reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Styczen 2011

Dzień Dobry :)

Ja dzisiaj od rana też pracowity dzień. rano jeszcze zakupy bo jutro imprezka urodzinkowa Wiki. Odebraliśmy tort obowiązkowo z księżniczką :) Sprzątanie itd. Teraz Rafał zabrał Wiki na spacer a ja gotuję obiadek. I zabieram się za przygotowania :)
 
reklama
cześć pszczółeczki

mała zajęła się zabawą z kasztankami więc mam chwilkę by siąść i poczytać co u Was bo ja zabiegana strasznie ...

z brzusiem wszystko ok mały sobie kopie :-D

joasiab udanych księżniczkowych urodzin :tak:

zielona2909 udanego weselicha :-D

biala brawa dla synka :-)

marta70 szacun ja w życiu nie skubałam kaczki czy kury :sorry2:

claudia4you daj znać jak wypad na miasto :-)

ja wróciłam ze spaceru z małą piękna pogoda :-D:-D:-D nareszcie
jutro idziemy z koleżankami na Interaktywny Plac Zabaw mamy taką wystawę dla dzieciaków w Lublinie

Gabi dzisiaj zaczepiała każdego na drodze mówiąc "heju" a póżniej się odwracała i mówiła "paaaaa" machając rączką ;-) cała ulica miała ubaw :-D:-D

jutro mamy imieniny mojej babci idziemy na obiadek, kupiłam jej taki szalik ozdobny do płaszcza, bardzo fajny gdyby były takie dwa to sama bym sobie kupiła ;-)

miłego weekendu

ja w poniedziałek jadę do teściów i przez tydzień mnie znów nie będzie :baffled::baffled::baffled::baffled:
 
Dzien dobry!
my dzisiaj na wesele tez idziemy wiec juz paznokcie pomalowane i sie biore za prasowanie zaraz. Jakas mala kawke wypije co by troche wytrzymac na tym weselu ;) Ladna pogoda za oknem chociaz podobno chlodno ale sloneczko swieci wiec od razu i humor dobry:) Milego weekendu dla wszystkich!
 
Wróciłam z miasta.
Byłam na poczcie, w aptece, w 4 obuwniczych i na ciuchach.
kupiłam sobie kilka rzeczy. To potem wkleję do modnych i zadbanych

Jestem zmęczona bo niezły spacer był i dużo obeszłam.

Odpocznę i biorę sie za ogarnianie domku, potem pewnie przyjdzie właściciel po czynsz.
 
U nas przy ulewach też minimalnie się panele podnoszą. Ale nam jedna ściana przecieka, o czyw właściciel wie, bo jeszcze w tym miejscu tapeta odchodzi, koszmarnie to wygląda.

a nie myślałyście o pochłaniaczu wilgoci??
 
Witam!
\Oj ja niestety też wiem coś na ten temat:(
Moje drewniane parapety mają 3 lata,a też leci z okien,i wyglądają niezaciekawie,widać pęknięcia,odbarwienia od wody,kosztowały sporo ,a moglam kupic inne tansze plastikowe i po problemie,no ale mi się zachcialo drewnianych w złotym dębie.Wilgoć wychodzi na ścianie....ech juz nie moge doczekac się kiedy wybudujemy nasz domek.
 
Własnie czytałam o pochłaniaczach i odwilżaczach no i odwilżacze lepsze. A jak dzidzia przyjdzie to nie chcę mieć wilgoci w mieszkaniu. No dziś już lepiej wietrze mieszkanie od rana i wilgotność na poziomie 60% czyli max dopuszczalna.
aha ja się aż tak nie znam, u nas nie ma wilgoci, tyle że przy tych ulewach ta ściana przecieka:-(
To troszkę wkurzające jest
 
reklama
dziekuje dziewczyny ... ale ja sama jestem w szoku bo jak misio widzi pediatre to odrazu krzyczy ze juz... strasznie nielubi osłuchiwana... i ogolnie jak lekarz go dotyka...

my własnie mamy okna plastiki.. u nas tez przy drzwiach balkonowych panele podnosiło :) koszt spory tego osuszacza ... ale powietrze w domku lepsze.. eh plusów mozna wypmieniac i wymieniac:)
ja własnie posprzatałam chatke... zostawiłam tylko odkurzanie i mycie podłog .. jak M wróci z pracy to sie tym zajmie.. liste zakupów mam na całą kartke.. hihi pracowite popołudnie sie zapowiada:) misio przyjedzie dopiero wieczorkiem mam nadziej ze do tego czasu to juz sie ze wszystkim ograniemy :)
 
Do góry