reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Styczen 2011

Witam:-)
duzo tematów dziś poruszałyście widzę :-)
Pojechałam dziś do rodziców autobusem, bo sliczna pogoda była, mąż po mnie wprzyjechał po pracy po 14tej odwiedzilismy tesciów jeszcze, potem małe zakupy żywnościowe w biedronce, a ja leniu****e od 17tej a mąż odkurza i myje podłogi super, bo tak mi się nie chce :-)
czas na kolacyjkę:-)

My mieszkamy w starym budownictwie, ale ocieplali blok w zeszłym roku jak się wprowadzaliśmy i powiem wam że w salonie pod oknem mamy felerną ścianę jak pada kilka dni to nam farba odchodzi i banki z wodą pojawiaja się i pływaja na dół i wypływa na podłogę, dziwne bo steropian nie powinien przepuszczać wody, chyba że kijowo zrobione ...

Nadrobiłam Was a teraz znikam oglądać MAM TALENT:-) claudia4you dzięki za przypomnienie!
 
Ostatnia edycja:
reklama
A mój dzionek nie był pracowity. Małżon posprzątał, poodkurzał i pomył podłogi - nawet ugotował obiadek. (kochany jest :-) )
A ja leżałam. Wybrałam się dzisiaj nawet na malutki spacerek i poszliśmy na zakupki - w sklepie niestety zemdlałam (dobrze, że mój P. był w pobliżu bo upadłabym na podłogę) . Więc kolejny dzień leniuchowania i nic nie robienia. Jedyne co to zabrałam się za pranie ciuszków dla Szymonka (ale to już zrobiła za mnie pralka) :-)

Pochwalę się wam, że dzisiaj mój P. złożył szafkę na ciuszki i kosmetyki dla bobaska i już mam gdzie trzymać te wszystkie skarby dla dzidzi.
 
Mi się strasznie podobają oceny Wojewódzkiego - the best :-) ale ogólnie talenty słabe racja, a jak już to wiekszość śpiewa powinni w idolu startować jak był, ale wiadomo każdy ma swoje zdanie:-)
 
Witam :-)
ciekawe czy ktoś mnie jeszcze pamięta :-)
nie było mnie chyba ponad 3 tygodnie!
i jeszcze pewnie przez najbliższe półtora mnie nie będzie, bo w pracy masa spraw, teraz byłam cały tydzień na szkoleniu...
we wtorek wróciłam o 23, w środę koło 21, w czwartek o 20... w piątek o 18.. masakra... ledwie żyję po całym tygodniu, a dziś oczywiście od rana sprzątanie po całym tygodniu.

czy któraś z Was miała wyniki obciążenia glukozą 50gr po godzinie ---> 49 ??
norma dol na jest chyba 70, więc mam dużo poniżej...
czy miałyście podobnie?

lecę spać
dobrej nocki.
 
reklama
Hej girls
my mieliśmy dziś pobudkę o 7 ponieważ nasze dwie sąsiadki kłóciły się o za głośno grający telewizor. Tak się darły i waliły w drzwi, że cały blok miał przymusową pobudkę. :sorry:

Ale za to u nas dziś przepiękne słońce i bezchmurne niebo. Aż żyć się chce. Mamy dziś w planach wyjazd na działeczkę moich dziadków, cała familia będzie zrywać jabłka, a później piec kiełbaskę i ziemniaki w ognisku. Już się nie mogę doczekać, szczególnie tych ziemniaków. :laugh2::laugh2::laugh2::laugh2::laugh2::laugh2::laugh2::laugh2:

joasiab ucałuj córcię i przekaż życzenia:
Niech Ci słonko ciepło gra,
niech Twój uśmiech długo trwa,
nie trać swej wesołej minki,
dziś są Twoje Urodzinki!
https://www.babyboom.pl/forum/Niech... swej wesołej minki, dziś są Twoje Urodzinki!


Miłego dnia dziewczynki!


 
Do góry