny rogala,przybornik,rożek i wypelnienie do podusi i kolderki??



b_iala
super ze po wizycie ok, jak lekarz mowi ze z waga ok to znaczy ze ok:-)
 
Ostatnia edycja:
b_iala nie martw się, napewno wszystko jest ok. A jak dzidzia będzie mniejsza to łatwiej będzie ci urodzić :)

Moi rodzice już wylądowali. Więc pewnie do godzinki będą już w domku :)
 
Cześć Dziewczyny,
chciałam się do Was dołączyć, mam nadzieje że mnie przyjmiecie:) Termin mam na 24 styczeń, to nasze pierwsze Maleństwo:) Pzdrawiam

 
reklama
Do góry