reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Styczen 2011

Ja wróciłam z miasta, zimno jest na dworze , u nas tylko 5 stopni bry

Teraz odpoczywam a potem odkurzę, pozmywam i idę pod prysznicek ciepły :-)
 
reklama
Klaudoos, dopiero zauwazyłam że Ty tez z 3miasta. A mozna wiedzieć skąd dokładnie? Nie wybierasz sie może do szkoły rodzenia na Zaspe? Bo ja juz niedługo będę sie zapisywać.
 
Dzien dobry
Pogoda do d***.....Szaro, czasem cosik pokropi, zero słonca:no:

Ja nie dawno co wstalam, mam ostatnio tak twardy sen ze w ciagu nocy nie jestem w stanie wyczuc dzidziusia....Wogole jak tylko popołudniu chce polezec zraz zapadam w głeboki sen.... Teraz tez bym jeszcze spała.... Ehh trzeba w koncu przestawic sie na tryb jesienno-zimowy....
Nic mi sie nie chce ale obiadek sam sie nie ugotuje....Dzis cale szczescie latania po sklepach nie mam, bo wszystko mam w domu....
A na obiadek zupa szczawiowa z jajkiem, a na drugie sojaczki, surowka i ziemniaki

Kate1980 ciesze sie ze po wizycie wszystko ok, teraz tylko zyczyc zdrówka i trzymac kciuki aby przeziebienie szybko mineło:happy2:

Madlen80 ja tam synus? Juz lepiej??? moze to trzydniówka??

Klaudoos moze byc cos fotek pocykala i pokazala nam te ciuszki :tak:

Joasiab gratulacje dla bratowej :happy2:

Zielona a cóz to za okazja ze takie słodkosci porobiłas??

Gosia27,Aniwar u mnie tez ciuchutko z zakupami....nie jestescie same Tez jeszcze nic nie kupuje...Czy jestesmy przesadni raczej nie, ale mój lekarz tak i powiedział by jeszcze sie wstrzymac z zakupami :)

Gosiula zdrówka zycze

Nic powolutku trzeba ziemniaki wstawic wiez znikam do kuchni
 
cześć mamusie:-D
30 min i juz nadrobiłam zaległości w czytaniu:-).
wczoraj byłam na glukozie.88 i 124 ,chyba nie jest zle..
ja też odczuwam bóle a raczej kłucie w brzuchu,szczególnie jak duzo chodzę.wczoraj cały dzień w warszawie spędziłam to wieczorem juz ledwo się człapałm.a i do tego jeszcze trochę nerwów doszło,gdyż byłam na rozmowie z prawnikiem.niestety w przyszłym tyg.czeka mnie rozprawa w sądzie i to nie miła:(aż się boję zeby mi to nie zaszkodziło.

Gosia27,Aniwar u mnie tez ciuchutko z zakupami....nie jestescie same Tez jeszcze nic nie kupuje...Czy jestesmy przesadni raczej nie, ale mój lekarz tak i powiedział by jeszcze sie wstrzymac z zakupami
dziewczyny ja tez nie mam jeszcze żadnych ciuszków,choć moja szwgierka juz ma dla mnie dwie reklamówki,łózeczko i kojec.

na obiadek dziś serwuję spagetti,ale tylko dla dzieci.M pojechał na szkolenie,a mnie okrutnie boli żołądek.

 
Ostatnia edycja:
ach ja uwielbiam załatwianie :-) nie lubię nudy i czasem na siłę szukam pomysłu żeby wyjść z domu nawet jak taka pogoda jest :-D
 
a ja własnie kalafiorka na obiad wszamałam :D dziś same dobre wiadomości mam.

Zdałam 4 egzaminy na których byłam :D:D:D zostały jeszcze trzy ale też myślę że dam radę. A do tego dostałam paczkę kosmetyków z Yes Rocher bo zamówiłam prenumeratę "Twoje dziecko" i wygrałam :D:D
 
reklama
claudia-właśnie zobaczylam ze mamy wizytę u ginka tego samego dnia:)Ja też lubię pochodzić,pozalatwiać,jeśli wszystko sprawnie i szybko idzie,a jak jakaś pani urzędnik szuka dziury w całym aby tylko dopiec komuś,bo musi sobie poprawić humor,bo wstala lewą nogą ,albo ma @,to wtedy nie lubię bo mnie to wk...
.
Sic-Pewnie ze nie popuszczaj,ja też bym nie popuscila,niech facet wie ze lepkie ręce nie poplacają.Moze nauczy się rozumu.Tym bardziej ze jesteś pewna ze to ten gość.
Och z tymi szybami,jak miś miał ponad rok to lubił mi machnięciem zamknąc drzwi od pokoju a mam całe przeszklone(miałam),i tak w swojej wyobraźni już widzialam jak ta szyba leci i go kaleczy.Pewnego wieczoru ,dobrze ze maly był u babci na noc,problem się sam rozwiązał,był przeciąg jak walnęło....to po całym korytarzu byly szkła i w drzwiach też zostało,jak by tam ktoś stał...to na pewno by było pogotowie.

Gosia27,marta70 i aniwar-Ja tez jeszcze nic nie kupiłam....raz ze niespodzianka jeszcze jestem do 10 listopada pewnie,no i po malym mam ciuchy do przejżenia,ale na razie sie za to nie biorę pewnie też pod koniec listopada.Chociaż już mi się chyba daje we znaki syndrom wicia gniazda...bo już bym chciala zeby m odmalował i td...he he
I te wszystkie ciuszki piękne mnie tak korcą,ze jak wejdę kupić coś miśkowi to staram się omijać male dzieciaczki.
Ja swojemu kupilam dziś kubek porcelanowy z kubusiem puchatkiem za 6zł w biedronce,byly też talerzyki,chcialam z zygzakiem,ale nie było był Toy Story.

ariska-Zdolniacha z Ciebie!!!Gratulacje!!!!!
 
Ostatnia edycja:
Do góry