reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Styczen 2011

Cześć dziewczyny!!

W dzień dobry tvn było o nosidełkach i chustach - jutro wypowie się jakiś specjalista, dziś nic konkretnego nie powiedzieli. A wy w czym będziecie nosić swoje maleństwa?
ja planuję zakup chusty, nosidełko miałam przy Filipie i była to totalna porażka. Dziecko ściśnięte, włożyłam go w to tylko raz i to na krótko.

A dzisiaj sniło mi sie, że urodzilam bliźniaki, kurcze jak sie przeraziłam.
mi się kiedyś śniło, że gin stwierdził na usg trojaczki. Cały sen łaziłam po ulicy i biadoliłam, że co to teraz będzie i jak ja to powiem mojemu M. :dry::dry::-):-):-)

dosyć tego mojego leniuchowania na BB, miałam w planach taniec z żelazkiem, a tymczasem dochodzi 11, a ja nawet nie ruszyłam sterty prasowania. :no:
 
reklama
Witam z rana!
Ja bede raczej korzystała z chusty bo już dostałam od siostry mojego M i ona sobie bardzo chwali. Ale tak jak piszecie opinie są różne, dlatego uważam że najlepiej samemu wypróbowac!
Zmykam na zakupki jakieś bo w lodówce pustki.
 
oj dziewuszki cos dziwnie sie dzisiaj czuje, przed chwila tzn godzine temu przywiezli avon wiec posegregowalam i jutro zawoze mamie by rozdala kolezankom.. zmywara umyla naczynia trzeba je tylko pochowac, pranko zrobione, nalezaloby odkurzyc, wyjsc z psem a jakos mi sie nie chce;/ nie wspomne ze trzeba wyczyscic auto przed porodem bo wozimy w nim psa wiec do samochodu ide z rolka bo zawsz ejestem biala;/ wiec powiedzialam mezusiowi ze on ma wyczyscic a ja zawioze do konserwacji przed zima na mycie reczne i woskowanie! ale mam lenia..

a jesli chodzi o nas to my tylko bedziemy korzystac z nosidelka typu do wozka i auta czyli fotelik. ale mamy fajny bo ma regulacje od lezenia do siedzenia..
 
carri to dobrze, że z dzidzią wszystko gra - powiem Ci, ze ja tez słabo czuje ruchy dziecka i się troszkę stresuję :zawstydzona/y: czasem kopnie z dwa razy na odczepnego i tyle... spytam ginka jak będę u niego.


klaudoos ja dzisiaj jeszcze idę do tego samego sklepu po bluzę jaką tam wczoraj wypatrzyłam :tak: oby był ten rozmiar XXXL na mojego koszykarza,ja swojego tanio ubieram w miarę. Jemu tez to pasuje, że zawsze znajdę fajny ciuch a za tak niską cenę :-D sama też się ubieram albo w tanich sklepach albo na ciuchach....Wolę mieć więcej rzeczy do wyboru w szafie niż kilka droższych i chodzić w tym samym;-)

Ewcia
witaj, miłego dzionka życzę i mniej nerwów


batonik ja jeszcze glukozy nie miałam, ale będzie wszystko dobrze - zobaczysz


sic to niezły strojniś z Twojego :-D


jumabe mój ma 193 cm wzrostu i stopę 46-48 czasem mnie szlag trafia jak szukamy butów, rączki też długasy straszne
i teraz zawsze jak mu coś kupuję to od razu się pytam czy mogę wymienić w razie czego, mój nie zawsze ma czas chodzić po sklepach. A sam zawsze wszystkiego ma dość i więcej nie trzeba,a ciuchy się niszczą z czasem....
Jest nauczony, że jak coś to ja mu kupię :sorry2:


Ribi tobie również wszystkiego dobrego, znam to uczucie kiedy się ma dziure budżetową , nic przyjemnego. Oby wypłata szybko doszła


