reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Styczen 2011

Widzę tu spory dotyczące kredytów. Dziewczyny ja pracuję w banku ING od kilku lat. Ale skoro tu takie ostre dyskusje to nie będę dodawać swoich 2 groszy do tego :)

Moja kuzynka musi leżeć cały czas. Już jest lepiej ale nadal krwawi. Może za 2 tyg ją wypuszczą, zależy jak rozwinie się sytuacja. Aby chociaż do 36 tc dotrzymała :)

A mnie mały dzisiaj tak kopie, że szok :(
 
reklama
joasia a jak ci sie pracuje w tym banku bo mnie tam jedno stanowisko interesuje, bo po macierzyńskim będę szukac pracy.

Dobra, już się lepiej nie będę tu tak dużo wypowiadać - bo widzę, ze czasem nie warto.
 
Ostatnia edycja:
bo kredyty to ogolnie drazliwy temat:):) hihih na mnie to nie krzyczcie ale sama od siebie napisze ze ja to wyznaje zasade w czym zarabiasz w tym spłacaj :)
Joasiab dobrze ze jest w szpitalu... tam moze nie wypocznie bo wiadomo ze szpital.. ale przynajmniej nie bedzie chodzic.. na pocieszenie powiem ze ja z Tomkiem od 6 grudnia byłam w szpitalu czyli to był jakis koniec 35 tyg przelezałam do 37 i sie w"ypisałam na zycznie"ale wkazym razie Tomus urodził sie w terminie w 39 tyg :) wiec napewno bedzie dobrze!!!
 
a ja właśnie wróciłam od babci mojego małżona z pełnym talerzem racuchów z jabłkami :-) pychaaaa!
normalnie zjadłam już ich tyle, że zaraz pęknę... choć oczami dalej bym jadła (Szymcio też chyba je lubi bo skacze i się rozpycha w brzuszku) :-D
 
A ja się obżeram, jak głupia, zwłaszcza słodyczami, a teraz czuję się taka napełniona, a co do gorsza, co 2 h czuje sie głodna!!!
Joasiab - trzymam kciuki za kuzynkę, najważniejsze, żeby wszystko wróciło do normy.
 
Blondi- nie denerwuj sie, prosze, dobrze Cie rozumiem, ja tez bym nie korzystala z uslug posrednika, bo moj m wie o co kaman, ale ja np. zielona jestem co robic po kupnie mieszkania kiedy do sadu i po co i td.. sic zwrocila szczegolna uwage na 2 terminy deweloper i posrednik. i super to wyjasnila, bo jakis % nas moze byc zielona w tej sprawie. Ty z tego co widze tez sie mylisz;) ale kazdy ma prawo!! wiec nie denerwuj sie , jest tu kilka babeczek zajmujaca sie ta dziedzina na codzien, i niech wyjasni zainteresowanym co i jak
 
witam :-)
miło że mnie pamiętacie :-)

klaudos - dzięki za odpowiedź w sprawie wyników obciążenia glukozą
teraz miałam powtórkę badań ale już 75mg glukozy i po 2 godzinach badanie.
Teraz wyniki mi wyszły na czczo - 81,1, a po 2 godzinach 62,5
więc nieco lepiej, ale dalej poniżej normy.
Póki co mnie w takim razie nie wysyła do poradni cukrzycowej.
Kolejna powtórka za 4 tygodnie. Ale mam jeść dużo owoców posiadających cukier (banany, granaty, jabłka), białe pieczywo, no i nosić batonika zawsze przy sobie.
Rzeczywiście - może nie zdaża mi się mdleć, ale na pewno jestem bardziej śpiąca i w ciągu ostatnich 2 tygodni parę razy z 5-6 potwornie chciało mi się spać, głowa sama mi leciała i nie mogłam sobie dać z tym rady....

poza tym od poniedziałku do środy byłam w paryżu na delegacji, a od czwartku już jestem na zwolnieniu pewnie do końca ciąży.
wczoraj odchorowywałam ta delegację i cały poprzedni tydzień znów ontensywny - zwlokłam się z łóżka dopiero koło 15...
słyszałam nawet że synek rozrabia w pokoju obok, ale nie byłam w stanie wstać...
dziś juz jakoś wróciłam do siebie... i ma nadzieję, że teraz trochę odpocznę

piszecie o kredytach...
my na razie dajemy radę bez na szczęście :-)
ale może za jakiś czas też na to będzie czekało...
 
reklama
Dominisiu- u mnie babeczka i gin powiedziele ze nie mam jesc za bardzo owocow i slodyczy bo wtedy jest najwyzszy spadek! mam jesc produkty o niskim indeksie glikemicznym;) ale nie trzymam sie tego! w ogole jak tylko zaszlam w ciaze jestem caly czas glodna caly czas! a przed ciaza od lipca do kwietnia- odchudzalam sie i w ogole nie czulam glodu! moglam zjesc sniadanie a potem cos skubnac tylko! a teraz troche lipnie..
 
Do góry