reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Styczen 2011

Mam 36 lat pochodze z Poznania od jakiegos czasu mieszkamy w polnocnej angli okolice Newcastle jeszcze przed porodem planuje powrot do kraju.Udalo mi sie przezyc wszystkie porody najgorsze dwie ostatnie ciaze na podtrzymaniu naprawde bylo bardzo ciezko ,w tej ciazy jest znacznie lepiej no i doczekalam e sie drugiej upragnionej coreczki:)
Witam rówieśniczkę i gratuluję córeczki :)
 
reklama
Hej dziewczyny
ja już po wieczornej rozmowie z mężem ale chyba mu powiem żeby dać sobie spokój z tym gadaniem przez internet. Za 10 minut płaci pól euro, tylko zaczniemy gadać, a już czas się kończy, oczywiście mi hormony tak dają do wiwatu, że cały ten czas to przeryczę. Do du.y z czymś takim. Ja już chcę się przytulić, a nie tylko klikanie uprawiać!

Kiedys słyszałam ze jak dzidzia niechce płci pokazac to ze sie wstydzi jak dziewczynka ...
coś w tym jest bo mój drugi synuś to co jak co ale klejnoty wystawiał, że wątpliwości co do płci nie było. :-)
 
fogia niebawem Twój mężuś wróci i będziecie żyć długo i szczęśliwie :):):)

Ja właśnie piję mleko z masłem , czosnekiem i miodem...ale zajeżdża czosnkiem....pierwszy raz to piję i mam nadzieję, że mnie postawi na nogi.
 
Ribi no własnie niechce zeby pózniej mieli do mnie jakis źal wiec pewnie sie wymecze i bede do konca wesela no bo w sumie tak głupio od głownego stołu odejesc a i M bedzie jak Palec... no chyba ze bede sie naprawde niezabardzo czuła tak jak dzis czyms sie chyba przytrułam bo i kibel przytuliłam i jescze miałam straszny ból brzucha naszczescie miną ale popołudnie niezaciekawe
mnie czosnek z miodem i mlekiem pomaga... i herbata malinowa tez dobrze leczy ... jak dasz rade zjesc to polecam kanapke z chlebem masłem i drobno pokrojonym czosnkiem z przytulania nici bo sie strasznie po nich smierdzi ale pomagają:) zdrówka duzo!!!
fogia u nas własnie pierwszy synek odrazu nózki rozłózył i gin sie smiała ze nie ma wątpliwosci nawet piekne zdjecie cykneła ... teraz w sumie tez cos tam pokazał drugi ale ja dokładnie niewidziałam jutro mam nadzieje ze sie uda fotką potwierdzic wogole to będą pierwsze zdjecia dzidzusia wiec niemoge sie doczekac..

eh a a ja dzis dałam ciała .. poleciałam z małym do alergologa a okazało sie ze jestem równo o miesiac zawczesnie ... niewiem jak ja tak zapisałam wizyte ... no ale kto nie ma w głowie ten ma w nogach :) lece na USTA USTA :) buziaki i kolorowych snów laseczki
 
Ostatnia edycja:
ribi - szybkiego powrotu do zdowia, współczuje tego czosnku, ja to owszem pilam czosnek ale przeciskałam ząbek czosnku na łyżeczkę połykałam i dopiero popijałam mlekiem z masłem, żeby czosnek czuć najkrócej jak się da :/ a potem żeby brzusio nie bolał od czosnku musiałam trochę pochodzić poruszać się :)

teresiatko - witamy i zapraszamy ;-)
 
ja tez uwielbiam USTA USTA ;)

dziewczyny czy u któreś juz się zaczęły skurcze przepowiadające? ja mam ok 2 razy dziennie i nawet mąz wyczuł ze brzuch twardy, a za chwile miekki.. wczoraj mialam tez podczas spaceru..
 
reklama
klaudos u mnie dopiero niedawno dzidzia zaczęła sie ruszać a Ty już o skurczach :) nie mam póki co.

Dzięki dziewczyny za miłe słowa, obym jak najszybciej wyzdrowiała, bo w czwartek mam pierwsze zajęcia z tańca brzucha i chcialabym iść.

Idę poczytać ksiażeczke więc mamuśki do jutra :)
 
Do góry