reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Styczen 2011

na wesele pewnie i tak pojade przecierz niezostawie M.. aj moze i macie racje z tymi hormonami ze mi buzują ale ja mam troche inny charakter lubie wszystko wiedziec wczesniej a tu nic niewiemy wczesniej prosze nawet swojego Marcina zeby zadzwonił i sie zapytał czy Młody bedzie wyjezdzał od siebie z domu czy bedą razem wychodzic od narzeczonej ( razem mieszkają) bo musze wczesniej powiedziec mamie czy TOmcia ma zabrac w piątek czy w sobote no i chciałabym tez sama umówic sie do kosmetyczki i fryzjera no bo wkoncu niechce wygladac jak odgrzany kotlet i chyba mi sie to wszystko kumuluje i temu widze takie same szare barwy... niewiem czy wyjscie wczesniej z imprezy niebedzie przykroscią dla młodych niestety do domu to raczej nie bede miała jak wrócic bo wesele jest w innym miescie... mamy tam miec załatwiony noclek wiec o tyle jest dobrze no i na drugi dzien poprawiny to juz bede musiała cos sobie kupic bo nie mam co załozyc :> ... co do kosztów wieczoru kawalerskiej to u nas jest róznie zalezy od tych co na ten wieczór przyjdą ja jak miałam wieczór to składałam sie ze starszą po połowie zeby ją odciazyc skolei mój Mąz za wszystko musiał zapłacic sam bo jego koledzy przyszli na tzw. krzywy ryj a koszty imprezy przerosły starszego..
dziewczyny to nie jest tak ze ja żydze pieniedzy tylko ze my sami mamy wydatki które musimy przełozyc i dla mnie kilka stówek niechodzi piechotą zwłaszcza ze najpielniejszą u nas rzeczą jest teraz kupno łózeczka z poscielą i całą resztą dla Tomaszka bo musi sie do niego przyzwyczaic zanim urodzi sie Kubus a jego łózeczko bedzie czekało na Kubusia ... musimy tez kupic mebelki do pokoiku Tomka ...a z jednej wypłaty to naprawde trzeba sie sprezac
eh.... dobrze ze mnie troche do pionu sprowadziłyscie bo teraz troche inaczej na to patrze.... mój M.. to tylko mi przytakuje zebym sie niedenerwowała ataki kubeł wody dobrze robi :) kochane jestescie
zobaczysz nie bedzie tak żle! no a wesela niestey sa kosztowne nie chodzi tylko o prezent ale ubrac tez sie trzeba.. mysle ze nikt krzywo sie na ciebie nie bedzie patrzyl jak pojdziesz sie polozyc wczesniej, dla nich bedzie wazne to ze w ogole przyszlas, mimo tego ze jestes w zaawansowanej ciazy! u mnie na weselu byly 3 ciezarne i wszsyscy byli wyrozumiali;) i jeszcze dogadzali;) nic na zapas sie nie przejmuj!!! to tylko 1 wieczor!!!! ;)
 
reklama
No ja wróciłam z miasta
Wszystko ok poza tym, że tak strasznie mi się w głowie zakręciło w sklepie, że nie wiedziałam czy przy kasie wystoję :zawstydzona/y:
Udało mi się dotaszczyć siaty do domu i teraz sobie odpoczywam - tzn postaw3iłam pranie i jeszcze mnie czeka pozmywać naczynia i ogarnąć kuchnię no i obiad przyszykować. W domu przynajmniej czuję się bezpieczniej :tak:
 
claudia4you kochaniutka ty sie połóz i zostaw ten obiad , kuchnie i gary.... pranie jak juz wstawiłas no to musisz rozwiesic:p ale połóz sie odpocznij sobie zrób wolny dzień od zajec w ciazy jestes zaawansowanej ! jak Mąz wróci to moze sobie kanapki zjesc i pozmywac a kuchni nic nie bedzie jak jeden dzien bedzie w niej bałagan wogole niewiem czemu ty te siaty nosisz pogon M do robienia zakupów po pracy!
 
E ja się nudzę jak nic nie robię.
Ale co jakiś czas robię sobie dzień leniuszka i wtedy cały dzień tyłkiem do góry :-D
A zakupy to były ciuchy dla mnie , więc on by tego nie kupił.

Powiem Wam, ze tylko jak się gorzej czuję, to sobie odpuszczam. Teraz jestem w domu, więc jak tylko coś się będzie działo to się kładę i nic nie robię ;-)
 
E ja się nudzę jak nic nie robię.
Ale co jakiś czas robię sobie dzień leniuszka i wtedy cały dzień tyłkiem do góry :-D
A zakupy to były ciuchy dla mnie , więc on by tego nie kupił.

Powiem Wam, ze tylko jak się gorzej czuję, to sobie odpuszczam. Teraz jestem w domu, więc jak tylko coś się będzie działo to się kładę i nic nie robię ;-)

pomyslałam sobie ze to zakupy na obiad były :)
 
A nie :-)
Na takie to albo razem chodzimy albo on sam
Czasem zdarzy mi się też iść do nas do sklepu, dobrze że to blisko.

no to tak jak u mnie wiekszosc zakupów robi Mąż a ja tylko w warzywniaku lub miesnym jak mam ochote na cos innego :) Patrze ze jutro masz połówkowe ja tez :) na 9:20 ciekawa jestem czego sie dowiem... Mój Tomcio juz wstał na 16 mamy alergologa mam nadzieje ze babka mnie nie wkurzy bo ostatnio jej sie to zdarza
 
no to tak jak u mnie wiekszosc zakupów robi Mąż a ja tylko w warzywniaku lub miesnym jak mam ochote na cos innego :) Patrze ze jutro masz połówkowe ja tez :) na 9:20 ciekawa jestem czego sie dowiem... Mój Tomcio juz wstał na 16 mamy alergologa mam nadzieje ze babka mnie nie wkurzy bo ostatnio jej sie to zdarza
No to będziemy czekać na wieści - ja chcę poznać płeć szkraba mojego. Tyle że idę dopiero na 20:00 więc wieczorkiem się pochwalę
 
reklama
Do góry