reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Styczen 2011

Oto ranking córcie vs synusie:

27:31 dla synusiów :-)

Mamy, które noszą pod sercem Córcie:
Amisia25
Barbarella
Batonik24
Carri
Damqelle
Eevciaa
GosiaPO8
Gosiula85
Jeżynka
Joasienka1
Karolcia1125
Key
Madlen80
Marta70
MartaPe
Martka
MolaGo
Mona79
Moniaivoy
Monika77
Ookatkaoo
Rusałka29
Soojka
Teresiatko
Zielona2909
Raczej córcie:
Anus*
Catelin


Mamy, które noszą pod sercem synów:
Aniwar
Anrysa
Asienka0086
Aurii
Bedismall
B_iała
Blondi84
Caffem79
Claudia4you
_Domi_
Dominika81
Farbka
Fogia
Gdynianka1
Giovannessa
Joasiab
Julka05091985
Karlita
Kashyaa
Klaudoos
Malta
Martka85
Martuś88
Modlicha83
Monciaa
Patrycja89
Przyszlirodzice
Ribi
Szczebiotka
Sylvi81
87żabka

Mamy, które noszą pod sercem niespodzianki:
Ariska
Ewcia_822 (do 20/09)
Jumabe
Malutk_a (do 21/09)
Marisax
Martusia29
Weronika87
 
Ostatnia edycja:
reklama
To super ze znalazlo sie miejsce:) to bedzie moja osma dzidziulka mam 6 synow i jedna coreczke najstarszy syn ma prawie 17 lat najmlodsze 15 miesiecy. Jedyna coreczka ma prawie 7 lat i ma na imie Paulinka .
 
Mam 36 lat pochodze z Poznania od jakiegos czasu mieszkamy w polnocnej angli okolice Newcastle jeszcze przed porodem planuje powrot do kraju.Udalo mi sie przezyc wszystkie porody najgorsze dwie ostatnie ciaze na podtrzymaniu naprawde bylo bardzo ciezko ,w tej ciazy jest znacznie lepiej no i doczekalam sie drugiej upragnionej coreczki:)
 
Teresiatko witamy i tym bardziej gratuluję córeczki skoro u Ciebie taka przewaga chłopaków. Mam nadzieję że podzielisz się z nami swoim doświadczeniem.

Ribi ja właśnie dzisiaj kupiłam taki komplet

LOZECZKO GRAPI ECO 140X70 + POSCIEL+MATERAC TANIO (1218723568) - Aukcje internetowe Allegro

Mieliśmy niby łóżeczko po moim mężu ale musielibyśmy do niego dokupić materacyk i pościel, jak wszystko przeliczyłam to postanowilśmy kupić odrazu cały zestaw z łóżeczkiem. Bardzo mi się spodobało że te łóżeczko można przerobić na tapczanik bo posłuży dzidziusiowi na dłużej. No chyba że dzidziuś będzie musiał ustąpić miejsca młodszemu rodzeństwu :)
 
reklama
Do góry