Kate mój przez to, że tyle na allegro zamawiam to chciał mi internet odciąć :-(
też musiałam się ograniczyć, a to wciąga.
Zobaczysz , przywykniesz do siedzenia w domku, ja na początku to meble przesuwałam z nudów a teraz to jakos daję radę i szukam zajęć, jak nie ma co robić to na bb siedzę.
i wychodzę w każdą pogodę - mi tam ulewy nie straszne czy wiatr....







idę w końcu śniadanko zrobić
 
witam w ten słoneczny ale zimny i wietrzysty dzień!:)
ja już jestem po zakupach, byłam w mieście chciałam kupić fleki do moich super wygodnych botków ale nie ma takich:/ i kurcze czeka mnie nie planowany zakup butów:/ ehh...
idę zaraz ogarnąć mieszkanko i na uczelnie;/ mam dziś seminarium dyplomowe a wcześniej idę załatwić wcześniejszą obrone, mówiono mi że nie będzie z tym najmniejszego problemu bo jestem w wyjątkowej sytuacji i starczy zaświadczenie od lekarza z datą terminu porodu. Jestem dobrej myśli w takim razie:)
miłego dnia:)
 
a ja już dostałam kaskę na konto dokonałam płatnosci i zostalo 800 zl do tego jeszcze 400 zl musze zaplacic za szafe bo jutro przychodza robic wnekowa z indeco. I takim sposobem pozbylam sie wyplaty. Idę na pocztę powysyłać listy i jadę do ikei kupić świeczki bo wszystko się pokończyło....masakra....
 
Witam po okresie mojej nieobecności. Ostatnio jak pisałam miałam mega problemy na głowie, moj stracił pracę a ja ciągle czekałąm na decyzję ZUS-u, a co za tym idzie na kasę za ostatnie 2 miesiące. Problemy trochę się rozwiązały. MIrek znalazł pracę a ZUS po moich interwencjach raczy przesłac do mnie i do pracodawcy decyzję. W piątek dostałam przelew z dwoma zaległymi wynagrodzeniami, było tego sporo, ale prawie wszystko zjadły rachunki...
W sobotę dostałam od kolezanki 4 torby z ciuszkami dla dziecka, w tym rownież 12 par majteczek do usztywniania pieluszek tetrowych:-)
Pozdrawiam was gorąco, będę musiała teraz znaleźc odrobinę czasu, aby nadrobic zaległości i dowiedziec się co się u was działo.
A moj Maluszek kopie już tak mocno, że brzuch mi podskakuje;-)
 
I ja sie witam :)
Dziewczyny, ale od rana duzo naskrobalyscie :szok::-)

U nas tez slonecznie i tez wietrznie... Trzeba na jakis spacer sie wybrac, ale poki co odpoczywam. Syn wlasnie usypia, cale szczescie, bo strasznie absorbujacy jest, jeszcze nie ma 12 a ja juz wykonczona jestem ;-)

Ribi to dobrze, ze wyplata juz wplynela. Tak to jest z ta kasa, ze po wyplacie szybko sie rozchodza pieniazki... Ciegle sa jakies wydatki, a jak dziecko sie pojawia to juz w ogole :sorry2:.

fogia ja tez mam teraz nizsze cisnienie. zwykle mialam tak 120/80 a teraz w ciazy juz kolejny raz jak ginek mi mierzyl to bylo 90/60. Chyba przez to ciagle zmeczona sie czuje i nic mi sie nie chce...

Co do chusty to ja nie mialam, ale zastanawiam sie czesto czy nie byloby warto kupic... Tyle ze trzeba umiec ja wiazac odpowiednio, zeby krzywdy dziecku nie zrobic i to mnie chyba przeraza...
A nosidelko u nas sie sprawdzilo /takie na szelkach/ , tyle ze ja od 4 miesiaca syna w nim nosilam. Ja mam nosidelko ktore zakladam na ramiona, a dziecko jest z przodu, tyle ze moze byc plecami do mnie, lub przodem do mnie. Na szybkie wypady do sklepu, na zakupy bylo rewelacyjne! Synek lubil w nim siedziec i jak mogl patrzec na swiat byl zachwycony:tak:
 
reklama
Do góry