reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Styczen 2011

aniwar spokojnie ja też jeszcze nic nie mam:) póki co zbieram informacje co i jak kupić....rozglądam się na allegro co ile kosztuje ale żadnej listy jeszcze nie zrobiłam:)

joasiab czekałam na to info o bratowej...trzymam za nią kciuki wiemy, że to dopiero pierwszy krok bo musi ją utrzymać. Więc mocno ściskam kciuki i informuj nabierząco jak sytuacja się rozwija.
 
reklama
Czyli anglicy tez wierza w przesady hehe a myslalam ze im to wszystko jedno jak na nich patrze :)) MOj maz to najbardziej na wozek jest na nie ale moja mama za to jak do niej dzwonie to ona dopiero mi nagada wozek za wczesnie ,tylko bucikow nie kupuj ,lozeczka na wprost drzwi nie stawiaj i wkolko cos a ja jej na to ja w to nie wierze posatwie tam gdzie bede miala miejsce i ja to zlosci i wreszci emowi a rob jak chcesz tylko zeby nie bylo ze nie mowilam.A ile sie nasluchalam jak meza siostra nam do chrztu podawala a byla w ciazy o masakro!
 
joasiab trzymam kciuki za twoja bratowa, moja kolzezanka tez ma problemy z zajciem w ciaze. ostatniow ydala ponad 100o zl na lekarstwa bo po poprzednich wogole nie miala jajeczkowania, zal mi jej bo strasznie chce miec dziecko, a jej brat olal swoja zone z dzieckiem i woli utrzymywac swoja kochanke niz placic alimenty na dziecko. czasem ten swiat nie jest sprawiedliwy i osoby, ktore nie dojrzaly do tego by byc rodzicami zostaja nimi a te osoby ktore chca maja problemy eh :(.

madlen witam w klubie mojej ida 3 piatki ale naszczescie jak patrzylam jej ostatnio do dziubka to juz polowki zabkow wyszly wiec jeszcze trocher sie pomeczymy no i zostanie nam jeszcze jedna piatka bo nawet nie wystartowala razem z reszta.

mam pytanie do mamus mlodszych dzieciaczkow jak radza sobie z wiadomoscia, ze niedlugo bedzie nowa dzidzia
 
madlen witam w klubie mojej ida 3 piatki ale naszczescie jak patrzylam jej ostatnio do dziubka to juz polowki zabkow wyszly wiec jeszcze trocher sie pomeczymy no i zostanie nam jeszcze jedna piatka bo nawet nie wystartowala razem z reszta.

mam pytanie do mamus mlodszych dzieciaczkow jak radza sobie z wiadomoscia, ze niedlugo bedzie nowa dzidzia

To rowniez trzymam kciuki za dalsze, jak najmniej bolesne zabkowanie:tak:.

Co do reakcji synka na rodzenstwo w drodze, to on chyba nie do konca rozumie jeszcze co sie dzieje;-). Widzi moj wiekszy brzuch, delikatnie mu tlumaczymy, ze tam siostrzyczka mieszka , ale on w ogole na to nie reaguje, tylko grzebie mi w pepku - bo wystaje i z tego sie smieje i swoj wtedy tez oglada...:-D A potem zakrywa mi brzuch bluzka ;-)
 
Czyli anglicy tez wierza w przesady hehe a myslalam ze im to wszystko jedno jak na nich patrze :)) MOj maz to najbardziej na wozek jest na nie ale moja mama za to jak do niej dzwonie to ona dopiero mi nagada wozek za wczesnie ,tylko bucikow nie kupuj ,lozeczka na wprost drzwi nie stawiaj i wkolko cos a ja jej na to ja w to nie wierze posatwie tam gdzie bede miala miejsce i ja to zlosci i wreszci emowi a rob jak chcesz tylko zeby nie bylo ze nie mowilam.A ile sie nasluchalam jak meza siostra nam do chrztu podawala a byla w ciazy o masakro!

