reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Styczen 2011

claudia- ja tez mialam akcje w marcu ząb bolal i balam sie isc.. a mam pietro nizej dentyste;D i co zrobilam zadzwonilam;) ale w ciagu miesiaca zrobilam wszystkie i sie cieszylam bo przed zajsciem w ciaze i nie musialam sie martwic o infekcje w trakcie. tak wiec nie zwlekaj zeby jakies paskudztwo ci sie tam nie narobilo! dla dobra dzidzi!!
 
reklama
właśnie wstałam....musiałam odespać ten brak snu w nocy...

claudia teraz czy później i tak czeka Cię dentysta więc nie odwlekaj tego:)
 
Hehe byłam tam, tyle że to nie jest stomatolog tylko technik dentystyczny, nie zajmuje się naprawą zębów w ogóle - czyli będę szukąc blisko mnie jakiegoś innego, a chyba jest ze dwóch z tego co mi wiadomo :-D
 
hej dziewczyny musze sie zabrac do czytania co u was bo wczoraj spalismy u rodzicow.

no wiec po krotce co u mnie. zeby wiedziec kto mieszka w brzuchu musze jeszcze niestety poczekac do wrzesnia bo teraz lekarz sprawdzal mi tylko serduszko czy bije i wody plodowe. mnie juz zrzera ciekawosc a maz sie smieje, ze z miska do konca ciazy nie bylo wiadomo czy na 100 dziewcznka. no i trzeba czekac do wrzesnia eh
 
malutka spokojnie dowiesz się :) poza tym to, że wiele z nas zna płeć dzidzi nie oznacza że tak faktycznie będzie:) pewnie każda z nas zna wiele przypadków pomyłek w określaniu płci i tak chłopaki rodzą się dziewczynkami i na odwrót:)
 
U mnie to samo , za 5 dni mam gina, ale USG nie będzie robił i chyba poczekamy do badań połówkowych , żeby dokładniej poznać płeć. O ile będę mieć te badania robione :-)
 
no właśnie chciałam zapytać te badania połówkowe to co to? ja za każdym razem mam robione usg. Wizytę mam 31 sierpnia wiec zobaczymy co tym razem powie. Napiszcie proszę jaka jest różnica między usg zwykłym a połówkowym.
 
reklama
soojka witamy:)
Ribi z tego co mój gin mówił, bo na połówkowe idę za 2 tygodnie, to na tym usg sprawdza dokładnie narządy wewnętrzne maluszka, serduszko, nerki itd czy wszystko jest w porządku, czy nie ma rozszczepów kręgosłupa, ani podniebienia itd, jednym słowem taki generalny przegląd ja bym to tak nazwała:) ja też mam na każdej wizycie usg, ale normalne 2d, a to połówkowe ma być 3d, tak jak to podczas badania przezierności karkowej w I trymestrze, przynajmniej tak to wygląda u mojego gina:) jeżeli się mylę to poprawcie mnie, bo jeszcze go nie miałam, ale powtarzam, co gin mówił mi na ostatniej wizycie:)
 
Ostatnia edycja:
Do góry