reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Styczen 2011

Klaudoos - smacznego :-) każdą z Nas czasem dopada wielki głód :-) Ty to jestes taki dobry duszek :) nie chcę ciągnąc tematu ale dziękuję :-)

Ribi - pomysl, jakby każda z Nas podchodziła do wszystkiego tak jak sic, to bysmy się ciągle klóciły, zauwaz że jest Nas tu ok 80 dziewczyn i każda może mieć swoje zdanie na rózny temat, ale to nie znaczy że jedna drugą ma prawo oceniać i krytykować to co napisała! Ja juz kończe temat :) miłego wieczorku :)
 
Ostatnia edycja:
reklama
moncia ja tam się nie dziwię, bo może kolor mydła nie będzie Ci pasował do kafelek? ;) wiesz to bardzo poważna sprawa.
Ja czekam na gości....mąż jeszcze z pracy nie wrócił...masakra
 
Hej mamusie. A ja wczoraj cały dzień lenistwo a dziś zrobiłam 300 kopytek bo jakoś fajnie mi się obierało ziemniaki i trochę dałam czadu. Ale z sosem pieczarkowym i kiszoną kapustą, miód w gębie :) I koszt też minimalny a starczy na kilka obiadków. Polecam.
 
a ja znalazłam coś takiego - gdyby któraś chciała tworzyć wirtualny album to może być fajne :) Przykładowy: Pamiętniki Bebilon - Pamiętnik Twojego dziecka
Ja zrobiłam taki Piotrusiowi, ale tak do chyba 8 miesiąca, potem nie miałam jakos czasu.

Czuje sie coraz gorzej, męczy mnie katar i jakas taka rozbita jestem i slaba. Na wizycie u gina standardowo tylko L4 dostalam. Następna wizyta 5 listopada i wtedy USG.
 
Ja nie wiem co ci faceci mają z tymi samochodami mój też teraz ma już masakrycznie duży samochód jeden z większych kombi - a najlepiej jakby dostawczy sobie kupił. Tylko u nas samochód jest kupowany pod psa mojego chłopa - auto musi być w kombi nie może mieć za wysokiego progu - borys ma skończone 6 lat i waży 45kg , duze psy już zaczynają sie starzeć i on myśli jak on potem będzie wskakiwał do samochodu. Suv-y odpadają, niektóre kombi mają wysokie progi załadunkowe i takie też odpadają, ja dorzuciłam jeszcze, że tym razem samochód musi być kilkuletni, mieć mały silnik benzywnoy lub oszczędney diesel, oraz w miarę tani. Więc na rynku chyba teakiego samochodu nie hahah no i jakis kompromis musi między nami zapanować.

Jak to mówią "im większy samochód tym mniejszy interes :)" Żartuję oczywiście. My nie mamy samochodu, mieszkamy w centrum małego miasta i wszędzie mamy blisko. Jakoś nam nie potrzebny do szczęścia i nie wiem czy się skusimy na kupno w najbliższym czasie. Na taxi wydajemy może góra 30 zł miesięcznie a wszędzie piechotką. Więc po co. A wiem że jak kupimy to już będzie ciężko wrócić do chodzenia.

Mam pytanie, czy któraś z Was kochane ma wadę wzroku -3. Bo ja mam i nie wiem czy mam iść przed porodem do okulisty, bo gin mówi że mogę rodzić normalnie. Lepiej być chyba przezorną i się zbadać?
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:
ja mam cylindry -2, ale kolezanka ma -2,5 i juz miala rozmowe z gin. jej gin zalecila jej cesarke, powiedziala ze to duzy wysilek i moze sie pogorszyc wzrok. ale ja mysle ze wszystko zalezy od gina. moj by mi z tego powodu nie zalecil..
 
kate mnie ostatnio gin chciał wysłać do okulisty bo mróżyłam oczy jak oglądaliśmy usg. Więc może warto iść z Twoją wadą.....

A ja mam nerwa....za chwilę przyjadą do mnie gości....i fajnie ale mąż mial zrobić zakupy żebym mogła coś porobić do jedzenia a w pracy mu coś wypadło i dopiero za 30 minut (najwcześniej) wyjdzie....normalnie kur....ca mnie bierze. Tak jest na nim polegać....aż płakać mi się chce. Zajebiście mi pomaga....miał pomyć podłogi bo ja się dziś źle czuje ale ma to w dupie....lepiej żeby nie wracał do domu bo się z nim pokłócę...
 
reklama
Kate - Ja mam wadę -5,75 - -6.00. Ginka odesłała mnie do okulisty, by się dowiedzieć w sprawie porodu, i na szczęście z siatkówką wszystko jest w porządku i nie mam przeciwskazań do porodu sn. Najlepiej jakbyś też się wybrała do specjalisty, niech Ci zbada oczy pod kątem porodu:happy:
 
Do góry