moja droga ja o tych przesądach pierwszy raz słyszę więc mnie nie dotyczą ;) wczoraj np się dowiedziałam, że czerwoną wstążeczkę przy wózku wozi się tylko do chrztu....masakra....ja zawsze wierzę w te przesądy, które mi pasują :) mam taką wybiórczą pamięć:)
 
Hej Dziewczynki:-)
Ja już po śniadanku...po badankach co najważniejsze.I powiem Wam......:-):-):-)że mój wynik po obciązeniu 75g glukozy po 1 godzinie to-127.
Super -nie muszę się martwić....a tak to przeżywałam(po 2 h już mi nie odznaczały jak po godzinie byl dobry)
Wyskoczyliśmy bez śniadanka,zeszło się i mój m zażyczył sobie coś cieplego na śniadanko:)-Stwierdził ze ma chęć na pierogi,więc zjedliśmy pierogi na śniadanko późne.

Ribi -ja na obiad zrobię kurczaka pieczonego z ziemniaczkami.Tylko na surówę nie mam pomysłu???macie jakieś dobre przepisiki??chyba zrobię z pekinki z majonezem:-)
joasiab-gratuluję ze się udalo...oby tylko teraz utrzymała...informuj nas na bieżąco:):-)

Madlen-Mój mi też brzuch zakrywa bluzką,jak już się na niego napatrzy...jak mówię nie zakrywaj.....to mówi ciiii dzidzia śpi(a jak dzidzia śpi -to jest przykryta,więc ja muszę miec brzucho zakryte):-D
 
smieszne są te Wasze bąble;) ale mysla logicznie no nie ? on jak spi to jest zakryty i dzidzia tez musi heh;) ja jak zwykle mam lenia, ale zaraz musze sie ogarnac wyjsc z "cieczką"- jak mnie to wkurza juz!! i jakies porzadki robic (czyt. "wić gniazdo"-znowu) dobra wstaje ide sie wytegowac na mordce troche kuchnie ogarnac i wychodze z psiura poki nie pada!
 
klaudoos-:)takie małe ,a takie mądre:)
Cieczka niedługo się skończy.....ale pewnie to jest męczące.U nas jak był pies,to zawsze był pan pies,tak ze nie wiem jak to jest mieć sunie,ale wyobrażam sobie ,ze chyba teraz wszystkie psy do niej ciągną,czy nie jest tak żle?:)

Ribi-a co do przesadów,to słyszalam o czerwonej wstążeczce,ale tego to już nie słyszalam ze do chrztu się ją ma przyczepioną.Natomiast jeśli chodzi o resztę,to ja wlaśnie ze względu na ten przesąd i to ze jestem w ciąży odmówiłam podawania dziecka do chrztu.
 
Ostatnia edycja:
Malutka mój brat i bratowa o dziecko starają się już od 7 lat. I nic. Mają już za sobą 6 inseminacji i teraz to in-vitro. Mam nadzieję, że uda się bo bardzo chcą mieć dziecko.

A ja gotuję zupkę :)
 
reklama
A ja się wlaśnie zapisałam do szkoły rodzenia :):):) zajęcia zaczynają się 2 listopada i będziemy chodzić wtorki-piątki 16-18. Zajęcia trwają do świąt bożego narodzenia:) Koszt 250 zł
Ale wiecie, że to było już ostatnie miejsce? Miejsca zostały tylko na godziny poranne....ale fajnie że już się zapisałam. Muszę tylko wziąć od gina zaświadczenie, że mogę ćwiczyć:)

klaudoos ile jeszcze zostało czasu do końca cieczki? Moje suczysko ma dopiero od niecałego tygodnia więc liczę, że ok 4 tygodni jak zwykle. U nas jest ten problem, że suczysko nie chodzi w majtach, bo to dla niej trauma więc ja co chwilę chodzę za nią ze szmatką....
 
Do góry