reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Styczen 2011

Witajcie kochane :)
Ja mam mało czasu na forum, bo całe dnie spędzamy we trójkę (we czwórkę) poza domem :) Jutro też wybieramy się na wycieczkę do dinozatorlandu :)

Ja po wizycie wiem, że na 100% mam w brzusiu chłopca :) Tomuś ma 16,7 cm i waży 260 g :) Ogólnie wszystko super :) Następna wizyta 22 września i wówczas 40 minut USG mi lekarz zapowiedział :)
A dzisiaj kupiłam w H&M spodnie dla małego :)
 
reklama
rozbieżności są ja mam termin na 25 stycznia :)
joasiabe gratuluję Tomusia więc nadal przewaga chłopaków. Korzystaj z wyjazdów póki możesz i póki pogoda dopisuje.:)

Uciekam spać dobranoc mamusie:)
 
WITAM WIECZOROWA PORA
Troszke sie nameczylam ale udało mi sie nadrobic zaległosci

Pokrótce napisze co u mnie.... Wciaz czasem czuje dzidzie ale raczej pojedyncze kopniecia...Mam nadzieje ze wkrótce sie to zmieni.
Ból podbrzusza tez mnie czasem jeszcze meczy wiec staram sie nie schylac ani kucać....Mam wrazenie ze dziecko tak jest umiejscowione ze kazde schylanie spawia ze odczuwam dzidzie....Jutro ide na usg wiec mam nadzieje
ze dowiem sie jak dziecko jest ułożone
Poza tym czuje sie dobrze, mdlosci chyba juz na stałe mineły..........
Wciaz jednk biore duphaston ale juz 1 tabletke na dzien,rutinoscornin 2x i nospa2x

Martus88 gratuluju synusia :-)

Joasiab równiez gratuluje synka ;-)

Jezynko witaj na styczniówkach i gratuluej chłopczyka !:-)

Soojka witaj :happy2:

Marchewkowa ekstaza witaj, masz ciekawy nick :happy2:

Giovanessa gratuluje chłopczyka :-)

Normalnie w styczniu to przewaga chłopców jest :-D

Claudia nie bój sie dentysty , mnie tez czeka wizyta u zębocza 1 wrzesnia i
to na 8 rano:baffled:


Martka85 sa specjalne srodki znieczulajace dla kobiet w ciazy jak i dla matek karmiacych.
Bynajmniej kazdy szanujacy sie gabinet dentystyczny takie znieczulenie powinno
posiadac.


Moniaivoy moz spróbój wanisha do wybielenia koszul ??

Eevcia husky są urocze :tak: Odpowiednie na dom a nie na blok jak czasem zdarza mi sie spotykac...

Gdynianka trzymam kciuki i mam nadzieje ze wszystko jest dobrze...

Swoja droga kobiety w ciazy powinny unikac mycia okien

Damqelle gratukuje córeczki !!!:-)

Malta gratuluje pólmetku :) Jak i wszystkim innym dziewczynom:-)

MolaGo ciesze sie ze Twój maz poczuł ruchy dzidzi,sama sie nie moge doczekac kiedy
ja poczuje mocne ruchy no i co najwazniejsze kiedy maz poczuje;-)


Blondi ja tez lubie Dana Browna - mam nawet wszystkie jego ksiazki, co do Meyera nie czytałam ale sasiadka bardzo mi poleciła cała Jego sage....przeraza mnie tylko ilosc stron w jednej ksiazce:sorry2:

Dadm swoje trzy grosze do ludzi którzy pytaja sie "co zrobimy z psem jak dziecko przyjdzie na świat"...Wnerwia mnie takie podejscie niektórych, bo czasem mam wrazenie ze zadajac takie pytanie mam doczynienia z jakims małolatem...Dla którego
sensowna odpowiedzia byloby ze "psa wyrzucem albo oddam do schroniska"
Kocham na tyle zwierzeta ze nie bylabym skłonna do takiego potraktowania jakiego kolwiek zwierzecia.
Bedac przy kwestii psow, zgadza sie ze sa teraz takie kolczatki które nie powoduja jakis tam ran na ciele psa...Pracuje w sklepie dla zwierzat wiec wiem ze podobnych produktów jest pełna gama ....Swoja droga ogladaliscie kiedys na NationalGeografic - "zaklinacz psów" ??

Na koniec ale juz krótko napisze o złobkach...Całe szczescie nie pracuje, wiec nie dotyczy mnie ten problem....Jednak jestem w szoku z wyliczen niektórych z Was ile kosztuje posłanie dziecka do złobka.... Ceny jak z kosmosu..... Zastanawiam sie
kiedy nadejda takie czasy ze majac rodzine bedzie lepiej....Oczywiscie teraznasz rzad nie ma na to czasu:angry:

Wybaczcie mi wejscie na temat polityczny........

Znikam juz spac mowie dobranoc i zycze lekkich snow:blink:Zobacz załącznik 277698
 
moniaivoy - ja słyszałam, że z domowych sposobów można namoczyć białe rzeczy, które poszarzały w zsiadłym mleku... ale przyznam, że nigdy tej metody nie próbowałam...:baffled:


Ribi - usg połówkowe to tak jak napisała martka. a robi się w polowie ciąży bo to podobno ostatni momen, kiedy można tak dokładnie obejrzeć narządy wewnętrzne, komory i przedsionki serca, wątrobe, nerki, mózg itp.... potem dzidzia robi się większa i już ciężko jest to wszystko obejrzeć i pomierzyć dokładnie

joasia - super, że chłopczyk :-) będziecie mieć i synka i córeczkę :-)

ja chyba też zmykam spać :-) dobrej nocki
 
Uff przebrnęłam przez ostatnie 10 stron tylko głównego wątku dopiero, a jeszcze czeka mnie reszta. Właśnie wrócilismy od kolegi męza z Bydgoszczy. Fajnie było, bo wstapilismy też do galerii i kupiłam sobie sliczna koszulę przecenioną ze 120zł na 30zł, ma piekny malinowy kolor i jest idealna na ciąże oraz po bo z tyłu ma regulację. Z powrotem juz nie było tak fajnie, bo mojego męża GPS wywiózl nas na teren zakładów chemicznych i krążylismy w koło a najlepiesza droge pokazywał nam przez las. Jakas masakra, bo jeszcze deszcz padał i ciemno. Wkońcu znaleźlismy jakiegos człowieka, który nas uświadomił, że tu zaden GPS nie pomoże i wskazał nam drogę do domku.
Witam nowe mamy :)
 
joasiab gratulacje Tomusia, kurcze zaczynam się martwić, czy te nasze chłopaki sobie jakieś dziewczyny znajdą, bo wszędzie słyszę, że teraz siusiorki same się rodzą;-)
też mówię dobranoc, nasiedziałam się nad ksiązkami przy biurku w pozycji "zgiętej", że tak napiszę i brzuszek mnie trochę zaczął pobolewać, trzeba się rozprostować, bo pewnie dzidzi niewygodnie:) do jutra i kolorowych snów Wam życzę:-)
 
reklama
a ja spać nie umię :/ dziewczyny miałyście robione badania na HBs? to chyba na zapalenie wątroby typu B. Bo mi lekarz nie zlecał a na stronie szpitala pisze że muszę mieć oryginał badania na AG HBs i Grupę krwi. I nie wiem czy upominać się u niego o to HBs czy jeszcze mi zleci
 
Do góry